شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شهید کامران شبان چالشتریزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 5
بازدید: 1245

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.62
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شهید کامران شبان چالشتری

۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶-۹-۱۳۹۲ ۰۶:۵۳ :عصر، توسط Rastak432.)
ارسال: #1
شهید کامران شبان چالشتری
برای شادی روح شهدای حمله ی تروریستی عراق صلوات

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، Administrator ، mostafa haddadi ، af.rad ، AliReza ، mahan ، Ahmad ، nasrin67
۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ :عصر، توسط Rastak432.)
ارسال: #2
RE: شهید کامران شبان چالشتری
علمدار!!!!
پس از ملاقات ضریح چه از آقا خواستی که اینگونه عاشقانه و با شتاب دنبال پرچم آقا دویدی؟؟؟که همانند اقا غریبانه پر کشیدی!!!!!
عصر آنروز جمعه.....
آسمان خبر را زودتر شنیده بود..
میبارید و میبارید...آخر اوهم غریب بودکه بر سرزمین نباریدتا اتش کینه مشتی نامسلمان را به رویت خاموش کند!!!!
از ان رو بود که میگریست آخر بر غربت آقا هم نبارید
واکنون علمداران زمان مانند گل مظلومانه پر پر شدند تا به ما غریبی حسین را یادآور شوند!!!!

اربعین امسال جایت خالی علمدار....
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط sahar.n ، mahan ، AliReza ، mostafa haddadi ، Administrator ، af.rad ، Ahmad ، nasrin67 ، mchch
۳۰-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ :عصر
ارسال: #3
ما چون دو دريچه روبروي هم / آگاه ز هر بگو مگوي هم

هر روز سلام و پرسش و خنده / هر روز قرار روز آينده

عمر آينه بهشت اما آه / بيش از شب و روز تير و دي كوتاه

نه مهر فسون نه ماه جادو كرد / نفرين به سفر كه هر چه كرد او كرد
 سپاس شده توسط AliReza ، sahar.n ، mahan ، Rastak432
۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ :عصر
ارسال: #4
از خون جوانان وطن لاله دمیده /از ماتم سرو قدشان سرو خمیده
در سایه گل، بلبل ازین غصّه خزیده/گل نیز چو من در غمشان جامه دریده
چه کج رفتارى اى چرخ!چه بدکردارى اى چرخ!سر کین دارى اى چرخ!نه دین دارى نه آیین دارى اى چرخ!
از اشک، همه روى زمین زیر و زبر کن/مشتى گرت از خاک وطن هست به سر کن
غیرت کن و اندیشه ایّام بتر کن/اندر جلو تیر عدو سینه سپر کن
چه کج رفتارى اى چرخ!چه بد کردارى اى چرخ!سر کین دارى اى چرخ!نه دین دارى نه آیین دارى اى چرخ!
از دست عدو ناله من از سرِ درد است/اندیشه هر آن کس کند از مرگ، نه مرد است
جانبازى عُشّاق نه چون بازى نرد است/مردى اگرت هست، کنون وقت نبرد است
چه کج رفتارى اى چرخ!چه بدکردارى اى چرخ!سر کین دارى اى چرخ!نه دین دارى نه آیین دارى اى چرخ!
 سپاس شده توسط sahar.n ، Rastak432
۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ :عصر
ارسال: #5
خلوتش ناگهانی بود و رفتنش نامنتظره، وجودش افتخار بود و نبودنش مسلخ تلخ ناباوری، دلش دریای عشق بود و وجودش باران کرامت.
برادر مهربانم

چهل روز گذشت. نه اشکها در چشم دوام آوردند، نه حرفها بر زبان!

روایت درد، آسان نیست.

چهل روز گذشت و ما هنوز چله نشین کوی سوگ تو ایم .

آتش وجود و سنگ و کتیبه نیز بی تاثیر بود می گویند داغ ؛ چهل روز است سنگ که بیاید سختی دل نیز خواهد آمد ؛ امید رنگ می بازد و آتش فراغ خاموش می شود !!!
نه باور کن جنس ما از سنگ نیست ... ما را با سنگ چه کار ؟ جنس ما از نوع بیقراری و بی پناهی است

ولی هنوز هیچ یک باور نداریم

اولین یاسین نصفه - نیمه را برایت خواندیم ؛ سوره ای که هرگز نصفه نخوانده بودیمش .
انا نحن نحی الموتی و نکتب ما قدموا و اثارهم ... به زنده بودنت ایمان داریم و آسوده خاطریم و ایه لهم الارض المیته احییناها و اخرجنا منهما حبا فمنه یاکلون...
نفخ فی الصور فاذاهم من الاجداث الی ربهم ینسلون قالوا یا ویلنا من بعثنا من مرقدنا هذا ما وعد الرحمن و صدق المرسلون...

تو برای مادرت وهمه از خدا صبر بخواه...
شورش را درنیاور دنیا...
 سپاس شده توسط sahar.n
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
1 (19) شهید حاج خداکرم رجب‌پور، شهید شاخص کشوری فرهنگیان در سال 93 شناخته شد ساشلاخمهشد 4 607 ۲-۳-۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: ساشلاخمهشد
  شهیدحاج محمودشبان چالشتری Rastak432 1 767 ۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ :عصر
آخرین ارسال: Rastak432

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
24 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر)، mostafa haddadi (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ :عصر)، Ahmad (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :عصر)، mohammad (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ :عصر)، nasrin67 (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ :عصر)، STAR (۲۹-۹-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ :عصر)، simin (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ :صبح)، محمدرضا (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :صبح)، nasrin (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۱۶ :صبح)، mahan (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۳۵ :عصر)، sahar.n (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ :صبح)، AliReza (۳۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، af.rad (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :عصر)، amir_ch_1367 (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ :صبح)، sinderela (۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :صبح)، behnaz72 (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ :عصر)، Rastak432 (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۴۸ :عصر)، motamed (۲۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۱۴ :صبح)، parnia (۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ :صبح)، mchch (۱۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ :صبح)، javad shaban (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ :صبح)، منیره (۲۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر)، ابراهیم101 (۱۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ :صبح)، hamid.amir20 (۴-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری