شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.


تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان استزمان کنونی: ۲۷-۹-۱۳۹۶، ۰۸:۴۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 5
بازدید: 576

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان است

۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۷ :صبح
ارسال: #1
صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان است
تيم ملي واليبال با پيروزي بر ژاپن يك گام تا ورود به ليگ جهاني فاصله دارد. برد 3 بر صفر ايران زمينه را براي حضور در ليگ جهاني فراهم كرده و تنها پيروزي در يك ست در ديدار يك‌شنبه حكم به صعود ايران به اين رقابت‌ها خواهد داد.

به گزارش ايسنا، پس از پيروزي جمعه شب كه با استقبال زياد و حضور پرشور مردم برگزار شد، بازيكنان تيم ملي، ولاسكو و داورزني به اظهارنظر در مورد اين بازي پرداختند.

حضور تماشاگران فشار بازي را كمتر كرد

كاپيتان تيم ملي واليبال ايران با تشكر از حمايت‌هاي مردم، كار تيمي خوب را دليل پيروزي برابر ژاپن دانست.

نادي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) با تشكر از حمايت واليبال‌دوستان اظهار كرد: حضور تماشاگران پرشور ايراني خيلي از فشار بازي كاهش داد. حمايتي كه آنها داشتند انگيزه‌ي زيادي به ما داد و باعث شد تا عملكرد خوبي داشته باشيم.

وي ادامه داد: مي‌دانستيم بازي دشواري داريم اما به دنبال عملكرد زيبا برابر ژاپن بوديم. به عنوان يك تيم تلاش كرديم تا برنده شويم و به اين نتيجه نيز رسيديم.

كاپيتان تيم ملي واليبال در پايان گفت: خيلي خوشحالم. حالا كه يك ست با ليگ جهاني فاصله داريم نبايد غافل شويم و بيش از پيش بايد تمركز كنيم.

با اين تماشاگران كار آسان است

ملي‌پوش واليبال ايران درباره‌ي ديدار دوم گفت: ژاپني‌ها براي ديدار دوم چيزي براي از دست دادن ندارند.

سعيد معروف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) از حمايت همه‌جانبه‌ي مردم تشكر كرد و گفت: وقتي حمايت‌ها اين‌گونه باشد كار ما آسان خواهد شد. ژاپني‌ها از همان ابتدا زير فشار تشويق‌هاي تماشاگران بودند و در جريان مسابقه نيز حرفي براي گفتن نداشتند. در ست سوم تازه به جو سالن عادت كردند كه از ما برتري گرفتند اما خوشبختانه بچه‌ها اجازه ندادند آنها از اين فرصت استفاده كنند.

وي ادامه داد: پيروزي 3 بر صفر برد ارزشمندي است. ابتدا بايد قدر آن را بدانيم و سپس به دنبال تكرار باشيم. ژاپن در ديدار دوم چيزي براي از دست دادن ندارد و همين مساله استرس را براي آنها كمتر مي‌كند. ديدار دوم فوق‌العاده حساس خواهد بود كه اميدوارم با حمايت تماشاگران در آن نيز سربلند بيرون بياييم.

هميشه كار گروهي نتيجه مي‌دهد

ملي‌پوش واليبال ايران، كار گروهي را از فاكتورهاي پيروزي برابر ژاپن عنوان كرد.

رضا قرا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به كار گروهي ايران اشاره كرد و گفت: هميشه بازي تيمي نتيجه مي‌دهد. در اين مسابقه واليبال خوبي به نمايش گذاشتيم و برنده شديم. تمام برنامه‌هايمان را عملي كرديم و دست و پاي ژاپن را بستيم. بايد حواسمان را جمع كنيم تا در ديدار دوم غافلگير نشويم.

وي ادامه داد: درباره‌ي تماشاگران نيز حرفي براي گفتن باقي نمانده است. حضور آنها بار سنگيني از شانه‌هاي تيم برداشت و خيالمان را راحت كرد. اين پيروزي با حضور اين تماشاگران لذت‌بخش بود و اميدوارم همين اتفاق در ديدار دوم نيز تكرار شود. ما تنها يك ست با ليگ جهاني فاصله داريم.

حضور تماشاگران كار ژاپن را سخت‌تر كرد

ملي‌پوش واليبال ايران اظهار كرد: ژاپني‌ها با فشار تماشاگران نتوانستند برنامه‌هايشان را عملي كنند.

فرهاد ظريف در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به حمايت مردم اشاره كرد و گفت: وقتي وارد سالن شديم انگيزه‌مان برابر برد دو برابر شد. ژاپني‌ها با حضور مردم زير فشار قرار گرفتند و نتوانستند برنامه‌هايشان را عملي كنند. خوشبختانه بچه‌ها از همه‌ي موقعيت‌هايشان استفاده كردند و در نهايت نيز پيروز شدند.

وي ادامه داد: در ست سوم ژاپني‌ها كه چيزي براي از دست دادن نداشتند بازي را خوب آغاز كردند و با استفاده از اشتباه‌هاي ما پيشي گرفتند اما با تغيير سيستم‌هايي كه داشتيم فاصله را كم كرديم و با جبران نتيجه برنده شديم. اميدوارم در بازي دوم نيز نمايش زيبايي داشته باشيم.

حمايت مردم و كار گروهي دليل پيروزي بود

ملي‌پوش واليبال ايران حمايت مردم و كار گروهي را دليل پيروزي بر ژاپن عنوان كرد.

حمزه زريني در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: خيلي خوشحالم. در اين مسابقه ايران برنده شد و دل همه‌ي مردم را شاد كرد. دوباره تماشاگران و واليبال‌دوستان سنگ تمام گذاشتند. اين برد برايمان ارزشمند بود و در نهايت مي‌گويم متشكرم. از همه‌ي مردم تشكر مي‌كنم.

وي ادامه داد: سعي داشتيم در اين مسابقه واليبال زيبايي به نمايش بگذاريم. ژاپن تيم ضعيفي نيست و حرف‌هاي زيادي براي گفتن دارد. به همين دليل در ابتدا سعي داشتيم غافلگير نشويم. در ست سوم نيز كمي اشتباه كرديم كه خوشبختانه بچه‌ها دست به دست هم دادند و اجازه ندادند ژاپن برنده‌ي مسابقه شود.

هدف ما صعود به دور دوم ليگ جهاني است

رييس فدراسيون واليبال با وجود برتري قاطع مقابل ژاپن، كار صعود به ليگ جهاني را تمام شده نمي‌داند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، محمدرضا داورزني پس از پيروزي 3 بر صفر ايران در نخستين ديدار از رقابت‌هاي زيرگروه ليگ جهاني مقابل ژاپن گفت: بازيكنان بازي بسيار خوبي انجام دادند و توانستيم در اولين بازي ژاپن را شكست دهيم. البته هنوز كار تمام نشده و نيمه‌ي دوم اين بازي مانده است. اميدوارم با تكرار اين پيروزي در بازي بعد راهي ليگ جهاني شويم.

وي ادامه داد: براي اين ميزباني زحمت زيادي كشيده بوديم و جا دارد از همه‌ي كساني كه كمك كردند تا بتوانيم آبروي ايران را حفظ كنيم تشكر كنم. از سفارت گرفته تا تمام كساني كه در برگزاري و برقراري نظم امروز ورزشگاه آزادي به ما كمك كردند. اين پيروزي را به همه تبريك مي‌گويم.

رييس فدراسيون واليبال در پاسخ به اين سوال كه صعود به ليگ جهاني از اهداف از پيش تعيين شده‌ي فدراسيون بود؟ اظهار كرد: ما چند هدف را در سال‌هاي اخير دنبال مي‌كرديم. اميدوارم پس از قهرماني در آسيا بتوانيم به اين هدف خود نيز دست پيدا كنيم و به ليگ جهاني راه پيدا كنيم و البته هدف ما فقط حضور در اين رقابت‌ها نيست.

داورزني با بيان اين‌كه ايران مي‌تواند جزو شش تيم برتر ليگ جهاني باشد، ادامه داد: همان‌گونه كه مي‌دانيد رقابت‌هاي ليگ جهاني با حضور 16 تيم در چهار گروه چهار تيمي برگزار مي‌شود و در پايان شش تيم به مرحله‌ي نهايي راه پيدا مي‌كنند. ايران اين لياقت را دارد كه جزو 6 تيم نهايي رقابت‌ها باشد. اميدوارم تيم با بازي خوبي كه روز يكشنبه انجام مي‌دهد، ابتدا جواز حضور در اين رقابت‌ها را پيدا كند و پس از آن هم با برنامه‌ريزي بتوانيم در ليگ جهاني عملكرد خوبي داشته باشيم.

رييس فدراسيون واليبال در پايان درباره‌ي نايب قهرماني تيم دوم ايران در جام كنفدراسيون واليبال آسيا كه در ويتنام برگزار مي‌شود نيز گفت: جا دارد از بازيكنان و كادر فني تيم ملي كه در ويتنام به فينال راه پيدا كردند تشكر كنم. آن تيم نيز تيم ملي ايران است و مجموع اين دو تيم است كه كادر نهايي تيم ملي ما را تشكيل مي‌دهد. صعود آنها به فينال ارزشمند بود و اين موفقيت را تبريك مي‌گويم.

ژاپن ديگر چيزي براي از دست دادن ندارد

سرمربي تيم ملي واليبال، عملكرد خوب بازيكنانش و ارائه‌ي واليبال زيبا را يكي از دلايل مهم پيروزي برابر ژاپن دانست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، خوليو ولاسكو پس از پيروزي بر ژاپن در نشست خبري اظهار كرد: انتظار چنين پيروزي قاطعي را برابر ژاپن نداشتيم اما اميدوار بوديم. با تمام ملي‌پوشان صحبت كرديم كه به دنبال واليبالي زيبا باشند و حريفشان را شكست دهند. حالا ژاپن را 3 بر صفر برده‌ايم و با يك ست ديگر وارد ليگ جهاني خواهيم شد. ما به عنوان تيم واليبال ايران نزديك شدن به ليگ جهاني را احساس مي‌كنيم و بايد براي رسيدن به آن باز هم تلاش كنيم.

وي ادامه داد: اگر بخواهم درباره‌ي اين مسابقه صحبت كنم در ابتدا بايد از ست سوم بگويم. ست سوم بازي بسيار سخت بود و با اشتباه‌هايي كه داشتيم نزديك بود بازي را واگذار كنيم. خوشبختانه با كار گروهي خوب تيم، دوباره همه چيز را برگردانديم و از يك باخت جلوگيري كرديم. روحيه‌ي تيمي بازيكنانم خيلي خوب است و فكر مي‌كنم با اعتماد به نفسي كه داريم مي‌توانيم در ديدار دوم نيز برنده‌ي ميدان باشيم.

ولاسكو در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اين‌كه احساس مي‌شد ايران نسبت به بازي برابر مصر كمي كندتر بازي مي‌كرد و دليل اين موضوع چه بود؟ بيان كرد: فكر نمي‌كنم كندتر بوديم. شايد به اين دليل كه مسابقه را از تلويزيون ديديد فكر مي‌كرديد بازي سريع‌تر است. خود من هم وقتي يك مسابقه را از تلويزيون مي‌بينم احساس مي‌كنم آن بازي سرعت بيشتري دارد. اما نكته اين‌جا بود كه ما از ژاپن شناخت خوبي داشتيم. مي‌دانستيم كه آنها به خوبي مي‌پرند و با سرعت برابر ما بازي مي‌كنند. به همين دليل بازيكنان ما با برنامه‌اي كه داشتيم از منطقه‌هاي 4 و 2 و با حمزه زريني و شهرام محمودي كار مي‌كرديم تا هم بازي را بازتر كنيم و هم بتوانيم دفاع حريف را از پيش رويمان برداريم.

سرمربي تيم ملي واليبال ايران ادامه داد: دفاع وسط ما در اين مسابقه كمتر آبشار مي‌زد اما به گونه‌اي كار مي‌كرد كه خط دفاعي ژاپن كنترلش را از دست بدهد. خوشبختانه هم در دفاع و هم حمله عملكرد خوبي داشتيم و به پيروزي رسيديم.

خبرنگار ديگري درباره‌ي عملكرد چند بازيكن در رقابت‌هاي انتخابي المپيك پرسيد كه ولاسكو پاسخ داد: درباره‌ي رقابت‌هاي انتخابي المپيك حرفي نمي‌زنم. هم‌اكنون زمان ليگ جهاني است و كنفرانس مطبوعاتي ديدار برابر ژاپن است. درباره‌ي انتخابي المپيك كنفرانس برگزار كرديم و درباره‌ي همه‌ي موارد نيز حرف زديم.

خبرنگار كه قصد داشت جواب سوالش را بگيرد با خنده‌ي ولاسكو روبه‌رو مي‌شد و سرمربي تيم ملي نيز اين‌گونه جوابش را مي‌داد: همان‌طور كه گفتم درباره‌ي اين موضوع‌ها حرف زده‌ايم و لازم به تكرار نيست. بگذاريد درباره‌ي ديدار برابر ژاپن صحبت كنيم.

خبرنگار ديگري از ولاسكو درباره‌ي عملكرد ايران در ليگ جهاني پرسيد كه سرمربي تيم ملي واليبال بيان كرد: نمي‌توانم از امروز درباره‌ي عملكرد تيم ملي در ليگ جهاني حرف بزنم اما اميدوارم كه نتايج خوبي رقم بخورد. بايد با ذهنيت خوبي جلو برويم و البته اميدوارم نماينده‌ي فدراسيون جهاني نيز جو سالن واليبال ايران را به مسوولان جهاني انعكاس دهد تا واليبال ايران بتواند ميزبان رقابت‌هاي مهم باشد و به جايگاه اصلي‌اش برسد.

خوليو ولاسكو در پاسخ به سوال خبرنگار ايسنا درباره‌ي دليل نتيجه‌ي نزديك ست سوم توضيح داد: فكر مي‌كنم در ست آخر تمركز تيمي از دست رفت و دليل آن اختلاف امتيازي بود كه در ست دوم به دست آورديم. در سرويس، دريافت و آبشار اشتباه داشتيم و همين موارد بر روي تيم تاثير گذاشت. البته يك سري اشتباه‌هاي عجيب نيز داشتيم كه معمولا آنها را انجام نمي دهيم اما خوشحالم عملكرد بازيكنانم به گونه‌اي بود كه دوباره به خود آمديم و پيروز شديم.

ولاسكو در پاسخ به سوال ديگر ايسنا مبني بر پيش‌بيني‌اش از بازي دوم برابر ژاپن چيست؟ اظهار كرد: ايران در بازي نخست 3 بر صفر برنده شده كه اين برايش خيلي مهم است. اين اولين باري نيست كه چنين اتفاقي افتاده اما بايد مراقب باشيم تا غفلت نكنيم. بايد به دنبال پايان خوبي در مسابقه‌ي دوم باشيم. ژاپن چيزي براي از دست دادن ندارد و بدون استرس به ميدان خواهد آمد. به نظر من بايد همانند هميشه واليبال خوبي به نمايش بگذاريم و پيروز شويم. ايران اگر يك ست را با پيروزي پشت سر بگذارد به ليگ جهاني مي‌رود اما بايد دقت و تمركز بيشتري داشته باشد.

وي ادامه داد: بايد تكنيك و تاكتيك‌هايمان را بيشتر كنيم و با انجام تمام برنامه‌هايمان عملكردي همانند ديدار نخست داشته باشيم. البته فراموش نكنيم كه در بازي دوم نيز به حمايت هوادارانمان نياز داريم. نكته‌ي آخر اين‌كه بايد در دفاع دقت بيشتري داشته باشيم.

به گزارش ايسنا، در پايان كنفرانس مطبوعاتي، يكي از پيشكسوتان واليبال، ولاسكو را خطاب قرار داد و گفت: 54 سال پيش برابر همين ژاپن شكست خورديم و آمده‌ام تا از تو به عنوان سرمربي تيم ملي ايران تشكر كنم.

وي يكي از عكس‌هاي قديمي تيم ملي واليبال را به ولاسكو و نماينده‌ي فدراسيون جهاني تقديم كرد.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mostafa haddadi
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۰۹ :صبح
ارسال: #2
RE: صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان است
ولی خداییش دیروز تماشاگران ترکوندنا
نه غلام؟!؟!؟!
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ :صبح
ارسال: #3
RE: صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان است
عکسهایی از بازی دیروز

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi hashemi
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ :صبح
ارسال: #4
RE: صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان است
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi hashemi
۱۸-۶-۱۳۹۱, ۱۱:۵۰ :صبح
ارسال: #5
RE: صحبت‌هاي بازيكنان، ولاسكو و داورزني/ با اين تماشاگران كار آسان است
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.


مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi hashemi
ارسال پاسخ 


موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ولاسكو در ايران ماندني شد / تمديد قرارداد تا پايان بازي‌هاي آسيايي 2014 mahdi hashemi 0 381 ۱۴-۷-۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  ولاسکو : امیدوارم فدراسیون جهانی تماشاگران مشتاق ایران را دیده باشد mostafa haddadi 0 415 ۱۸-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ :صبح
آخرین ارسال: mostafa haddadi

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان


آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری