شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شماره در لیست سیاه مخابراتزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۳۶ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: san
پاسخ: 13
بازدید: 2081

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شماره در لیست سیاه مخابرات

۱۵-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ :صبح
ارسال: #1
شماره در لیست سیاه مخابرات
سلام

بچه ها ، کسی میدونه اگر شماره تو لیست سیاه مخابرات باشه و نتونیم پیامک تبلیغاتی دریافت کنیم؛ چکار کنیم؟
باید چطوری مشکل حل بشه؟
اصلا چرا شماره تو لیست سیاه مخابرات قرار میگیره؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ :عصر
ارسال: #2
RE: شماره در لیست سیاه مخابرات
خام علیدوستی شمارتون پیش پرداخته یا از این دائمی هاست؟!!!
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ :عصر
ارسال: #3
دائمی

913283
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۱۴ :عصر
ارسال: #4
امور مشترکین تلفن همراه-خیابان باهنر جنب بوستان عمو نادر-پیش خانم فرج زاده برین
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ :عصر
ارسال: #5
مرسی آقای فروزنده
نمیدونید کلا مشکل از چیه که اینطور هست؟
برای هرکسی ممکنه اتفاق بیفته یا خط من مشکل داره یا ... ؟
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ :عصر
ارسال: #6
(۱۵-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۱۹ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی آقای فروزنده
نمیدونید کلا مشکل از چیه که اینطور هست؟
برای هرکسی ممکنه اتفاق بیفته یا خط من مشکل داره یا ... ؟
خواهش....
گاها بعضی خطا اینجوری میشن
ولی خانم علیدوستی همه میخوان این پیامکا نیاد شما میخواین بیاد؟؟؟؟؟
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، seda
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۲۷ :عصر
ارسال: #7
ما همه کارهامون برعکس بقیه هست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من بعضی پیامک تبلیغاتی ها که از تبلیغ فروشگاه و ... هست بعضی اوقات دریافت میکنم...!!!
ولی برای سرویس پیامک سایت بهم گفتن شمارم توی لیست سیاه هست کنجکاو شدم دلیلش بدونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ :عصر
ارسال: #8
(۱۵-۶-۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دائمی
913283
چه قیمت می فروشیدش؟!!! من دنبال یه همچین خط هایی می گردم که اصلا پیام تبلیغاتی نیاد واسشون.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط kaka
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۵۱ :عصر
ارسال: #9
(۱۵-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ :صبح)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها ، کسی میدونه اگر شماره تو لیست سیاه مخابرات باشه و نتونیم پیامک تبلیغاتی دریافت کنیم؛ چکار کنیم؟
باید چطوری مشکل حل بشه؟
سلام
ی اس ام اس چند وقت پیش برای من از همراه اول اومده بود که من پاکش نکردم ....
"مشترک گرامی در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک های تبلیغاتیو اطلاع رسانی عدد"1"و درصورت تمایل عدد"2" را به شماره 8999ارسال فرمایید. "

شاید مشکلت ب این مرتبط باشه.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط kaka
۱۵-۶-۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۶-۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #10
سیما خانم، من این شماره را ارسال کردم؛ولی گوشیم جوابی نداد که تایید شد یانه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکس العملی نشون ندادمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

------
در ضمن فقط به خاطر اینکه هزینه ارسال اون پیام براتون حساب میشه میخواهید نباشه؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

وگرنه چرا نمیخواهید پیام تبلیغاتی براتون بیاد؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پهنای باند مخابرات soha 4 615 ۷-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ :صبح
آخرین ارسال: soha
  قرار دادن شماره در لیست سیاه گوشی همراه kaka 22 19,967 ۲۹-۳-۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: kaka
  حذف آی دی از لیست دوستان nasrin67 15 1,871 ۱۰-۱-۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ :عصر
آخرین ارسال: Administrator

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
14 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :صبح)، MostafA (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۰۳ :عصر)، mahdi (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ :عصر)، fahime.azad69 (۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ :عصر)، ebrahim.alaee (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ :عصر)، sahar.n (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ :عصر)، farhad (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ :عصر)، sinderela (۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :صبح)، Rastak432 (۲۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ :عصر)، habib (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ :عصر)، golebita (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ :عصر)، آلاله (۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ :عصر)، san (۲۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ :عصر)، zahedi14 (۱۰-۴-۱۳۹۴, ۰۵:۰۹ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری