شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

عيدي 2توماني داخل شبكه همراه اولزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۲:۱۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: farhad
آخرین ارسال: sahar.n
پاسخ: 4
بازدید: 418

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عيدي 2توماني داخل شبكه همراه اول

۱-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۱۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۱-۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ :عصر، توسط farhad.)
ارسال: #1
1 (13) عيدي 2توماني داخل شبكه همراه اول
سلام دوستان سال نوتون مبارك باشه ايشاله ،ايشاله سال خوب و پر بركتي داشته باشين
عرضم به حضورتون اگه خط اعتباري همراه اول دارين اين كد رو وارد كنين و 2هزار تومن اعتبار هديه كه تا 13ام وقت داره بگيريد .
*111*44# و بعد گزينه 1رو بزنيد
مخلص همتونم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط af.rad ، sahar.n ، Administrator ، moon
۲-۱-۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ :صبح
ارسال: #2
RE: عيدي 2توماني داخل شبكه همراه اول
مرسی

برای خطهای دائمی هم فعال هست .............. من همینجوری زدم دیدم برای من هم فعال شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط farhad
۲-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ :عصر
ارسال: #3
(۲-۱-۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ :صبح)sahar.n نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی

برای خطهای دائمی هم فعال هست .............. من همینجوری زدم دیدم برای من هم فعال شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خيليه والا اين همراه اول لامصب لارج شده
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط sahar.n
۲-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۳۸ :عصر
ارسال: #4
بله از همراه اول واقعا بعیده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برا ایرانسلی ها کلاس میزاشتم دو تومن عیدی گرفتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط farhad
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
20 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۰-۱-۱۳۹۳, ۰۴:۱۵ :عصر)، mostafa haddadi (۳-۱-۱۳۹۳, ۰۴:۴۴ :عصر)، Ahmad (۲۲-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ :عصر)، mohammad (۷-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۱۴ :عصر)، STAR (۲-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ :عصر)، nasrin (۸-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۵۷ :صبح)، mahan (۲-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ :صبح)، moon (۷-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ :عصر)، Glaxy (۹-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۴۶ :صبح)، sahar.n (۴-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۵۴ :عصر)، AliReza (۲-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۴۷ :صبح)، af.rad (۶-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ :عصر)، farhad (۲۰-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۴۷ :عصر)، parva (۱۳-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ :صبح)، anahita368 (۲-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۰۳ :صبح)، sahar.i (۵-۱-۱۳۹۳, ۰۸:۰۵ :عصر)، parnia (۵-۱-۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ :صبح)، azad90 (۲-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۵۵ :عصر)، mohandese (۲-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ :صبح)، حنانه (۲۷-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری