شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

عشق های ساعتی ... ! زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۴۸ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: manjoon
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 6
بازدید: 533

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عشق های ساعتی ... !

۱۸-۵-۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ :عصر
ارسال: #1
عشق های ساعتی ... !
عشق های ساعتی ... !

تو جامعمون از اين مسايل زياد ديده ميشه بنظر شما چرا دوست داشتن ها ؛ عشق و عاشقی ها زود فروکش میکنه آدما زود از هم دیگه خسته می شن ! زود از هم دلسرد میشن ؟ بعضي ها ادعاي عاشق سينه چاك بودن هم ميكنن - دلایل این موضوع چی میتونه باشه ؟اگه از دوستان كسي هم تجربه داره دوست داشت بگه تا بقيه هم استفاده كنن و يه تجربه بشه براشون
کــــــــاش گاهی زنـــــــــدگی
[◄◄ι] [ ιι ] [■] [►] [ι►►]

داشت . . . !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ :عصر
ارسال: #2
RE: عشق های ساعتی ... !
من تجربه دارم ولی بدرد هیچکس جز خودم نمیخوره
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ :عصر
ارسال: #3
(۱۸-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۴۱ :عصر)The DaRk PrOpheT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تجربه دارم ولی بدرد هیچکس جز خودم نمیخوره

شما بگید اگه به درد نخورد استفاده نمی کنیم . مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ :عصر
ارسال: #4
از ادمین بپرسین....
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
۱۸-۵-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ :عصر، توسط amir_ch_1367.)
ارسال: #5
سلام

چه عجب یکی واقعا حرف دلشو زد و کپی، پست نکرد.......

این مطلبو من 5 سال پیش توی وبلاگم گذاشتم

شاید واسه بیشتر افراد اتفاق افتاد که عاشق بشند ولی به راستی عشق چیه ؟ عشق واقعی کدومه ؟

عشق واقعی،همراه با عقل و تصمیم وتعهداست.وقتی به رشد معنوی دیگری اهمیت بدهیم،می دانیم که عدم تصمیم و تعهد،ممکن است به حال طرف مقابل،مضر باشد و برعکس اگر خود را پابند بدانیم،بهتر می توانیم توجه خود را نسبت به وی اظهار کنیم. به این دلیل است که تعهد،اصل اساسی روایط میان درمانگر(روانشناس) و بیمار است.تقریبا غیرممکن است که بدون ایجاد روابط صمیمانه،بیمار،یتواند رشد شخصیتی قابل ملاحظه ای پیدا کند. به عبارت دیگر برای این که بیمار،حاضر شود خطر تغییرات عظیم را به جان بخرد باید خاطر جمع باشدو احساس قدرت و امنیت کند،و این احساس زمانی پدید می آید که یقین کند درمانگر دوست ثابت وقابل اعتماد اوست. برای اینکه این رابطه صمیمانه پدید آید، لازم است درمانگر به مدت طولانی توجه مداوم به بیمار نشان دهد و آن نیز بدون احساس تعهد،امکان پذیر نیست.منظور من این نیست که بگویم درمانگر همیشه به شنیدن درد دلهای بیمارعلاقه مند است.تعهد به این معنی است که درمانگر، درد دلهای بیمار را گوش می کند، چه به آنها علاقه داشته یاشد،وچه نداشته باشد.در زندگی هم چنین است.زندگی سازنده نیز شبیه روابط درمانی سازنده است و طرفین باید مداوم، عادتی وقابل پیش بینی به یکدیگر و روابط متقابل یکدیگر توجه داشته باشند، چه خوششان بیاد وچه خوششان نیاد.

عشق واقعی، بیشتر جنبه ارادی دارد تا عاطفی!کسی که واقعا عاشق است به این دلیل عشق می ورزد که چنین تصمیم گرفته است. این شخص خود را به عشق متعهد کرده است،خواه احساس عشق داشته باشد،خواه نداشته باشد اگر داشت که چه بهتر،و اگر نداشت،همان تعهد به عشق؛ همان اراده ومیل به عشق، باز هم وجود دارد و کار خود را انجام می دهد

احساس عشق،حد ومرزی ندارد،اما ظرفیت من برای عاشق بودن محدود است. درنتیجه باید با توجه به ظرفیت خودم،تصمیم بگیرم که علاقه خود را متوجه چه کسی(یک شخص) بکنم.

عشق واقعی، احساسی نیست که مایه دلمشغولی و گرفتاری ما شود.تصمیم وتعهدی سنجیده و اندیشیده است

عمل عشق ورزیدن،یا گسترش خویشتن، حرکتی است در جهت مقابله با تنبلی (کار) یا در هم شکستن مقاومت ناشی از ترس(شجاعت)

زندگی؛خود نماینگر مخاطره است،و هرچه بیشتر با عشق،توام باشد، احتمال خطر آن بیشتر است(شاید به خاطر همینه که خیلی از ما ها از عشق می ترسیم)

سخن از عشق گفتن،آزمودن چیزی است که قابل آزمودن نیست ودانستن چیزی است که قابل دانستن نیست

عشق،عظیمتر وعمیقتر از آن است که واقعا فهمیده شود یا سنجیده شود ویا در قالب کلمات بگنجد

اگر حقیقتا عاشق باشیم، روحمان وسعت می گیرد ودر اثر آن رشد می کنیم و..........................

کتاب:عشق راه کم گذر
نویسنده:اسکات پک
آینــده ای بسـازم، کـه گذشـتــه ام جلــویـش زانــو بزنــد ...
۱۹-۵-۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ :صبح
ارسال: #6
(۱۸-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۵۵ :عصر)The DaRk PrOpheT نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ادمین بپرسین....

آخه من چی بگم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عشق شما که فروکش نکرد و ساعتی نبود بلکه سالیانه بود بعدم بابای معشوقه یدفعه آتشفشانی شد و باعث شد عشق به صورت نامحسوس فروکش کنه

کم کم کم کم خودتون خواستین نه ببخشین خودش خواست عشقش رو فروکش کنه چون در مقابله بابای اتشفشانی نمیتونست کاری انجام بده
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری