شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

قالبی که توی جلسه اول درست کردیم...زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۳۹ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: MostafA
آخرین ارسال: Ahmad
پاسخ: 59
بازدید: 3898

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 4.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قالبی که توی جلسه اول درست کردیم...

۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ :عصر
ارسال: #1
قالبی که توی جلسه اول درست کردیم...

این تصویرو میذارم واسه بچه هایی که جلسه اول دوره رو حواسشون نبود یا خسته بودن و بخاطر شرایط جوی بحث رو درست دنبال نکردن و یادشون نمیاد چی دراومد نتیجه اینهمه حرفی که من زدم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الآن دیگه باید توی کمتر از 20 دقیقه یه همچین چیزی رو بتونید بسازیدآ... این عجله ای شد ولی زیاد هم بد نشد فقط توی رنگ بندی زیاد وقت نذاشتیم و توی هدر هم این بیشتر به چشم میخوره...!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خدایی من با ساده ترین ابزارها کار کردم تا تعدادی از بچه ها که اصلاً آشنایی نداشتن با فتوشاپ هم بتونن یه چیزهایی متوجه بشن از بحث...

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، af.rad ، nasrin67 ، sahar.n ، Rastak432 ، mostafa haddadi ، fahime.azad69 ، soha ، سامانی ، marjan ، parva ، mahmodi ، SHIRIN ، Ahmad
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ :عصر
ارسال: #2
RE: قالبی که توی جلسه اول درست کردیم...
من با خود قالب اصلی و رنگ بندی مشکل ندارم و راحتم باهاش،
مشکل من با رنگ و طرح هدر اون قالب های کوچیک مربوط به لینک اخبار و ... اینا هستش
اگه امکان داره یه توضیح کوچیک اینجا بده، اگه هم نه که دیگر هیچ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، fahime.azad69
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ :عصر
ارسال: #3

با Rounded Rectangle Tools یه دونه درست کردم، بعد ازش یه کپی (Duplicate) ساختم و یه کوچولو بردمش بالاتر و توی Layer Style بهش یه Pattern Overlay بهش دادم...
اون که زیر هست رو بهش رنگ مشکی دادم فقط...

متوجه شدی یا فیلم این تیکه رو آپلود کنم و بذارم؟؟

سپاس شده توسط AliReza ، fahime.azad69
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ :عصر
ارسال: #4
تصویرش که یادمونه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اول توضیح بدید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
 سپاس شده توسط MostafA ، fahime.azad69
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ :عصر
ارسال: #5

البته میشه بجای اینکه دو تا لایه درست کنیم و زیری رو تیره کنیم بیاییم و فقط یه دونه بسازیم و با سایه ای (Outer Shadow) که توی بخش Layer Style هست یه همچین شکلی بهش بدیم ولی بنا به دلایلی که اگه یکم با فتوشاپ کار کنید خودتون متوجه میشید اینکارو نمیکنیم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط fahime.azad69
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #6
من تا اینجا رو پیش رفتممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید بد شده، میدونم در حد آماتور کار کردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط MostafA ، Rastak432
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :عصر
ارسال: #7
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با Rounded Rectangle Tools یه دونه درست کردم، بعد ازش یه کپی (Duplicate) ساختم و یه کوچولو بردمش بالاتر و توی Layer Style بهش یه Pattern Overlay بهش دادم...
اون که زیر هست رو بهش رنگ مشکی دادم فقط...

متوجه شدی یا فیلم این تیکه رو آپلود کنم و بذارم؟؟

اگه فیلم رو بذاری که خیلی گلی
 سپاس شده توسط Rastak432
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ :عصر
ارسال: #8
میگم نمیشه از اینترنت آموزشگاه استفاده کنین فیلمارو آپلود کنین؟
یعنی باید تا آخر دوره صبر کنیم و بعد فیلمارو گیر بیاریم؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خو اینجوری که خوب نیست!
حداقل قبل عید قضیه رایت کردن و دادن به یه دفتر فنی برای انتشار قطعی بشه که ما هم از بچه ها عقب نمونیم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا حداقل سرفصل مطالب هرجلسه رو مدرس بذاره تا ماهم یجوری خودمونو برسونیم و رفع اشکال کنیم.
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ :عصر
ارسال: #9
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ :عصر)AliReza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه فیلم رو بذاری که خیلی گلی

از اینجا دانلود کن... چند ثانیه بیشتر نیست...
سعی میکنم کل قالبو یه بار دیگه بسازم و فیلمو ایندفعه با سایز کم آپلود کنم ولی قول نمیدمآ... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از اینجا دانلود کن:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط AliReza ، marjan ، moon
۱۴-۱۲-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ :صبح
ارسال: #10
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ :عصر)unnamed نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من تا اینجا رو پیش رفتممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ببخشید بد شده، میدونم در حد آماتور کار کردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون با فتوشاپ کار نکردی تاحالا... خیلی خیلی خوب درست کردی، آفرین... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط mostafa haddadi
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قالبی که توی جلسه دوم استفاده شد... MostafA 0 441 ۱۶-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ :عصر
آخرین ارسال: MostafA

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
8 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
ستاره (۱۱-۵-۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ :عصر)، کوراوند66 (۱۷-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، mahdi hashemi (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۴۰ :عصر)، ماه تاب (۱۱-۷-۱۳۹۳, ۰۹:۱۹ :صبح)، sahar.i (۲۱-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۴۱ :صبح)، firozeh_eskandari (۲۶-۱۲-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :عصر)، elmira_271 (۲۳-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ :صبح)، golebita (۲۸-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری