شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

غفور: با برد ژاپن ثابت كرديم كه شايسته المپيك بوديم/شرمنده هستيمزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۳۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 346

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

غفور: با برد ژاپن ثابت كرديم كه شايسته المپيك بوديم/شرمنده هستيم

۲۶-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۱۸ :عصر
ارسال: #1
غفور: با برد ژاپن ثابت كرديم كه شايسته المپيك بوديم/شرمنده هستيم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ملي‌پوش تيم واليبال ايران پس از ناكامي در رقابت‌هاي انتخابي المپيك گفت: با پيروزي بر ژاپن ثابت كرديم كه شايستگي حضور در المپيك را داشتيم و مطمئن باشيد در رقابت‌هاي AVC كاپ اين ناكامي را جبران مي‌كنيم.

امير غفور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد: تيم ملي در رقابت‌هاي انتخابي چيزي كم نگذاشت و واقعا هر چه در توان داشتيم براي موفقيت به كار بستيم، اما تنها در دو بازي برابر صربستان و استراليا نتوانستيم نتيجه‌ بگيريم و شرمنده مردم شديم.

وي افزود: صربستان تيم بزرگي است و ديگر جاي حرف ندارد، با اين حال ما تا امتياز 24 هم در ست نخست از اين تيم جلو بوديم، اما در نهايت نتوانستيم پيروز ميدان باشيم. در بازي با استراليا هم با توجه به بازي‌هايي كه قبلا با اين تيم داشتيم و همواره به راحتي آن‌ها را شكست مي داديم، انتظار داشتيم كه پيروز ميدان باشيم، اما بعد از گيم دوم آن‌ها خيلي خوب بازي كردند و بر خلاف انتظار ما خيلي خوب در سرويس و دريافت كار كردند و به نظر من حق داشتند كه برنده آن بازي باشند.

غفور با اشاره به بازي‌هاي بعدي تيم ايران مقابل تيم‌هاي پورتوريكو و ونزوئلا، گفت: وقتي مقابل استراليا شكست خورديم، قدري از نظر روحي دچار مشكل شديم، شايد به همين دليل در بازي با پورتوريكو خيلي پر قدرت كار نكرديم و در نهايت يك ست به حريف داديم. خود من كه پيش از مسابقات از ناحيه كتف دچار آسيب ديدگي‌ بودم، رفته‌رفته در بازي‌هاي آخر بهتر شدم، زيرا حدود يك ماه بود كه با توپ كار نمي كردم و به همين دليل بعد از هر بازي بيشتر با ساير بازيكنان هماهنگ مي‌شدم.

پشت خط زن تيم ملي واليبال درباره تمركز ايران روي سرويس‌هاي ريسكي در رقابت‌هاي انتخابي المپيك، گفت: ولاسكو تاكيد مي‌كرد كه بازيكناني مثل نادي و معروف سرويس‌هاي پرشي را ردكنند تا بيشتر توپ به بازيكناني كه سرويس‌هاي ريسكي مي‌زنند، برسد. ما در دو روز اول خوب سرويس مي‌زديم، اما در بازي با استراليا به ويژه در گيم نخست قدري از نظر روحي دچار مشكل شديم و همين امر موجب شد تا به قول بعضي از كارشناسان چند سرويس را پشت سر هم خراب كنيم. به نظر من در مجموع در اين دوره عملكرد خوبي در زدن سرويس داشتيم.

غفور با اشاره به مصدوميتش در اين رقابت‌ها، گفت: حتي تا روز قبل از آغاز مسابقات نيز نمي دانستم واقعا مي‌توانم بازي كنم يا اين كه مصدوميت كتفم اجازه نمي‌دهد . در اين رقابت‌ها به زور مسكن بازي مي‌كردم و هنوز هم آسيب ديدگي‌‌ام برطرف نشده است. بايد حدود 10 روز به مداوا بپردازم و اصلا آبشار نزنم تا مصدوميتم بهبود يابد.

ملي‌پوش تيم واليبال ايران درباره آخرين پيروزي برابر ژاپن گفت: وقتي متوجه شديم كه ديگر هيچ شانسي براي صعود به المپيك نداريم، واقعا فضاي ناراحت كننده‌اي در كاروان تيم ملي به وجود آمد و همه بي‌انگيزه بودند، اما ولاسكو با تيم صحبت كرد و گفت نبايد كه تفكر آسيايي داشته باشيم و برخلاف چين كه بعد از واگذاري يك گيم مقابل استراليا نا اميد شد و خيلي راحت باخت، ما هم بعد از نااميدي از صعود به المپيك نبايد راحت تسليم ژاپني‌ها شويم. اگر امروز ژاپن را شكست دهيم همه متوجه مي‌شوند كه اين حق ايران بود كه سهميه را به دست آوريم.

غفور ادامه داد: ما به اين باور رسيديم و تلاش كرديم تا ژاپن را در خانه‌اش شكست دهيم و نشان دهيم كه شايستگي حضور در المپيك را داشتيم. خوشبختانه در يك بازي برتر ميزبان مسابقات را شكست داديم و ثابت كرديم كه حق ورود به المپيك را داشتيم. من شخصا از اين كه نتوانستيم دل مردم را شاد كنيم، شرمنده هستيم و قول مي‌دهم كه در نخستين رقابت پيش رو در مسابقات AVC كاپ اين ناكامي را جبران كنيم.

غفور درباره قرارداد سال آينده‌اش در ليگ برتر ايران، گفت: من هميشه گفته‌ام كه اگر بخواهم در ايران بازي كنم، اولويتم باشگاه باريج اسانس كاشان است. البته هنوز هيچ توافقي صورت نگرفته است و درباره وضعيتم در ليگ برتر امسال نمي‌توانم نظر دهم.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قائمی: در بازی دوم هم می‌توانیم ژاپن را شکست ‌دهیم mahdi hashemi 0 353 ۱۸-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ :صبح
  برد غم‌انگيز واليبال ايران مقابل ژاپن mahdi hashemi 0 315 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ :عصر
  ايران – ژاپن مسابقه اي تشريفاتي mostafa haddadi 3 424 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ :عصر
آخرین ارسال: mostafa haddadi
  مصطفي كارخانه: واليبال ايران شايستگي حضور در المپيك را داشت mahdi hashemi 0 324 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ :عصر
  عليرضا نادي: شانسي نبرديم، با فكر بازي كرديم mahdi hashemi 0 337 ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ :عصر
  زريني: با برد چين به المپيك نزديك شديم mahdi hashemi 0 301 ۱۳-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری