شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

فرکی: دوست داریم مقابل پرسپولیس از این شرایط خارج شویمزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۴۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 251

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فرکی: دوست داریم مقابل پرسپولیس از این شرایط خارج شویم

۷-۶-۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ :عصر
ارسال: #1
فرکی: دوست داریم مقابل پرسپولیس از این شرایط خارج شویم
حسین فرکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شرایط فولاد خوزستان در آستانه بازی فردا مقابل پرسپولیس صحبت‌های زیر را انجام داد.

فارس: شرایط فولاد چگونه است؟

فکر می‌کنم این تیم احتیاج به زمان دارد و با توجه به اتفاقاتی که در فوتبال رخ می‌دهد احتیاج به صبوری و حوصله بیشتری است.

فارس: از هواداران چه توقعی دارید؟

انتظار دارم بیشتر حوصله کنند.

فارس: با توجه به نتایجی که فولاد گرفته به بی‌صبری آنها حق نمی‌دهید؟

طرفداران پرسپولیس با توجه به شرایط این تیم چقدر حوصله می‌کنند و در مقابل هواداران ما چطور؟ توکل من به خداست و اینها همه تجربه جدید است.

فارس: فردا با پرسپولیسی بازی دارید که تاکنون نتایج خوبی نگرفته اما در دربی بازی بدی انجام نداد.

بچه‌های ما همیشه مقابل پرسپولیس و استقلال انگیزه دارند و کیفیت تمریناتمان هم خوب بوده اما مشکل تیم ما تمرین نیست. فولاد باید به شکل واقعی خود برسد. باید هماهنگی بهتری بین نفرات به وجود آید. اگر هماهنگی بین بازیکنان بیشتر شود می‌توانیم به نقطه‌ای که می‌خواهیم، برسیم.

فارس: بازیکنان انتظار شما را برآورده کرده‌اند؟

آنها تلاش خود را می‌کنند اما این را می‌دانم که در فضایی هستیم که حتی تمرینات تحت الشعاع شرایط جوی قرار می‌گیرد و وقتی هم نتیجه هم نمی‌گیریم کار را سخت‌تر می‌کند. سه گروه بازیکن را کنار هم قرار داده‌ایم؛ اول بازیکنان خارجی، دوم بازیکنان داخلی و سوم آنهایی که تازه جذب شدند. انتظار دارم این سه گروه هرچه سریع‌تر با هم هماهنگ شوند.

قطعا این تیم احتیاج به زمان بیشتری دارد و البته شرایط جوی هم در نتیجه‌گیری ما تأثیر دارد. نمی‌خواهم با گفتن این حرف‌ها توجیه کنم و وقتی از یک تیم انتظار دیگری می‌رود این مسائل نمی‌تواند قابل قبول باشد.

فارس: حتما می‌دانید مسئولان باشگاه پرسپولیس برای ایجاد روحیه در بین بازیکنان عهدنامه قهرمانی امضا کرده‌اند.

آنها حق دارند عهدنامه امضا کنند و یا هر کار دیگری انجام دهند چون هواداران زیادی دارند. فوتبال غیرقابل پیش بینی است و تا اینجای جدول در رده‌ای قرار دارند که شاید نباید در آنجا باشند. همانطور که فولاد هم باید در جایگاه بهتری باشد اما ما هم بدشانسی آوردیم و در سه بازی مقابل آلومینیوم، راه آهن و مس کرمان موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم. واقعیت این است که ما شروع خوبی نداشتیم. دوست داریم مقابل پرسپولیس از این شرایط خارج شویم و برای رسیدن به هدفمان نباید به امید تیم‌های دیگر باشیم چون همه تلاش خود را می‌کنند و این ما هستیم که باید پتانسیل خود را نشان دهیم.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شیرها در کمین استقلال،موج آبی مقابل طوفان زرد و اولین تجربه آسیایی« تراختور» mesibook 0 297 ۸-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ :صبح
آخرین ارسال: mesibook
  قلعه‌نویی: شرایط استقلال ایده‌آل نیست / تیم ملی با نشاط بازی نمی‌کند mahdi hashemi 0 289 ۲۰-۸-۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ :عصر
  مانوئل ژوزه تصمیم گرفت/ پرسپولیس فردا به مصاف پرسپولیس ورامین می رود mahdi hashemi 0 329 ۲۰-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۵۵ :صبح
  ژوزه: خودم را می‌کشم تا قهرمان شویم/ دل و فکرم جوان است mahdi hashemi 0 297 ۱۶-۷-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ :صبح
  تیموریان بازی با لبنان را از دست داد/ خطر محرومیت شش ملی پوش مقابل کره mahdi hashemi 0 362 ۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ :عصر
  جرارد: از یک امتیاز مقابل فرانسه راضی هستیم/ باید بازی را آنالیز کنیم mahdi hashemi 0 269 ۲۲-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری