شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شبكه‌های سيما مجريان برنامه‌های تحويل سال خود را شناختندزمان کنونی: ۳۰-۱۱-۱۳۹۶، ۰۳:۴۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: atefeh.m
پاسخ: 3
بازدید: 450

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شبكه‌های سيما مجريان برنامه‌های تحويل سال خود را شناختند

۱۵-۱۲-۱۳۹۰, ۱۱:۴۴ :عصر
ارسال: #1
شبكه‌های سيما مجريان برنامه‌های تحويل سال خود را شناختند
برنامه‌هاي ويژه تحويل سال تلويزيون همپاي ساير توليدات مناسبتي، حالا ديگر بدل به يك كورس رقابت جذاب و پر تب‌وتاب براي شبكه‌هاي مختلف و مردم شده‌اند. هر شبكه بنابه خلاقيت‌هاي مديران و برنامه‌سازانش و برنامه‌ريزي‌هاي روزهاي پيش از نوروز، به جلب مخاطبان گسترده‌اي مي‌انديشد كه پاي سفره هفت سين،‌ آغاز سال جديد را به انتظار نشسته‌اند. امسال، اما نكته جالب درباره برنامه‌هاي تحويل سال جديد شبكه‌ها، هشدارها و موضعگيري‌هاي سختگيرانه مقام‌هاي مسؤول در رسانه ملي پيرامون عدم پرداخت مبالغ كلان به مهمانان اين ويژه برنامه‌هاست.

به گزارش بانی فیلم، مدير شبكه يك خطاب به هنرمنداني كه دستمزد بالا براي حضور در اين ويژه برنامه‌ها طلب مي‌كنند از عبارت «از اين خبرها نيست» استفاده مي‌كند و يكي از تهيه‌كنندگان ويژه برنامه سال تحويل شبكه تهران، بودجه‌ اين شبكه را محدودتر از آن مي‌داندكه تن به پرداخت رقم‌هاي كلان دهد. با اين وجود تا لحظه تنظيم اين خبر، تمام شبكه‌ها به جز شبكه چهار مجريان و تعدادي ازمهمانان برنامه‌هاي تحويل سال خود را انتخاب كرده‌اند و امور توليد در جريان است. به ويژه كه زمان تحويل سال 91 ، ساعت 8:44 دقيقه صبح است و برنامه هاي ويژه اين زمان،از شب قبل آغاز مي شوند.آنچه مي‌خوانيد، حاصل پيگيري‌هاي ما در اين‌باره و حاوي چند گفت‏وگو با برنامه‌سازان است.


شبكه يك، مثل هميشه!

شبكه يك سيما هرچند به دليل گستره وسيع بينندگانش بيشتر توي چشم است اما،‌ معمولاً ترجيح مي‌دهد در چارچوب قواعد هميشگي تلويزيون حركت كند و چندان اعتقادي به تغيير سياست در مقاطع مهم ندارد. اين شبكه امسال به گفته مدير روابط عمومي شبكه يك از سه مجري در سه دوره زماني بهره مي‌گيرد. بخش نخست كه اميرحسين مدرس مجري‌ آن خواهد بود، از دوشنبه شب (29 اسفند) آغاز مي‌شود و تا اوايل بامداد ادامه خواهد داشت. پس از او فرزاد جمشيدي روي صندلي اين برنامه مي‌نشيند و سپس يكي از چهره‌هاي بازيگر كه نام او بزودي اعلام مي‌شود، اجرا را تا دقايق تحويل سال در دست مي‌گيرد. الهام حميدي يكي از مهمانان اين برنامه خواهد بود.


شبكه دو؛ عليخاني و شادي‌هاي نوروزي

«من چندان اعتقادي به ماراتن ندارم و فارغ از كل‌كل‌ها و كري‌خواني‌هاي خاص اين مناسبت‌ها بين برنامه‌سازان، هدف اصلي‌ام خوبي حال و خوشحال كردن مردم است. اگرچه من متهم به گرياندن مردم در برنامه«ماه عسل» هستم، اما تمركز امسال من در كنار اجرا و تهيه‌كنندگي همزمان برنامه تحويل سال شبكه دو، در دعوت از مهمانان به‌شيوه‌اي جديد است. در واقع امسال همه مهمانان برايمان هديه‌اي مي‌آورند كه در معرض تماشاي مخاطبان قرار خواهدگرفت. مهماناني كه نه صرفاً از ميان چهره‌هاي معروف، بلكه آميزه‌اي از اين چهره‌ها و افراد موفق در سال 90 خواهند بود».

اينها را احسان عليخاني، مجري و تهيه‌كننده برنامه تحويل سال شبكه دو به خبرنگار ما مي‌گويد و ادامه مي‌دهد: «نمي‌خواهم شعار دهم، اما واقعاً قصد داريم لحظات تحويل سال 91 را به زماني پر از شور و نشاط و خنده براي بينندگان تبديل كنيم و فكر مي‌كنم دوستان در ساير شبكه‌ها هم بيشتر اين نكته را در اولويت خواهند داشت،‌ ضمن اينكه حتماً براي دعوت از مهمانان دنبال دليل مي‌گرديم».

او همچنين خبر مي‌دهد كه اين برنامه در دو استوديوي مجزا اجرا خواهد شد كه در يكي خودش ميكروفون اجرا را در دست خواهد گرفت و در ديگري شاهد حضور آزاده نامداري خواهيم بود و به تناوب، دوربين بين اين دو در رفت‌وآمد خواهد بود. به گفته عليخاني، طرح دكورها ريخته شده و ساخت آنها بزودي آغاز مي‌شود. با توجه به پرمخاطب و متفاوت بودن ويژه برنامه‌هاي ماه رمضان عليخاني كه با عنوان «ماه عسل» در شبكه سه معرفي مي‌شود،‌ به نظر مي‌رسد برنامه اخير او هم جزو ديدني‌ترين توليدات آخر سال 90 شبكه دو قرار گيرد.


شبكه سه؛ فرزاد حسني غافلگير مي‌كند!

شبكه سه را به علت قطعي بودن حضور فرزاد حسني، پيشاپيش بايد يكي از گزينه‌هاي جذاب درنظر گرفت.

حسني به خبرنگار ما مي‌گويد: «چند سورپرايز خوب و جالب داريم و اغلب مهمانان را هم هماهنگ كرده‌ايم كه ترجيح مي‌دهيم جزئيات را در روزهاي آخر منعكس كنيم. از شب عيد برنامه ما آغاز مي‌شود و تا لحظه تحويل سال 91 ادامه خواهد داشت. اين روزها هم سرگرم گرفتن استوديو و در تدارك ساخت دكورهاي برنامه هستيم». حسني غافلگيري را عنصر اصلي برنامه خود مي‌داند و اعلام مي‌كند كه ايده‌هاي بكري را پيش‌روي مخاطبان در شبكه سه قرار خواهند داد.

ماجرا زماني جالب‌تر مي‌شود كه بدانيم حسني در كنار اين برنامه، ايام نوروز سريال ساختارشكن «مسير انحرافي» را نيز در مقام يكي از بازيگران اصلي روي آنتن شبكه سه خواهد داشت. حسني در اين سريال نقش مردي به نام «عارف ساتور» را دارد و كساني كه بخش‌هايي از بازي او را در اين سريال ديده‌اند،‌ آن‌را يك اتفاق لذت بخش ودلنشين مي‌دانند.


شبكه تهران؛ حضور مجريان نام‌آشنا

شنيده مي‌شود شبكه تهران قصد دارد از يك بازيگر سرشناس تلويزيون و سينما براي اجراي بخش‌هايي از ويژه‌نامه خود دعوت كند،‌ اما هنوز چيزي قطعي نشده است.

محمدناصر كريمان، مدير گروه فرهنگي و اجتماعي شبكه تهران در اين‌باره به خبرنگار ما توضيح مي‌دهد: « ما معتقديم تمام مجريان شبكه تهران در همه فراز و نشيب‌‌ها همراه اين شبكه بوده و هستند و نبايد حق و سهم آنان را در مناسبت‌هاي خاص و موقعيت‌هاي ويژه اجرا، ناديده گرفت. بر همين اساس امسال هم در ويژه برنامه تحويل سال، چهره‌هاي نام آشنايي چون محمود شهرياري، كاظم احمدزاده، محمد سلوكي، هومن حاجي عبداللهي و ... سكان اجرا را در دست خواهند گرفت».

كريمان درباره مهمانان اين برنامه مي‌گويد كه هنوز به جمع‌بندي قطعي نرسيده‌ايم و دو تهيه‌كننده (معصومه فرد شاهين و محمدحسين قره‌تپه) در حال تدارك امور اين ويژه برنامه هستند.

با اين وجود طبق شنيده‌ها، حامد كميلي جزو گزينه‌هاي حضور در سمت مجري اين ويژه برنامه است كه «بهترين روز خدا» نام دارد.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin ، Administrator ، atefeh.m ، seda ، MostafA
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۱۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ :عصر، توسط seda.)
ارسال: #2
RE: شبكه‌های سيما مجريان برنامه‌های تحويل سال خود را شناختند
من که از همین الان مشتاق دیدن برنامه شبکه دو هستم ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اجرای آقای علیخانی و خانم نامداری رو خیلی دوست دارم .... مخصوصا اگه با هم برنامه اجرا کنند.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۴ :عصر
ارسال: #3
RE: شبكه‌های سيما مجريان برنامه‌های تحويل سال خود را شناختند
منم با شبکه ی سه وپنج حال میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کاش مهموناشونم مشخص بودن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ده درصد از زندگی مسائلی است که برای من اتفاق می افتد و نود درصد آن نحوه ی رویارویی من با آن هاست...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط seda ، MostafA ، Masoud Ebrahimi
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری