شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شما هم از اینا دارین تو کلاستون !؟زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۱۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: fahime.azad69
پاسخ: 18
بازدید: 1260

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شما هم از اینا دارین تو کلاستون !؟

۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ :عصر
ارسال: #1
شما هم از اینا دارین تو کلاستون !؟
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، sima ، kaka ، mostafa haddadi ، MostafA ، sahar.n ، Administrator ، The DaRk PrOpheT ، atefeh.m
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ :عصر
ارسال: #2
RE: شما هم از اینا دارین تو کلاستون !؟
آره داشتیم، چقدر هم روی اعصاب آدم راه میرفتنآ... !!!
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، kaka ، mostafa haddadi ، MostafA ، atefeh.m
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۰ :عصر
ارسال: #3
وای وای وای!ما یکی داشتیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدیدمش دلم میخواست بکشمش!
اصلا اسمش میومد گلاب به روتون حالت تهوع میگرفتم!
فکر کنم فارغ التحصیل شد!
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #4
(۱۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ :عصر)fash نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وای وای وای!ما یکی داشتیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میدیدمش دلم میخواست بکشمش!
اصلا اسمش میومد گلاب به روتون حالت تهوع میگرفتم!
فکر کنم فارغ التحصیل شد!

مـــــامـــانِ ورودیهای 86 نرم افزار رو میگید...!؟؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، Ahmad ، fahime.azad69
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۸ :عصر
ارسال: #5
اگه این مامان نرم افزاری ها رو میگید پس بذارید یچی بگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه بار من امتحان داشتم بغل دستیم ایشون بودن بعد یکم نگاه کردم رو برگش دستشو انداخت رو برگه امتحانی منم لج کردم بهش همش نگاه میکردم رو برگش خواه جواب ببینم یا نبینم بعد مراقب رو صدا کرد یه چیزی به مراقب گفت و و مراقب جاشو عوض کرد

بعد امتحان به مراقب گفتم اون بغل دستی من چی بهت گفت
گفت بگم نمیگی بهش گفتم نه گفت که بهم گفت جزایری داره از رو دست من تقلب میکنه جامو عوض کن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم از این طرف انقد حرصم گرفت رفتم حرصمو رو سر پسرا نرم افزار خالی کنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتم با نرم افزاری ها حال نمیکنم خر خونا خودخوانها و متکبر ها و ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونام شاکی شدن گفتن چته گفتم جریان اینجوری شد

دیدم اونا خودشون دلشون خون بود از دست ایشون و اونجا بود که گفتن ما بهش می گیم مامان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، sima ، Ahmad ، STAR
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۲۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ :عصر، توسط kaka.)
ارسال: #6
چه جالب...
چه شخصیت جالبی تو دانشگاه داشتید....
والحق که اسمش مامان بوده..مامانها همش همینجورن...زود شکایت آدم را میکنن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته خدمتتون عرض کنم که فکر نکنید فقط خانمها زورشون میاد کسی از رو دستشون تقلب کنه...
ما هم یه بابا داشتیم تو کلاسمون ...یادش بخیر... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیذاشت من از رو دستش تقلب کنم.....
منم سرجلسه اعصابم خرد شد .... دعواش کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشونم گفت : آرامش خودتونو حفظ کنید ..هرچی میخوای از رو دستم بنویس....
جاتون خالی امتحانم 18 شدم...
تمام نمره امتحانم مدیون بابام هستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sima ، Administrator ، MostafA ، STAR
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ :عصر
ارسال: #7
این مثل اینه که کسی داره تو چاه میفته و تو بالای چاهی طرف داره دستشو دراز میکنه میگه کمکم کن و کمکش نکنی

اینجور آدما رو من حاضرم خرخرشونو بجوم

حتی یادمه به یکیشون تو دانشگاه گفتم با من حرف نزن من میخوام خرخرتو بجوم بعد تو لوس میشی برام مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ :عصر
ارسال: #8
ولی آقای مدیر به نظرم خدا یه راه دیگه هم آفریده:
اونم اینکه شما زحمت بکشی در طول ترم درس بخونید که بعد سرجلسه نیفتی تو چاه....

بعد هم مجبور نشید اون بیچاره را خرخر کنی
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ :عصر
ارسال: #9
خوب منم تا اونجای که تونستم و خوندم و اگه در توانم بوده دست اشخاصی که میخواست بیفتن تو چاه رو گرفتم

حتی یادم یکیشونو اومدم دستشونو بگیرم خودمم کشید تو چاه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط kaka ، MostafA ، mostafa haddadi
۱۹-۱۱-۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ :عصر
ارسال: #10
غیبت مامان رو نکنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی از شما تونسته از رو دستش تقلب کنه؟
احسان پناهنده رو یادتون هست؟میگفت تو یه امتحان تونست 7،8،10 تا تست از رو دستش بزنه.
آخر سرم مراقب جاشو عوض کرده بود.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
 سپاس شده توسط Administrator ، MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
عالی مقام (۱۱-۱-۱۳۹۵, ۱۲:۱۸ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری