شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شب نوشته هازمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۵۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: manjoon
آخرین ارسال: manjoon
پاسخ: 1
بازدید: 366

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شب نوشته ها

۳-۶-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ :صبح
ارسال: #1
شب نوشته ها
سیم آخر
انگار که در رودخانه ایی پر سرعت گیر کرده ام و آب مرا با شدت هر چه تمامتر با خود میبرد به کجا ؟نمیدانم اینقدر در پیچ و خم این رود درگیرم که فرصت فکر کردن ندارم دستم را دراز میکنم در پی دستگیری نمی یابم.فریاد میزنم ولی صدای امواج بیرحم آنقدر زیاد هست که کسی صدایم را نمیشنود درختان و سبزه زار ها کوه ها و دشتها از جلوی چشمان فرار میکنند مجال نگریستن به آنها را نیز ندارم حتی به آسمان هم نمیشود نگاه کردصداهایی گنگ و مبهم اما آشنا به گوشم میرسد آنها میگویند دستت را به چیزی وصل کن مراقب خودت باش نگذار آب تورا ببرد متوجه نیستند که تن من زیر شلاق موجها کوبیده شده ..چرا کسانی که مرا میبینند به فکرشان نمیرسد که میتوان با کمی مهربانی مرااز این رودخانه وحشی نجات داد... این رودخانه پراز لجن است کم کم دارم از نفس میافتم دستت را عصایم کن...

پی نوشت:خوب خوبم الحمدالله هیچ ملالی در فلات ایران بچشم نمیخورد که من نگرانش باشم !!!!

پی نوشت2:میگم سیم اخر میدونین چیه؟میخوام بزنم بهش من حوصله چرند نوشتن ندارم .نوشته یا باید لبخند به لب مردم بیاره یا چیزی به دانسته هاشون اضافه کنه یا از حقشون دفاع کنه مگرنه؟
کــــــــاش گاهی زنـــــــــدگی
[◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►]

داشت . . . !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (7) دل نوشته ای تقدیم به آقا امام زمان (عج) nasrin67 57 5,049 ۱۸-۲-۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  دل نوشته... af.rad 2 404 ۱۷-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: مش قربون
  دل نوشته ها... marjan 0 353 ۲۹-۴-۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: marjan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری