شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

طرح اولزمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۰۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سامانی
آخرین ارسال: سامانی
پاسخ: 32
بازدید: 3935

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرح اول

۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ :عصر
ارسال: #1
طرح اول
طرح اول واسه شروع.
فکر میکنم ساده باشه واستون!
کارهاتون رو بذارید اگر دیدم مشکله تا طرح های ساده تر واسه دوستان داده بشه!!
اما امیدوارم راحت باشه که کارای قشنگتری کار کنیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من همیشه از کوزه کشیدن بدم میوممد اما برای تقارن دادن به اشیا لازمه که کار بشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، Administrator ، nasrin67 ، Rastak432 ، mostafa haddadi ، AliReza ، Glaxy ، Ahmad ، farhad ، af.rad ، kave
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ :عصر
ارسال: #2
RE: طرح اول
این از کار من!
مرحله اول:
[align=center]مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرحله دوم:

مرحله سوم:

مرحله چهارم:

مرحله پنجم:

مرحله آخر:

خیلی تند این رو کشیدم و خیلی ایراد داره اما برای نمونه گذاشتم!!بچه ها فرق نمیکنه نقاشی رو از کدوم قسمتش شروع کنید!!از بال یا از پایین یا مثه من از سر کوزه!هر جور که راحتید طراحی کنید!

دوستان اگر حتی بد هم شده لطفا عکسشو بگیرید و اینجا بذارید تا مشکلات رفع بشه
ممنون
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67 ، sahar.n ، AliReza ، Rastak432 ، ستاره ، mostafa haddadi ، Ahmad ، farhad ، kave
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ :عصر
ارسال: #3
من که فعلا درگیر امتحاناتم اما تا تموم شدم طرحامو میکشم و میذارم
 سپاس شده توسط سامانی
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ :عصر
ارسال: #4
راستی ی چیز رو فراموش کردم بگم!!من طراحیه رو با مداد معمولی کشیدم!مداد طراحیم رو پیدا نکردم!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بخاطر همین پر رنگ و اونطور که نرم باشه نیست!پس شما سعی کنید با مداد طراحی حتما کار کنید تا خوب بشه! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza ، sahar.n ، Rastak432 ، farhad
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ :عصر
ارسال: #5
این از نقاشی من خیلی بد شده اما دفعه اولم هست قلم میگیرم دستم.........................

باورم نمیشه که نقاشی کشیدمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط سامانی ، Rastak432 ، AliReza ، Ahmad ، mostafa haddadi
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۳۰ :عصر
ارسال: #6
(۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ :عصر)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این از نقاشی من خیلی بد شده اما دفعه اولم هست قلم میگیرم دستم.........................

باورم نمیشه که نقاشی کشیدمه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعا واسه کار اولو اینکه تازه مداد رو دستت گرفته باشی عالیه سحر جونم آفــــــــــرینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم ته کوزه که یکم گرد شده رو باید تقارنش رو حفظ میکردی! و دسته های کوزه رو یکم کوچیک کشیدیشون یکم بزرگترشون کن.و پهلوهای کوزه رو هم تقارنش رو دقت کن!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، Rastak432 ، AliReza ، mostafa haddadi
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ :عصر، توسط ستاره.)
ارسال: #7
اینم طرح من مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حجم زیاد بود دوباره میزارم ،
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
 سپاس شده توسط سامانی ، AliReza ، sahar.n ، Rastak432 ، Ahmad ، mostafa haddadi
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #8
استاد اینم طرح من

سپاس شده توسط Rastak432 ، سامانی ، Ahmad ، kave
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ :عصر، توسط sahar.n.)
ارسال: #9
هرکاری کردم تقارنش خوب نشد........................ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اســـــــــــــــــتاد الان بهتر شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط AliReza ، Rastak432 ، سامانی ، Ahmad ، kave
۳۱-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر
ارسال: #10
(۳۱-۲-۱۳۹۲ ۰۹:۰۸ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استاد اینم طرح من

خیلی خوبه آقای علیزاده تقارن حفظ شده و خوب در اومده.اما کمی تغییرات توو طرح دادینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما خوبه احسنتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با مداد کنته کشیدینش؟چون معلومه که مداد روغنی بوده
 سپاس شده توسط AliReza ، farhad
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
32 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
nasrin67 (۱۰-۴-۱۳۹۲, ۰۷:۱۸ :عصر)، mahan (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ :عصر)، ف.فرجی (۱۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ :عصر)، سامانی (۲۱-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ :عصر)، sahar.n (۱۸-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ :صبح)، AliReza (۲۲-۱۲-۱۳۹۴, ۰۲:۲۰ :عصر)، sinderela (۲۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۵۴ :صبح)، Azar_pastil (۳۱-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر)، helen68 (۳-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۴۴ :صبح)، مش قربون (۱۰-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۵۱ :صبح)، بهاروش (۱۲-۱۲-۱۳۹۴, ۰۴:۰۲ :عصر)، ava (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۲ :صبح)، AzAr R (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ :عصر)، hashemihadi (۱۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ :صبح)، kamaly (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :صبح)، poloton (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ :عصر)، z_sedighian (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ :عصر)، sama (۱۲-۴-۱۳۹۲, ۰۶:۲۰ :عصر)، artan200 (۱۴-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۴۸ :عصر)، miladziveh (۲۱-۴-۱۳۹۳, ۰۲:۴۴ :عصر)، Z_12570 (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ :عصر)، *samin (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ :عصر)، samanjj (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :عصر)، golebita (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :صبح)، samira.y (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :عصر)، bakhsha (۲۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :صبح)، آذر (۹-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ :عصر)، سحری (۹-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۴۵ :عصر)، oujnet (۴-۱۲-۱۳۹۳, ۱۰:۵۹ :صبح)، elitanha (۲۲-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۳۳ :عصر)، delangiz (۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۵۶ :صبح)، emperaator (۳-۲-۱۳۹۴, ۱۰:۱۱ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری