شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

فک و فامیله ما داریم!!! زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۳۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: manjoon
آخرین ارسال: manjoon
پاسخ: 1
بازدید: 352

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فک و فامیله ما داریم!!!

۱۷-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۳۲ :صبح
ارسال: #1
فک و فامیله ما داریم!!!
یه داداش کوچیکم (6 سالشه) تو یه فرشته کوچولویی! میگه نه, من یه خدام !!!!!
داداشه خود بزرگ بینه من دارم؟؟

بچم دو سالشه الان یه ماهه به من میگه دایی محسن :|
نه دایی داره نه محسن داریم !!! امکان داره آدم تو این سن توهم بزنه ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک و فامیله داریم؟

خواهرم تقلب نوشته اومدن ازش بگیرن تقلبو جوییده قورت داده !!!!
خواهرم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
مراقب :|
بقیه =))
فک و فامیله داریم؟

یکی از فامیلامون خیلی سال پیش که راهنمایی بود موقع امتحانا تقلب نوشته بود تو برگه های کوچیک با خودش برده بود سر جلسه،یکی از سوالا اومده بود فامیله تنبلو خجسته من حال نداشته جوابو بنویسه،برگه تقلبشو چسبونده بود به برگه امتحان جلوی سوالشم نوشته بود جواب ضمیمه شده،معلمشم فهمیده بود تقلب کرده انداخته بودتش،یه همچین فامیلای فراخ و داغانی دارم منمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
فک و فامیله داریم؟

بابام نمونۀ بارز یک موجود دهن سرویس کن هست. یهو ساعت پنج صبح میاد بالا سرت چراغو روشن میکنه بعد کولرو خاموش میکنه میره.

داره رعدوبرق میزنه مامانم میخواد بره پشت بوم لباسارو جمع کنه..
میگه وای چه رعدو برقی نکنه برق بگیرتم تو پاشو برو
من :|
مامانم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواهرم :O
من سره راهیم میدونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک و فامیله داریم؟

نشسته بودم يه هو مامانم از آشپزخونه اومد، بي مقدمه شروع كرد درباره فلفل صحبت كردن كه: ميدونستي فلفل لاغر ميكنه و ضد سرطانه؛ بعد نشست دو ساعت از خاطرات گذشتش و غذاهاي خوشمزه و پر فلفل عمه اش حرف زد
آخرش معلوم شد فلفل از دستش در رفته، ريخته تو (شاممون).
يني همچين مامان توجيه كننده اي دارم من!
فک و فامیله داریم؟

بابام منو رسونده دانشگاه موقع پیاده شدن بهش میگم تو که باید دور بزنی و بری" منو هم اون طرفه خیابون پیاده کن. میگهلازم نکرده خودت برو اون طرفه خیابون شاید یه ماشین بهت زد 120 میلیون به جیب زدیم!!!!!!!!!!!! بابای نگرانه داریم؟؟؟؟ فکو فامیله داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بخاطر بحث و جدل با مامانم دو روزه تو خونه اعتصاب غذا كردم. مامانم هرشب تا ساعت يك و نيم بيدار مي مونه كه من نرم سر يخچال مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.فك و فاميله داريم؟

خالم کفش پاشنه بلند پوشیده قدش شده 60 متر! بهش میگم سلام مارو هم به خدا برسون! راستی خدا چه شکلیه؟
داییم شروع کرده فلسفه بافتن:خدا نه شکل داره و نه دیدنیه و نه شنیدنی! قابل درک هم نیست با این عقل و....
یعنی یه همچین دایی خداشناسی داریم ما!

پسر داییم 3 سالشه خونه ما بود مامانم و خاله ام بردنش دسشویی اصرار داشتن بچه پی پی کنه ،در هم باز گذاشتن نشستن همون جلوی در:
مامانم:اَه کن
پسرداییم::|
خاله ام:دسشویی شماره 2 بکن
مامانم :دسشویی بزرگ بکن
پسرداییم:|
خاله ام:زور بزن یه چیزی از پشتت دربیاد پسرگلم
مامانم:خوبه به یکی از این پسرا بگیم بیاد جلوش دسشویی کنه بفهمه ما چی میگیم
پسرداییم:آها پی پی میگین
مامانم و خاله ام:آره آره آفرین حالا پی پی کن تا بهت جایزه بدیم
پسر داییم: پی پی ندارم جیش بکنم جایزه میدین؟
مامانم و خاله ام::O

امروز از برنامه Google earth پشت بوم خونمون رو پيدا كردم نشون مامانم دادم.حالا يه نقطه سياه پيدا كرده كف ميزنه و با كلي ذوق و شوق ميگه اين منم دارم لباس پهن ميكنم. من :|
حالا بابام اومده مامانم دويد رفت بهش گفت.بابام اومده ميزنه پس گردنم ميگه چرا عكس مامانتو ميذاري تو اينترنت؟؟؟
من دوباره :|
قشنگ كه توضيح دادم با يه حالت متفكرانه ميگه:اگه بخوام از اين آقاي گوگول شكايت كنم حتما بايد برم سفارت آمريكا؟ يا بايد برم دادگستري؟
من :| :|
اينم فك فاميلاي ما... فک و فامیله داریم؟

--------------------------------------------------------------------------------
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط sinderela
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فک و فامیله داریم اخه..... مش قربون 1 372 ۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ :عصر
آخرین ارسال: مش قربون
  فک و فامیله داریم اخه..... مش قربون 1 411 ۸-۸-۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ :صبح
آخرین ارسال: مش قربون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان