شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

طرح پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و...زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۵۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: miyandari
آخرین ارسال: shahrzad1
پاسخ: 8
بازدید: 2105

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طرح پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و...

۲۳-۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۳-۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ :عصر، توسط miyandari.)
ارسال: #1
طرح پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و...
با سلام

فایل پیوستی شامل طرح یک پروژه در دانشگاه تهران برای دانشجویان در همین نیمسال (نمسال دوم 92-91) هستش به همراه مقالات کمکی - داده های دیتابیس - کدهای متلب و غیره در رابطه با تشخیص امضای دیجیتال هستش.

مطمئنم که میتونه مفید باشه برای دانشجویان

فایل‌(های) پیوست شده
نام فایل : پروژه شبکه های عصبی
دفعات دانلود : 265
حجم فایل : 3.5 MB
ارسال کننده فایل : miyandari
نوع فایل : .
تقديم به كساني كه خودشان كاري نمي كنند و از اينكه ديگران كاري كنند ناراحت مي شوند. (جبران خليل جبران)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، mahan ، kaka ، blunch ، delsa ، hoseinabhar ، shahrzad1
۳-۳-۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ :عصر، توسط miyandari.)
ارسال: #2
RE: طرح پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و...
با تشکر از اطلاع رسانی ادمین محترم

لینکها به روز رسانی شد
تقديم به كساني كه خودشان كاري نمي كنند و از اينكه ديگران كاري كنند ناراحت مي شوند. (جبران خليل جبران)
 سپاس شده توسط fahime.azad69 ، Administrator ، delsa ، hoseinabhar
۲۲-۳-۱۳۹۲, ۱۰:۰۶ :صبح
ارسال: #3
با سلام در رابطه با طرح پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و... من فایل رو دانلود کردم اما موفق به اجرای سورس کد های متلب نشدم مشکل از کجاست

عجله دارم پروژه م راجع به امضای افلاینه,اگه میشه کمکم کنید ممنون
۲۲-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر
ارسال: #4
با سلام و تشکر
من نتوتستم پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و... دانلود کنم.
نمیشه؟؟؟
کمکم کنید ممنون
۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ :صبح
ارسال: #5
با سلام
دوستان پروژه فوق مربوط به تشخیص امضای آنلاینه
یکی از زمینه های کاری بنده تشخیص امضاست سوال داشتید با ایمیل من مکاتبه کنید
شاد باشید و برقرار
mzolfaghari21@gmail.com
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط fahime.azad69
۹-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۱۵ :عصر
ارسال: #6
آقای میانداری فایلی که گذاشته بودید خیلی مفید بود
واقعا سپاسگزارم
در مورد شبکه های عصبی آرت هم مطلب یا مقاله ندارید؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگر مطلبی بود ایمیل من اینه:
hossein.hosein61@gmail.com
۱۷-۶-۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ :عصر
ارسال: #7
(۲۲-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ :صبح)setare.m نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام در رابطه با طرح پروژه تشخیص امضای دیجیتال به همراه کدهای متلب و... من فایل رو دانلود کردم اما موفق به اجرای سورس کد های متلب نشدم مشکل از کجاست

عجله دارم پروژه م راجع به امضای افلاینه,اگه میشه کمکم کنید ممنون

منم دقیقا همین مشکل دارم!
۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۳۹ :عصر
ارسال: #8
سلام جناب آقای مهندس میانداری
روزتون بخیر
فایلتون رو دانلود کردم اما متاسفانه توی نرم افزار باز نمیشه
میشه راهنماییم کنید تا بتونم پروژه رو مشاهده کنم؟
ممنون میشم از طریق جیمیلم راهنمایی های مکتوبتون رو دنبال کنم
bahar.sharzad@gmail.com
متشکرم
زندگی ................. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تحليل شبكه عصبي در متلب moeini 0 197 ۱۴-۱-۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ :صبح
آخرین ارسال: moeini
  معرفی سایت های مفید برای شبکه عصبی - هوش مصنوعی - متلب blunch 0 1,212 ۷-۳-۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ :صبح
آخرین ارسال: blunch

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ :عصر)، mohammad (۲۱-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۲۸ :عصر)، fahime.azad69 (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ :صبح)، ebrahim.alaee (۲۹-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۲۵ :عصر)، milito (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :عصر)، مهندس (۱۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :صبح)، حیفا (۱۷-۶-۱۳۹۳, ۰۵:۵۰ :عصر)، ezat2000 (۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ :صبح)، miyandari (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۲:۳۰ :عصر)، omid1990raha (۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :صبح)، Sara Dalir (۱۳-۸-۱۳۹۴, ۰۸:۴۳ :صبح)، yarta (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، nalkiashari (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ :عصر)، saadaf1366 (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ :صبح)، najmehjoon (۷-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۳۷ :صبح)، alijsh (۲۲-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۰۵ :عصر)، hoseinabhar (۱۷-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۱۷ :عصر)، setare.m (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ :عصر)، MOEZ (۸-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ :صبح)، shokoohsadat (۲۵-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :عصر)، aynaz34 (۱۶-۴-۱۳۹۲, ۱۱:۲۲ :صبح)، soda123 (۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ :عصر)، shadi1366 (۱۹-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ :عصر)، calack (۲۶-۴-۱۳۹۲, ۰۹:۵۳ :عصر)، ehsan7412 (۲۸-۴-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ :عصر)، 880043703 (۲۹-۴-۱۳۹۲, ۰۳:۲۴ :عصر)، rmanoracle (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۲۷ :صبح)، datis (۱۴-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ :عصر)، mostafa999 (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ :عصر)، marziyeha (۲۲-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ :عصر)، farzad (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ :عصر)، aminzayer (۱۰-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ :عصر)، maryam.khasheie (۱۸-۱۲-۱۳۹۳, ۰۳:۱۸ :عصر)، saeedfa (۵-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ :صبح)، hosein1404amiri (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ :عصر)، سپهری (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۰۳ :صبح)، rimaa (۱۳-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ :عصر)، sadeghi5 (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ :صبح)، ekhorasan (۲۱-۶-۱۳۹۲, ۱۱:۳۵ :عصر)، hosaini (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۲۴ :عصر)، hosainit (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ :عصر)، amir__t (۱۰-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۳۹ :عصر)، j_shokrzadeh (۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :صبح)، dm1358 (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ :عصر)، saeedkhan (۸-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۱۵ :عصر)، test100 (۹-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :عصر)، solale (۷-۹-۱۳۹۳, ۰۴:۰۳ :عصر)، bkhezry (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :صبح)، mimimaryam (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۲۱ :عصر)، sml33 (۱۵-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، padisah (۱۹-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :عصر)، abedi (۲۸-۸-۱۳۹۴, ۰۶:۵۵ :عصر)، 323_maryam (۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :صبح)، ahmad8726 (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ :عصر)، soh (۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :عصر)، Afshari (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ :صبح)، alialialia (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ :عصر)، saeed_t2977 (۲۹-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۲ :عصر)، m_64 (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ :صبح)، pejvaknamaky (۲-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ :عصر)، saeedm (۴-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ :عصر)، khoozani (۸-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ :عصر)، delsa (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، amiri1981 (۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ :عصر)، sata91 (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۳۱ :صبح)، zohre p (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ :عصر)، آرزو55 (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۶ :صبح)، agharezazadeh (۲۱-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ :صبح)، niloo68 (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، arman3134 (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر)، eh_sun (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۲۱ :عصر)، mohammad.aaaaaa (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ :عصر)، tinath (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ :عصر)، الناز (۱۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۳۲ :عصر)، ho3in88 (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ :عصر)، hrahmi (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ :عصر)، saeed6124 (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ :عصر)، rz_sa63 (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ :عصر)، belfi_2005 (۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ :عصر)، mahtab2020 (۶-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ :صبح)، 891412012 (۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ :عصر)، mzolfaghari (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۳۴ :صبح)، ben10 (۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ :عصر)، mehdizar (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ :عصر)، absis (۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :عصر)، محمد یاسر (۲۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :صبح)، nikfar (۲۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ :عصر)، farhad110 (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ :عصر)، qoleyas (۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :عصر)، ever.yours (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ :صبح)، tttttttt (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ :عصر)، ttttttt (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ :عصر)، raha_zh (۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ :صبح)، selin65 (۱۸-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :عصر)، mjh (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :صبح)، avosta (۸-۲-۱۳۹۳, ۱۲:۳۹ :عصر)، afshin.azpnu (۲-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۱۰ :صبح)، jagged (۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ :صبح)، nima2000 (۱۷-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۱۱ :صبح)، amirbahador87 (۲۴-۱-۱۳۹۳, ۰۹:۲۶ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری