شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شیدا شدم - کنسرت شهرام ناظریزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۳۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Ahmad
آخرین ارسال: soha
پاسخ: 4
بازدید: 767

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیدا شدم - کنسرت شهرام ناظری

۱۵-۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۰۰ :صبح، توسط Ahmad.)
ارسال: #1
شیدا شدم - کنسرت شهرام ناظری

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA ، sahar.n ، mostafa haddadi ، Rastak432 ، fahime.azad69 ، atefeh.m
۱۶-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ :صبح
ارسال: #2
RE: شیدا شدم - کنسرت شهرام ناظری
حداقل لینک دانلودشم بذارید !!!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قول میدم فردا هی نخونیم شیدا شدیم پیدا شدیم ....................... همه فکر کنن خل شدیم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432 ، Ahmad ، atefeh.m ، fahime.azad69
۱۶-۲-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ :صبح، توسط Rastak432.)
ارسال: #3
واسه منم لینک دانلود نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیداشدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط Ahmad ، fahime.azad69
۱۶-۲-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۲-۱۳۹۲ ۰۲:۴۳ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #4
جدی چه بی مزه است !!!!!! فقط عجب نفسی داره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Ahmad (۱۳-۴-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ :صبح)، mara84 (۱۶-۱۱-۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ :صبح)، Vahid Khaanmohammadi (۴-۲-۱۳۹۵, ۰۴:۱۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری