شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

شیوه ارایه مطالبزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۵۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: STAR
پاسخ: 9
بازدید: 1204

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شیوه ارایه مطالب

۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
شیوه ارایه مطالب
سلام
شیوه ارایه مطالب دانشگاه پیام نور شهرکرد و فارسان ارایه شده ؟ استادش کیه ؟

دانشگاه گیر داده میگه چون قبل از اینکه زبان تخصصی رو پاس کنی رفتی شیوه رو پاس کردی

باید از نو شیوه رو پاس کنی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط MostafA
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۴۶ :عصر
ارسال: #2
RE: شیوه ارایه مطالب
من میخوام یه استاد خوب باشه که نرم سر کلاسش و بهش بگم جریان اینجوریه اونم دلش برام بسوزه
میان ترم بهم 6 بده عملیم 20 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد تستیا رو خودم یه کاریش میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد منصوری همینه که مدیر آموزشگاه کامپیوتر هست سه راه سینما ایشونن ؟؟؟
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۷:۵۴ :عصر
ارسال: #3
(۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۴۷ :عصر)Mahdi.Moghaddas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کارمند مخابراته

کارمن که من یکی میشناسم اسمش داریوش رحیمیه انقد گله که نگو دلم تنگ شده براش بخدا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۰۱ :عصر
ارسال: #4
درس شیوه دانشگاه فارسان با استاد منصوری هست که به نظر من با دانشجویان خوب راه میاد و خوب نمره میده فقط باید یه ارائه بدید
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Administrator
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ :عصر
ارسال: #5
(۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درس شیوه دانشگاه فارسان با استاد منصوری هست که به نظر من با دانشجویان خوب راه میاد و خوب نمره میده فقط باید یه ارائه بدید

شماره استاد منصوری رو لطفا بدید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۴۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #6
(۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۷:۴۶ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من میخوام یه استاد خوب باشه که نرم سر کلاسش و بهش بگم جریان اینجوریه اونم دلش برام بسوزه
میان ترم بهم 6 بده عملیم 20 مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد تستیا رو خودم یه کاریش میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

استاد منصوری همینه که مدیر آموزشگاه کامپیوتر هست سه راه سینما ایشونن ؟؟؟

سلام
نه آقای جزایری آموزشگاه عصر نوین از آقای منصورییه که استاد پیام نور فرخشهرن ولی استاد منصوری ما یه نفر دیگه است...
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۹ :عصر
ارسال: #7
واقعا شماره استاد منصوری رو میخواهید؟؟ بدمتون؟؟
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ :عصر
ارسال: #8
(۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۰۹ :عصر)farsan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا شماره استاد منصوری رو میخواهید؟؟ بدمتون؟؟

بله شماره این استادی که دانشگاه شما شیوه این ترم برداشته میخوام بهش بگم جریان اینجوریه

و نمیتونم بیام سر کلاس و ... ببینم نمره میده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۴۴ :عصر
ارسال: #9
با پیام خصوصی شمارشونو فرستادم
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
merila (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :عصر)، 85123233 (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری