شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

عکس از علی ضیازمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۱۵ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Rastak432
آخرین ارسال: Fereshte
پاسخ: 15
بازدید: 1824

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 47 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس از علی ضیا

۲۲-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر
ارسال: #1
عکس از علی ضیا
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این عکس پایینی هم خودم اینجوری کردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sahar.n ، ستاره ، Ahmad ، MostafA ، fahime.azad69 ، ف.فرجی ، sama ، سامانی ، parva
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ :عصر
ارسال: #2
RE: عکس از علی ضیا
یه بیو گرافی هم ازش میذاشتی خوب بود..ها....
فقـــــــــــــــــــــط خدا....
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ :عصر
ارسال: #3
(۲۳-۵-۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ :عصر)sama نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه بیو گرافی هم ازش میذاشتی خوب بود..ها....

بیوگرافی علی ضیا

سید علی ضیا

سال تولد: 1364

نام پدر : سید حسین

متولد : کاشان

اخرین مدرک تحصیلی: کارشناسی مکانیک طراحی جامدات

محل تحصیل: دانشگاه آزاد واحد کاشان

مدارج علمی

1ـ برگزیده جشنواره خوارزمی با طرح موتور نیم دوار با قابلیت کارکرد با انواع سوخت بدون کاهش توان

2ـ کسب رتبه اول استانی ورتبه دوم کشوری در جشنواره خوارزمی

3ـ دارای گواهینامه پذیرش علمی اختراع از سوی هئیت علمی ومعاونت آموزشی دانشگاه آزاد کاشان

4ـ عضو انجمن مخترعین کشور

سمت­ها

1ـ مدیر بازرگانی شرکت مهندسی ـ بازرگانی مبین تهران

2ـ مدیر بازاریابی شرکت مهنسین مشاور مهرکیان

3ـ گوینده شبکه جوان رادیو از سال 1385 الی 1388

4ـ مجری شبکه سوم سیما جمهوری اسلامی از سال 1388 تا کنون

5ـ مدیر پروژه موسسه خیریه فاطمه­الزهرا

6ـ دبیر اجرایی همایش دانشجویی کشوری مکانیک
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط sama ، mostafa haddadi ، Ahmad ، sima ، farhad
۲۳-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر
ارسال: #4
صداقت و سادگی خاص خودش رو داره ... به همین خاطر من بیشتر از بقیه مجری ها دوستش دارم ...
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Rastak432 ، ف.فرجی ، سامانی ، parva ، kaka
۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ :عصر
ارسال: #5
من آدمی نیستم که خیلی رو بازیگرا و مجریا ودرکل آدما نظر بدم ولی واقعا بخاطر صداقت و سادگیش و بخصوص کودک درون پرشور و نشاطش خیلی دوستش دارم.تنها مجریه که حتی با دیدن عکسش هم خندم میگیره,چه برسه به اجراش که حسابی آدمو سرکیف میاره.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
 سپاس شده توسط Ahmad ، Rastak432 ، mostafa haddadi ، parva ، سامانی
۲۵-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۶ :عصر
ارسال: #6
بهترین برنامه ایی که ازش دیدم نمیروز بود که با مادرش اومده بود که یکی از نویسندگان بنام ایرانه
البته اجراش به احسان علیخانی که نمیرسه .... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقـــــــــــــــــــــط خدا....
 سپاس شده توسط Ahmad ، سامانی
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۴۲ :عصر
ارسال: #7
به نظر من یه مجری نباید ساده باشه باید خیلی تیز باشه و احسان علیخانی واقعا اجرای توپی داره
علی ضیاء خیلی خشکه بعضی اوقات میمونه چی بگه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانستن اینکه چه موقع باید فاصله گرفت و چه موقع باید نزدیک شد، کلید ماندگاری هر رابطه است
 سپاس شده توسط sama ، سامانی
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر
ارسال: #8
از نظر کلاس این علیخانی خیلی باکلاسه خدایی!!اما یکم بی ادبه!خودشیفته هم هست!!اما از نظر ساده بودنو مردمی بودن علی ضیا بهتره.من که برنامه هاشو میدیدم کلی شاد میشدم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط sahar.n ، MostafA
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ :عصر
ارسال: #9

من هم با خانم اکبری کاملاً هم عقیده هستم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

"به نظر من" فقط قدرت کلامی و بدیهه گویی و حاضرجوابی نمیتونه شرط کافی واسه "مجری" بودن یا بهتر بگم، " مجری محبوب" بودن باشه... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من به قدرت کلامی علیخانی واقعاً ایمان دارم،
ولی علی ضیا رو بخاطر مردمی بودن، ساده بودن و خودمونی تر بودن نسبت به علیخانی ترجیح میدم...
اون بحث غرور و خودشیفته بودن علیخانی رو هم کاملاً باهاش موافقم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سامانی ، mostafa haddadi ، sahar.n ، maryam
۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر
ارسال: #10
من اصلا با آقای علیدوستی هم عقیده نیستم
و مطمئنم هیچ کس بهتر از علیخانی نمیتونه ماه عسل رو اجرا کنه مجری باید سر زبون داشته باشه
قیافه علیخانی نشون میده که مغروره ولی اصلا اینطور نیست خیلی هم رو راسته اصلا توپه
دیگه کسی هم انغورت نیاد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دانستن اینکه چه موقع باید فاصله گرفت و چه موقع باید نزدیک شد، کلید ماندگاری هر رابطه است
 سپاس شده توسط MostafA
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
35 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر)، sima (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ :عصر)، z.d (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ :عصر)، MostafA (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ :عصر)، mostafa haddadi (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۴۷ :عصر)، Ahmad (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ :عصر)، kaka (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۲۳ :عصر)، ستاره (۲۵-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ :صبح)، STAR (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ :عصر)، Fereshte (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ :عصر)، nasrin (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۱۱ :عصر)، atefeh.m (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۰۵ :عصر)، fahime.azad69 (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ :صبح)، mahan (۲۳-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ :صبح)، ف.فرجی (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ :عصر)، maryam (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ :صبح)، سامانی (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :عصر)، sahar.n (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :عصر)، nematolahi_22 (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ :عصر)، pegah.kh (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ :عصر)، AliReza (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ :صبح)، MshdN (۲۶-۵-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ :عصر)، farhad (۲۸-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :عصر)، parva (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، sinderela (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۴۲ :صبح)، masood_r (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۴ :عصر)، Rastak432 (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۴۴ :عصر)، heram (۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ :عصر)، parnia (۲۸-۵-۱۳۹۲, ۰۸:۵۲ :عصر)، sama (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ :عصر)، marzieh.k (۲۴-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ :عصر)، زهره شوروزی (۲۹-۵-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ :عصر)، mmmmz (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۲۹ :عصر)، hamid.amir20 (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ :صبح)، sajjjad95 (۷-۱-۱۳۹۴, ۰۷:۰۰ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری