شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

عکسی از نسرین 67زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۲۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: STAR
آخرین ارسال: Rastak432
پاسخ: 8
بازدید: 693

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکسی از نسرین 67

۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ :صبح، توسط STAR.)
ارسال: #1
star عکسی از نسرین 67
سلام

مدتیه که احساس یکنواختی توی تالار وجود داره،خواستم یه کم حال و هوای تالار رو با بحثهای آزاد و گفتگوهای صمیمانه پی بگیریم،برای همین تصمیم گرفتم،یه عکسی از دوست خوبم نسرین 67 بذارم،حالا قضیه تصویر چیه؟ الان براتون تعریف میکنم؛
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
یکی بود،یکی نبود،غیر از خدا هیشکی نبود، توی یه خونه ای،یه دخترخانمی بود به اسم نسرین،نسرین خانم همیشه توی کارهای خونه،کمک مادرش میکرد، کلا دختر پرکاری هست، از شکستن یخ حوض بگیرید تا مس سابیدن و ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه روزی از این روزها که داشت کمک مادرش میکرد، دوست خبیثش یهو رسید و یه عکس ازش گرفتمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب حالا بریم سراغ تصویر نسرین خانم
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
خواهشا این تصویر رو پخش نکنیدا،من بهتون اعتماد کردم!!!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
این شما و این تصویری از نسرین 67مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator ، af.rad ، MostafA ، sahar.n ، mahdi ، mahan ، Rastak432 ، Ahmad ، شاسلطان
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :صبح
ارسال: #2
RE: تصویری از نسرین 67
ای خائن خجالت نکشیدی عکس دختر مردمو پخش کردی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو بگو اومدی خونمون تعجب کردم آخه تو از این کارا بلد نبودی پس این دفه هم اومدی افکار شوم در سر میپروراندی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار اگه منم عکس تو رو پخش نکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR ، af.rad ، MostafA ، sahar.n ، mahdi ، mahan ، Rastak432
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ :صبح
ارسال: #3
RE: عکسی از نسرین 67
(۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای خائن خجالت نکشیدی عکس دختر مردمو پخش کردی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منو بگو اومدی خونمون تعجب کردم آخه تو از این کارا بلد نبودی پس این دفه هم اومدی افکار شوم در سر میپروراندی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزار اگه منم عکس تو رو پخش نکردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه بقیه عکساتم دارم که به مرور همه رو پخش میکنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم توضیح بده ببینیم اینایی که داشتی پاک میکردی چیا بودن؟ چی میخواستی درست کنی؟ چند ساعت طول کشید تا درستشون کردی؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم داشتی به سحر نگاه میکردی،نگاه دوربین نکردیامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط nasrin67 ، sahar.n ، mahan ، Rastak432
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ :صبح
ارسال: #4
(۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تازه بقیه عکساتم دارم که به مرور همه رو پخش میکنممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکم توضیح بده ببینیم اینایی که داشتی پاک میکردی چیا بودن؟ چی میخواستی درست کنی؟ چند ساعت طول کشید تا درستشون کردی؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم داشتی به سحر نگاه میکردی،نگاه دوربین نکردیامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره داشتم به سحر نگاه میکردم
آخه نه اینکه سحر بعد 5 ماه برگشته اومده بودین خونه ما مهمونی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمکم که نمیکردین تو که فقط عکس میگرفتی سحرم نگاه میکرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای نامرد مظلوم گیر آورده بودین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه عکساتو پخش نکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
 سپاس شده توسط STAR ، sahar.n ، mahan ، Rastak432
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :صبح
ارسال: #5
من نمیدونم این چه وضع غذا خوردنه کمک که نکردین همه جا رو هم کثیف کردین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون بالا چی میخواستی خب میگفتی خودم بهت میدادم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط STAR ، Administrator ، af.rad ، MostafA ، sahar.n ، mahdi ، mahan ، Rastak432
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۱۴ :عصر
ارسال: #6
(۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۱۲ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۲-۱۱-۱۳۹۲ ۱۱:۰۷ :صبح)STAR نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره داشتم به سحر نگاه میکردم
آخه نه اینکه سحر بعد 5 ماه برگشته اومده بودین خونه ما مهمونی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کمکم که نمیکردین تو که فقط عکس میگرفتی سحرم نگاه میکرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای نامرد مظلوم گیر آورده بودین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه عکساتو پخش نکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخ من مبهوت شده بودم خو

عجب کدبانویی هستیا ما خبر نداشتیم
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط mahan ، Rastak432 ، STAR ، nasrin67
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۶ :عصر
ارسال: #7
عکس از غذا خوردن من پخش میکنی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکسی که من از نسرین موقع خوردن شکلات گرفتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط Rastak432 ، STAR ، nasrin67 ، mahan
۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر
ارسال: #8
ه به چه نسرین خانوم کدبانویی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ماشاالله مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چلیچه ایا همشون اینجوریناااااااااااااااااااااااااا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسرین اگه مس سابیدی بده به من مس خیلی دوس میدارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به جاش لباستو که با شکلات کثیف کردی میشورم...............قول مردونه میدم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط sahar.n ، STAR ، nasrin67 ، mahan
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
32 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :عصر)، The DaRk PrOpheT (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :صبح)، sima (۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ :عصر)، MostafA (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :صبح)، Ahmad (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ :عصر)، nasrin67 (۱۶-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۱۲ :صبح)، mahdi (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ :صبح)، STAR (۱۸-۱-۱۳۹۳, ۰۲:۴۰ :عصر)، محمدرضا (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ :صبح)، nasrin (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :صبح)، mahan (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ :عصر)، maryam (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ :صبح)، sahar.n (۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ :عصر)، af.rad (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ :عصر)، farhad (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۳ :عصر)، parva (۱۵-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ :صبح)، sinderela (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :صبح)، mehdi3234 (۱۷-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۰۲ :عصر)، ice girl (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۴۰ :عصر)، engin_atefe (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ :عصر)، behnaz72 (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :عصر)، Rastak432 (۱۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :صبح)، soshia (۱۶-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ :صبح)، habib (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ :عصر)، anahita368 (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ :عصر)، شاسلطان (۲۱-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ :عصر)، sahar.i (۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :عصر)، parnia (۱۴-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ :صبح)، شاهین 57 (۱۷-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ :صبح)، golebita (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :صبح)، memari (۱۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :عصر)، iraj72 (۲۱-۲-۱۳۹۴, ۱۲:۳۱ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری