شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

عکس تاسف بــار و ناراحت کننده یک دانشجوی دختـر ایرانی زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۰۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: farhad
پاسخ: 12
بازدید: 1306

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.72
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس تاسف بــار و ناراحت کننده یک دانشجوی دختـر ایرانی

۷-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ :عصر
ارسال: #1
عکس تاسف بــار و ناراحت کننده یک دانشجوی دختـر ایرانی
عکسی متفاوت از یک دانشجوی دختر ایرانی که برای کسب درآمد و برآورد هزینه های دانشگاه اقدام به واکس زدن میکند

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نظر شما چیه؟!!
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط seda ، marjan ، farhad ، hichkas ، ice girl ، sahar.n ، سامانی
۷-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ :عصر
ارسال: #2
RE: عکس تاسف بــار و ناراحت کننده یک دانشجوی دختـر ایرانی
این تاسف نیست . تاسف کار ماست که این چیزا رو تاسف می دونیم . هرکس باید با شرایط زندگیش کنار بیاد . این هنره که این دختر خانوم داره .واقعا افتخار باید بکنه باین اخلاقش .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط سامانی ، marjan ، atefeh.m ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، farhad ، hichkas ، sahar.n ، Masoud Ebrahimi ، maryam
۷-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ :عصر
ارسال: #3
منم موافق حرف کاربر sedaهستم آخه چه تاسفی؟؟؟؟؟ باید تاسف به خاطر کسایی بخوریم که نمیتونن حامی جوونهای تحصیل کرده مملکتمون باشن مخصوصا خانمهاش!!
در این شهر صدای پای مردمیست که همچنان که تورا میبوسند,
طناب دار تورا میبــافند...
مردمی که صادقانه,دروغ میگویند...
و خالصانه به تو خیــــــانت میکنن...
در این شــهر هر چه تنــهاتر باشی پیــروزتری...
 سپاس شده توسط seda ، marjan ، atefeh.m ، nasrin67 ، mostafa haddadi ، farhad ، hichkas ، sahar.n
۷-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ :عصر
ارسال: #4
(۷-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تاسف نیست . تاسف کار ماست که این چیزا رو تاسف می دونیم . هرکس باید با شرایط زندگیش کنار بیاد . این هنره که این دختر خانوم داره .واقعا افتخار باید بکنه باین اخلاقش .

من معذرت میخوام ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط سامانی ، hichkas
۷-۸-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۸-۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ :صبح، توسط seda.)
ارسال: #5
(۷-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۷-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من معذرت میخوام ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای حدادی ازشما انتظار نداشتم .خودتون نوشتید نظرتون چیه؟ خب نظرمو گفتم . ناراحتی نداره که .
 سپاس شده توسط سامانی ، sahel ، mostafa haddadi ، farhad ، hichkas
۸-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ :صبح
ارسال: #6
ضمن احترام به نظرات دوستان، منم نظرمو میدم:

شاید میتونست با انجام یه سری فعالیتهای دیگه هزینه ی خودش رو تامین کنه، نه اینکه توی خیابون بشینه و اینجوری بخواد کسب درآمد کنه!!!!!

این کارش بیشتر شبیه خودنمایی هست تا تامین مخارج!
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، farhad ، hichkas ، ice girl
۸-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۲۹ :صبح
ارسال: #7
من فکر می کنم منظور اقای حدادی تاسف برای وضعیت مملکته که این دختر مجبور این کار را بکنه نه اینکه تاسف برای رفتار این دختر
و در مورد نظر خانم اسلامی هم به نظر من اگه مجبور نبود اینجوری غرور خودشا نمی شکست بیاد این کارو بکنه
البته شاید کل ماجرا ی صحنه ساختگی باشه
هیچکس . . .
دیگر به دنبال ِ همراه ِ “اوّل” نیستم ! این روزها اول ِ راه ، همه همراهند….
این روزها ، باید به دنبال ِ همراه ِ “آخر” گشت …

.
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، atefeh.m ، farhad ، ice girl
۸-۸-۱۳۹۱, ۰۹:۵۸ :صبح
ارسال: #8
(۷-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ :عصر)seda نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۷-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقای حدادی ازشما انتظار نداشتم .خودتون نوشتید نظرتون چیه؟ خب نظرمو گفتم . ناراحتی نداره که .

معذرت خواهی من واسه این بود که با نظری که شما گفتید حس کردم عنوان نامناسبی برای این تاپیک انتخاب کردم، دلیل عذر خواهم رو هم باید میگفتم که سوتفاهم نشه،

مثلا میتونستم عنوان رو به صورت زیر مطرح کنم:
"نظرتون در مورد این عکس چیه؟"

سپاس شده توسط hichkas ، ice girl
۸-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۰۹ :صبح
ارسال: #9
(۸-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۲۹ :صبح)hichkas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و در مورد نظر خانم اسلامی هم به نظر من اگه مجبور نبود اینجوری غرور خودشا نمی شکست بیاد این کارو بکنه

البته شاید کل ماجرا ی صحنه ساختگی باشه

ببینید چیزی که همه جا پخش شده اینه که این دختر برای تامین مخارج دانشگاهش این کار رو کرده!
اونوقت بعد از اتمام تحصیلش بهترین کار رو پیدا میکنه؟؟ امروزه که موقعیتهای شغلی با پول و پارتی به دست میاد.
این خبرها رو بیشتر برای جریحه دار کردن احساسات مردم به کار میبرن.
بازم میگم اگر این دختر برای هزینه ی دانشگاهش اینجوری توی خیابون کفشها رو واکس میزنه، کار اشتباهی رو انجام داده و کارش فقط خودنمایی هست ...
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
 سپاس شده توسط hichkas ، ice girl
۸-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۱۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #10
هر چی هم مملکتمون بد باشه برای کسب درآمد شغل های دیگه ای هم هست که یه دختر ایرونی بتونه انجام بده
اونم یه دختر دانشجو بیاد کفش واکس بزنه نمیگم از این جور افراد و قشر توی جامعه امون نیست ولی یه دانشجوی دختر ایرونی این کار رو نمیکنه ( نظر شخصی من ) بخوادم پول در بیاره شغل های دیگه ای برای یه دختر ایرونی هست مثل خیاطی و ...

اینجا افغانستان است و باید دولتش رو زیر سوال برد که چه وضعی درست کردن که دانشجوی دخترشون باید اینجوری خرج دانشگاهش رو دراره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، farhad ، sinderela ، hichkas ، ice girl ، sima
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  واقعا غمگین و ناراحت کننده. Administrator 0 530 ۳۰-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ :عصر
آخرین ارسال: Administrator
  واقعیت های تاسف برانگیز جامعه ما... sima 0 487 ۳-۲-۱۳۹۱ ۰۳:۱۹ :عصر
آخرین ارسال: sima

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
shadi02 (۲۱-۱۲-۱۳۹۳, ۰۹:۱۴ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری