شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

طراحی سایت با cmsزمان کنونی: ۱۲-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۱۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: AliReza
آخرین ارسال: AliReza
پاسخ: 9
بازدید: 991

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی سایت با cms

۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۶:۱۶ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #1
طراحی سایت با cms
سلام به دوستان و همکلاسی های خوبم
امیدوارم که حالتون خوب باشه، این تاپیک رو زدم تا هرکسی که خواست بیاد اخرین تغییرات سایتشو اینجا بذاره تا تشویق بشیم و درسامون یادمون نره
از خودم شروع میکنم و اینم اخریت تغییرات سایتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، STAR ، nasrin67 ، Rastak432 ، af.rad ، mohammad ، sahar.n ، Ahmad ، atefeh.m
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۰ :عصر
ارسال: #2
RE: طراحی سایت با cms
کارت درسته آقا علیرضا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینجا رو هم یه نگاه بندازید: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط AliReza ، nasrin67 ، mohammad ، Administrator ، Rastak432 ، af.rad
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ :عصر
ارسال: #3
احمد تو هم ایول داری
البته بگم اگه سید امین نبود من تا اینجا پیش نمیرفتم چون خیلی کمکم کرد
 سپاس شده توسط Ahmad
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ :عصر
ارسال: #4
(۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
احمد تو هم ایول داری
البته بگم اگه سید امین نبود من تا اینجا پیش نمیرفتم چون خیلی کمکم کرد

علیرضا که همش مشکلاتش رو با تماس مطرح میکنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارآموزای دوره ی cms هر سوالی یا کمکی خواستند من در خدمتم

پیام خصوصی هم بدین من آنلاین بشم سریعا جواب میدم

آخر دوره سایت های کاربرا رو میزاریم تو نظر سنجی تا بهترین سایت انتخاب بشه هر کی رای بیاره جایزه ای اهدا میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط Rastak432 ، AliReza ، Ahmad ، parva
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۳:۳۳ :صبح
ارسال: #5
بازم تغییرات داشتم، اینطور که معلومه فقط من و احمد سرکلاس بودیم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ahmad
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ :عصر
ارسال: #6
پس چرا کسی چیزی نمیذاره؟
دوستان تعطیلات عید نزدیکه و زمان ارائه دادن سایتامون نزدیک
دست بجنبونید مخصوصا خانم ها
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۵ :عصر
ارسال: #7
آقا عرضم به حضورتون من یکشنبه باید برم کرمانشاه تا یک ماه نمیام اینورا
شنبه آخرین جلسه کلاس cms هستش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط سامانی ، sahar.n
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :عصر
ارسال: #8
(۱۳-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شنبه آخرین جلسه کلاس cms هستش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من جمعه قول میدم انجام بدم!!هنوز مهمونامون نرفتنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشالا این جمعه بشود.شاید!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
۱۳-۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #9
(۱۳-۱-۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سید 2 جلسه طلب کاریم
حواست باشه ها
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تغییر قالب سایت هنگام ورود به سایت nasrin67 2 568 ۱۹-۷-۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
atefeh.m (۲۳-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۹ :صبح)، fahime.azad69 (۲۷-۳-۱۳۹۳, ۱۰:۱۴ :صبح)، maryam (۱۲-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :صبح)، kave (۹-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ :عصر)، AliReza (۲۷-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ :صبح)، helen68 (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۲۳ :صبح)، مهدی صفری دهداری (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۰۹ :عصر)، pejmanpk (۲۱-۲-۱۳۹۵, ۰۹:۱۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری