شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

عکس بچگیاتو بذار ببینیم!!!!!!!زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۴۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: The DaRk PrOpheT
آخرین ارسال: sadegh_g
پاسخ: 150
بازدید: 16494

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس بچگیاتو بذار ببینیم!!!!!!!

۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۲۴ :عصر
ارسال: #1
عکس بچگیاتو بذار ببینیم!!!!!!!
سلام به همه
تو این پست هر کسی دوست داره عکس بچگیاشو بذاره تا همه ببینیممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم خیلی جالب میشهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بودن آدم عین هو امضاشه...
-متین فروزنده:؟؟
-حاضر...
همین که خودمم نه یکی دیگه،یعنی:
امضا،متین فروزنده...
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط kaka ، MostafA ، mostafa haddadi
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۲۸ :عصر
ارسال: #2
RE: عکس بچگیاتو بذار ببینیم!!!!!!!
جناب فروزنده اول از خودتون شروع کنید.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۱ :عصر
ارسال: #3
نیست من بچه بودم خیلی جیگر بودم واسه همین مراعات قلب و عروق دوستانو میکنم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۴ :عصر
ارسال: #4
من که عکس بزرگیام لو رفت لااقل منا معاف کنید تا عکس بچه گیام لو نره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۶ :عصر
ارسال: #5
(۱۴-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که عکس بزرگیام لو رفت لااقل منا معاف کنید تا عکس بچه گیام لو نره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زیر ابی نداریم جناب ادمین
چراغ اول شما روشن کنینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ :عصر
ارسال: #6
برای اینکه ترس دوستان بریزه اولین عکسو خودم میذارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط Fereshte ، Administrator ، kaka ، nasrin67 ، MostafA ، sima ، seda ، STAR ، mohammad ، mahan ، mostafa haddadi ، SHIRIN ، sajad.h ، اتوتو ، **sara** ، MshdN ، atefeh.m ، اسیر خودم
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ :عصر
ارسال: #7
جناب فروزنده از همون اول روحیتون شاعرانه بود ژستون مثه شاعراست

دانستن اینکه چه موقع باید فاصله گرفت و چه موقع باید نزدیک شد، کلید ماندگاری هر رابطه است
 سپاس شده توسط Administrator
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۰ :عصر
ارسال: #8
خیلی باحالی کش تونبونشا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط kaka ، MostafA ، nasrin67 ، sima ، seda ، STAR ، mahan ، mostafa haddadi ، SHIRIN ، Masoud Ebrahimi ، **sara** ، sprit
۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ :عصر
ارسال: #9
آقای فروزنده جسارتا عرض میکنم....سرکلاس درس بودید میخواستید درس جواب بدید دستها پشت سر هستن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۴-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۵ :عصر
ارسال: #10
خدمت اساتید محترم عارضم که بنده از همون اوان کودکی بزرگ بودم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته کوچیک همه هستیما ولی وجدانن ژستو نگا!!انیشتینم اینجوری نبوده تو3، 4 سالگی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
-حاضر...
امضا،متین فروزنده...
 سپاس شده توسط kaka ، mostafa haddadi ، اتوتو
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
46 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ :عصر)، sima (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :عصر)، z.d (۱۰-۴-۱۳۹۴, ۰۶:۲۷ :عصر)، MostafA (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر)، mostafa haddadi (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ :عصر)، Ahmad (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ :عصر)، kaka (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۱۷ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۳۱ :عصر)، mohammad (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ :عصر)، nasrin67 (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :صبح)، mahdi (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ :عصر)، STAR (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۴۷ :عصر)، simin (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ :عصر)، محمدرضا (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :صبح)، fahime.azad69 (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ :عصر)، mahan (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۸ :صبح)، maryam (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، سامانی (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ :عصر)، sahar.n (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ :عصر)، AliReza (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ :صبح)، MshdN (۱-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ :صبح)، af.rad (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ :عصر)، amir_ch_1367 (۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ :صبح)، mahdi hashemi (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ :عصر)، Mehran.Kh (۷-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ :صبح)، sinderela (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :صبح)، sara23 (۲۰-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ :عصر)، ماه تاب (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ :عصر)، مش قربون (۱۵-۱۱-۱۳۹۳, ۰۴:۳۱ :عصر)، engin_atefe (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۴۵ :عصر)، Rastak432 (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ :عصر)، soshia (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۲۱ :صبح)، ایلحان (۸-۴-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :عصر)، شاسلطان (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ :عصر)، poloton (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ :عصر)، sama (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۱۴ :عصر)، اسیر خودم (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ :صبح)، sadegh_g (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ :عصر)، mahaya67 (۳۰-۷-۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ :عصر)، golebita (۲۶-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر)، mina.happy (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ :صبح)، shahrzad_m (۱-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۱۲ :عصر)، setareh bahrami (۷-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :عصر)، Queen of night (۱۱-۱۰-۱۳۹۴, ۰۴:۲۶ :عصر)، hamid.amir20 (۱۸-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۳۷ :صبح)، binam (۱-۲-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری