شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شب یلدا !!!!!زمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: user
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 11
بازدید: 1235

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شب یلدا !!!!!

۳۰-۹-۱۳۹۰, ۰۹:۱۳ :صبح
ارسال: #1
شب یلدا !!!!!
با سلام خدمت دوستان عزیز
با توجه به اینکه شب یلدا بلندترین شب ساله و پر از خاطرات شیرین پس هر کس خاطره یلدایی
داره بگه .....................
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin ، mostafa haddadi ، Administrator ، STAR ، SHIRIN
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۰۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ :صبح، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #2
RE: شب یلدا !!!!!
من یه خاطره بگم

راهنمایی بودیم، من راهنمایی رو نمونه ی فرزانگان شلمزار درس میخوندم(نگید چه درسخونیِ این پسر، نه بابا، من شاگر اول یا دومش بودم، منتهی از آخرمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
------- حالا هم برای اینکه زیاد بد نشه برام میگم که معدلم هم بالای 17.5 بود ولی بازم جزء آخریها بود)
نمونه ی فرزانگان شلمزار شبانه روزی بود، یعنی اول هفته که میرفتیم، پنج شنبه ظهر میومدیم خونه

یکی از این سه سال، شب یلدا رو اجازه گرفتیم و اومدیم خونه
ای بابا، اشتباه کردیما
میدونید چرا؟؟؟!!!
شبش رفتیم خونه بابابزرگم
اولش که باید یه کیف سنگین با خودم می بردم خونشون
میدونید چرا؟
چون کلی مشق(یادش بخیر) داشتم
دوما
هر چی می نوشتم تموم شدنی هم نبودند
سوما
یکی از مشقا رونویسی قران بود تازشم باید فتحه کسره و ... رو با رنگی دیگه میذاشتم(تو رو خدا ببینید چیکارا که نباید میکردیمن)
چهارما
تا اومدم یه مقداری از نوشتنی ها رو بنویسم خودکار ریپ می زد و با جلو رفتن خودکارم شروع کرد به کم رنگ شدن
پنجما بدو دنبال یه خودکار جدید
ششما تا اومدم تمومشون کنم نصفه شب شده بود، خسته کوفته و خواب آلود تا خونمون اومدیم

بعدش مثل مرده ها سرم نرسیده به متکا، چشمام بسته شد و خواب من رو دزدید

صبح دوباره زود بیدار شدم تا مونده ی تکالیفم رو انجام بدم

تکالیف که تموم شدن
حالا حاضر شو
برو سر خیابون
هوا سرد

سوار ماشین شو برو شلمزار

تازشم دیر برسی به کلاس

یادم رفته بود بگم
کلاس که هیچ
امتحانم داشتیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ :صبح
ارسال: #3
سلام.

یادش بخیر 5سال پیش یلدا را با تمام فامیل خونه مادربزرگ و پدربزرگ بودیم.
چقدر خاطرات شیرین و به یادماندنی و عکسهای یادگاری گرفتیم.....
نمیدانستیم که یلداهای بعدی این عکسهای دست جمعی تسکین دهنده دل تنگیهایمان هستند.
الان هرکدام یک جا هستیم..ازهم دوریم....وحتی نمیتونیم عکس یادگاری بگیریم.!!!!!....

پدربزرگ هم اون عکس یادگاری را برامون به یادگار گذاشت تا من این جمله را همیشه آویزه گوشم کنم:
یلدا یعنی یادمان باشد که زندگی آنقدر کوتاه است که 1دقیقه بیشتر با هم بودن را باید جشن گرفت....

قدر این یلداها و باهم بودن ها را بدانیم...

وخاطرات دیگر که 4سال شبهای یلدا را با دوستان در خوابگاه سپری کردیم ...چه شور و هیجاناتی و چه شیطنتهایی....
یادش بخیر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، mohammad
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ :صبح
ارسال: #4
شیرین ترین شب یلدام سالی بود که نامزد کرده بودم و با یه عالمه هدیه و آجیل رفتم دیدن خانمم
 سپاس شده توسط kaka ، STAR
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۵۳ :صبح
ارسال: #5
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ :صبح)user نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شیرین ترین شب یلدام سالی بود که نامزد کرده بودم و با یه عالمه هدیه و آجیل رفتم دیدن خانمم

حالا هی دل بسوزونامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط STAR
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ :صبح
ارسال: #6
سلام به همه دوستان.
امیدوارم امشب( یلدای 90) قشنگترین شب زندگیتون باشه.
و اما خاطره:از اونجایی که شب یلدا تولد برادرم هستش همه یلداهایی که تا الآن داشتم واسم قشنگ و خاطره انگیز بوده و همش خوش گذشته ولی از بین این یلداها یکیش بود که به بقیه بیشتر خوش گذشت و برای من ضد حال بود.
یلدای 88 بود که یه عالمه مهمون داشتیم بعد از بریدن کیک و فوت کردن شمعو این برنامه های تکراری طبق معمول یکی دو تا از بچه ها پاشونو کردن تو یه کفش که بادکنک میخوان طرف هر کس هم میرفتن محلشون نمیذاشتن تا اینکه من دلم به حالشون سوخت و تصمیم گرفتم بادکنک بهشون بدم،وای خدا نصیب گرگ بیابون نکنه،همین که رفتم رو صندلی 2 ثانیه بعد بود که من زمین خوردم و خونه از خنده منفجر شد بود و دختر عموهام نمیدونستن بخندن یا از من عکس هنری بگیرن.خلاصه از زمین که بلند شدم رنگم با هندونه روی میز یکی شده بود و خیلی خجالت کشیدم ولی بعد خودم هم زدم زیر خنده و نذاشتم بهم بد بگذره.
حالا نمیدونم واسه امشب بادکنک آویز کنم یا نه؟!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ :صبح
ارسال: #7
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ :صبح)barf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ :صبح)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ :صبح)user نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا هی دل بسوزونامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تو که دوباره داری می زنی زیر حرفت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چی گفتم که داری دوباره یادآوری میکنیش؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۲۰ :صبح
ارسال: #8
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ :صبح)barf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ :صبح)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۹ :صبح)barf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۰:۵۳ :صبح)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من چی گفتم که داری دوباره یادآوری میکنیش؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امشب آستین بالا بزنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین شب زندگیت میشه هامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَل گِتیر قار(اگه فهمیدید چی گفتم؟؟

۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ :صبح
ارسال: #9
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ :صبح)barf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۲۰ :صبح)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۱۲ :صبح)barf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۳۰-۹-۱۳۹۰ ۱۱:۰۶ :صبح)mostafa haddadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امشب آستین بالا بزنیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بهترین شب زندگیت میشه هامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَل گِتیر قار(اگه فهمیدید چی گفتم؟؟
آستینت طلا زود بالابزنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتم همان آستینت را بیخیال شو و دست بردارمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۳۰-۹-۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ :عصر
ارسال: #10
همه ما بر این باوریم که شب یلدا شب جشن و سروره شب شاد بودن و دور هم بودنه
شب آجیل و هندوانه خوردنه اما کاش
کاش میشد سفره های رنگین امشب توی همه خونه ها پهن میشد
کاش هیچ پدر و مادری شرمنده چشمان حسرت بار فرزندانش نمی شد
چه خانوادهایی که میخوان بچه هاشون این شب را نشناسند و از رسم و رسومش با خبر نباشند
چون دستشون خالیو نمی تونن یه لقمه سیر نصیب فرزندانشون کنند
همه دوستان تلاش کنند اگر محتاجی یا فقیریو امروز بخصوص امروز دیدند بهش کمک کنند شاید بتونه کمک حالی باشه برای این خانواده ها .
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، kaka ، nasrin67
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری