شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

قطع دسترسی به دلیل عدم فعالیت مفید!زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۴۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 11
بازدید: 1074

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قطع دسترسی به دلیل عدم فعالیت مفید!

۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۵۸ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
قطع دسترسی به دلیل عدم فعالیت مفید!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام و درود خدمت شما

با توجه به اطلاعات موجود در پنل آماری تالار گفتمان آز پی ان یو ، مطلع شدیم که مدتی هست کاربرانی در انجمن فعالیت مفیدی ندارند و صرفا به عنوان یک بیننده یا خواننده فعالیت می کنند!

از آنجایی که انجمن یک محیط جمعی و دو سویه است و لزوم بقا و پویایی آن ، مشارکت همه جانبه کاربران می باشد ، لذا از کاربران خواهشمندیم با ارسال پست ها و مطالب مفید سهم خود را در بهبود کردن سایت ایفا کنید .

به اطلاع می رساند ، دسترسی کلیه کاربرانی که صرفا مصرف کننده باشند و فعالیت مفیدی در بخش های انجمن نداشته باشند به زودی مسدود خواهد گردید ( اکانت حذف نمیشود بلکه مسدود می شود ) .

بدین وسیله از کاربران درخواست می شود به جهت جلوگیری از انسداد دسترسی خود به تالار آز پی ان یو ، در اسرع وقت فعالیت خود در بخش های مختلف انجمن را از سر گیرید .

با تقدیم احترامات و آرزوی موفقیت
تیم مدیریت تالار گفتمان آز پی ان یو
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط AliReza ، MostafA ، amch ، mostafa haddadi ، ebrahim.alaee ، Ahmad ، Rastak432 ، farhad ، marjan ، sima ، nasrin67 ، sahar.n ، peresfone ، sinderela ، collegian_msc ، atefeh.m
۱-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :عصر
ارسال: #2
RE: قطع دسترسی به دلیل عدم فعالیت مفید!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۴۱ :عصر
ارسال: #3
(۱-۹-۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ :عصر)sepideh br نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفم

برا چی متاسفی ؟؟؟
۲-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳-۹-۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ :صبح، توسط tinaa.)
ارسال: #4
سلام آقای جزایری یه سوال در خصوص این قطع دسترسی برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید
فکر نمیکنید این باعث میشه مطالب تکراری تو انجمن ترویج پیدا کنه؟ خود من به شخصه از طریق موتور جستجو سایت شما رو پیدا کردم و دلیل عضویتم هم امکان دسترسی به لینک دانلود نمونه سوال که فقط به کاربران عضو اجازه میداد دانلود کنن بوده و بعد کم کم از مطالب سایت بهره مند شدم و بیشتر به سایت سر زدم به نظر من به راحتی میشه مطالب رو از سایت های دیگه کپی پیست کرد این تاپیک این دید رو ایجاد میکنه که صرفاً یک تاپیک حتی تکراری ایجاد کنیم تا از انجمن حذف نشیم!
البته شاید برداشت من نادرست باشه ولی خواستم به عنوان یک کاربر کوچک انجمن نظرمو بگم و شاید با پاسخی که شما میدید قانع بشم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پیشاپیش سپاس مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mohammad ، Administrator ، AliReza ، sima
۲-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #5
سلام ...

من قبل از اینکه آقای جزایری بیان و دلیلشون رو بگن چیزی که حدس میزنم رو میگم.

فکر کنم به خاطر اینکه ترافیک ورودی سایت زیاده، آقای جزایری تصمیم به این کار رو گرفتند ...
ترافیک ورودی زیاد از پهنای باند سایت در ماه مصرف میکنه و ممکنه آخرای ماه سایت از دسترس خارج بشه و هزینه ای روی دست آقای جزایزی بزاره ...

البته یه نکته رو هم من بگم(البته یه خواهش اولا از خودم، بعد از بقیه کاربرانی که فعال هست):
وقتی از سایت میخواهید خارج بشید، حتماً خروج رو بزنید، وقتی خروج رو نزنید تا نیم ساعت اسمتون توی افراد آنلاین هست و فکر کنم این موضوع هم سرعت سایت رو میاره پایین، هم پهنای باند مصرف میشه!
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط Administrator ، AliReza ، tinaa
۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ :عصر
ارسال: #6
منظور اقای جزایری این نیست که شما به دلیل اینکه مسدود نشید مطالب زیادی بزارید حتی تکراری
منظورش این بود که همونطور که کاربران میان اینجا و سوالاتشون رو میپرسن و به اطلاعاتشون افزوده میشه همونطور هم چیزهایی رو که بلدن اینجا قرار بدن تا بقیه کاربران هم استفاده کنند
شما برای فعال بودن نیاز نیست روزانه پست ارسال کنید
یه پست خوب و پرمحتوا می ارزه به چندین پست تکراری و بی محتوا
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Administrator ، tinaa
۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ :عصر
ارسال: #7
سلام
تفاوت اساسی تالار گفتمان با وبلاگ و سایت اینه که کاربران عضو میشن و اطلاعات خودشون رو به اشتراک میذارن
با آماری که از تالار آز پی ان یو دارم اکثر کاربران تالار تحصیل کرده در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند
و به جرات میتونم بگم کاربری داریم که تخصصی تو زمینه ای نداشته باشه
همه ی کاربران تو زمینه ای حتما تخصص دارن و تو تالار هم زمینه های زیادی اعم از علمی ، ورزشی ، فرهنگی ،موسیقی ، شعر و شاعری و ... وجود داره
تو تاپیک هم قبلا اعلام کردیم اگر کاربری تخصصی داره که میخواد به اشتراک بذاره ولی تالار مورد نظر در سایت ایجاد نشده اعلام کنه با روی باز استقبال خواهیم کرد و زیر انجمن یا انجمن مربوطه را اضافه خواهیم کرد
به قول یکی از دوستان میگفت من دارم خمس و زکات علمم را میپردازم و چیزی که یاد گرفتم رو تو تالار به اشتراک میذارم

خیلی از کاربران هستند فقط به عنوان بیننده یا استفاده کننده از مطالب عضو سایت شده اند و هر از گاهی در سایت لاگین میکنند ولی هیچ مطلبی به اشتراک نمیذارن

دیده بنده اینه که تو تالار کاربری نداریم که تخصص نداشته باشه !!!
پس بنا بر این دیده بنده این تاپیک را ایجاد کردم

کاربر tinaa شما فرمودین به خاطر دانلود جزوه در سایت عضو شدن ! آیا همه ی جزوات شما را در تالار موجود بود ؟ مسلما خیر
پس حتما جزوه ای بوده که از سایت های دیگه ای دانلود کردین آیا بهتر نیست شما همان جزوه
را در اینجا به اشتراک بگذارین تا دوستان شما بتونند از سایت و از مطالب شما بهره ببرند

برای یک تالار گفتمان رو به پیشرفت تعداد کاربران فعال اهمیت بسزایی داره

برای اینکه تالار گفتمان روز به روز پیشرفت داشته باشه پس باید دست به دست هم بدیم

من الله توفیق
 سپاس شده توسط sahar.n ، tinaa ، mostafa haddadi ، sima ، AliReza ، Rastak432
۸-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ :عصر
ارسال: #8
من که تازه عضو شدم پس چرا مسدودم؟؟؟
۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر
ارسال: #9
(۸-۹-۱۳۹۲ ۰۷:۲۴ :عصر)julyjoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من که تازه عضو شدم پس چرا مسدودم؟؟؟

اگر مسدودی پس چجوری پست گذاشتی ؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza
۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ :عصر
ارسال: #10
من مسدودم؟؟؟
این،نیز می گذرد !!!
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :عصر)، sima (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :عصر)، z.d (۹-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :صبح)، MostafA (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ :عصر)، mostafa haddadi (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :عصر)، Ahmad (۳-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۷ :عصر)، ستاره (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ :عصر)، Masoud Ebrahimi (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ :عصر)، mohammad (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۰ :عصر)، nasrin67 (۹-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :صبح)، mahdi (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)، STAR (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ :صبح)، simin (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر)، محمدرضا (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :صبح)، nasrin (۹-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ :عصر)، atefeh.m (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ :صبح)، fahime.azad69 (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :عصر)، mahan (۱-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ :عصر)، marjan (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ :عصر)، maryam (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، سامانی (۲۵-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ :صبح)، Glaxy (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۰ :عصر)، ebrahim.alaee (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۲۵ :عصر)، sahar.n (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ :عصر)، nematolahi_22 (۲۵-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ :صبح)، pegah.kh (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ :عصر)، neda.m (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ :عصر)، AliReza (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ :صبح)، MshdN (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ :صبح)، af.rad (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۱۳ :عصر)، farhad (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ :عصر)، amir_ch_1367 (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :عصر)، mahdi hashemi (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۶ :عصر)، efe2012 (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ :عصر)، parva (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ :صبح)، jzd (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۱۷ :عصر)، jasoos1991 (۱-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ :عصر)، sinderela (۳-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۸ :صبح)، f_AllahbeiGy (۳-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :صبح)، amch (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ :عصر)، sahar.s (۴-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ :عصر)، ماه تاب (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ :عصر)، engin_atefe (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ :عصر)، حیفا (۲۷-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۸ :عصر)، Rastak432 (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ :عصر)، soshia (۱۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ :عصر)، mohaddese (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ :عصر)، habib (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ :عصر)، dara (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ :عصر)، Hakim (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ :صبح)، asiye (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۴۹ :عصر)، anahita368 (۷-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ :عصر)، شاسلطان (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ :عصر)، jafary20 (۱۰-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۵۰ :عصر)، javad_dargazi (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :صبح)، omid1990raha (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ :عصر)، heram (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۲۲ :عصر)، a213 (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۳۷ :عصر)، parnia (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۳۳ :عصر)، shima.6789 (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ :عصر)، saba_asali (۱۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۳۷ :عصر)، pejmanjohari (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ :عصر)، Pishro (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ :عصر)، poloton (۳-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ :صبح)، mehdizxc (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :عصر)، m.zeynali (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۱۹ :صبح)، شاهین 57 (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ :صبح)، kzmsbr (۹-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :عصر)، sarahb (۱۲-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۱۱ :عصر)، aminzayer (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ :عصر)، zpirmoradian (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۴۶ :عصر)، مهرنوش فرهادی (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ :عصر)، teraktor2003 (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر)، niloomf (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ :عصر)، golebita (۲۷-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۵۹ :عصر)، mohammad92 (۵-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ :صبح)، heda (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ :عصر)، p30doc (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ :عصر)، samira8800 (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ :عصر)، tinaa (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۴۲ :عصر)، peresfone (۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :عصر)، ahrar (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۴۷ :عصر)، barzegar (۲۵-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ :عصر)، arasherami (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ :صبح)، sepideh br (۱-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۵۲ :عصر)، mmmmz (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۲۸ :عصر)، samisami (۲۳-۸-۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ :عصر)، Sr.Persian.84 (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ :صبح)، gitar131 (۱-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :عصر)، amiri1981 (۲۷-۸-۱۳۹۲, ۰۳:۵۴ :عصر)، atrin (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۴۳ :عصر)، tanha71 (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ :عصر)، bamdadkio (۲۴-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ :عصر)، h-pt (۲۲-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ :عصر)، saeed.8350028 (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۰ :صبح)، a.a (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :صبح)، njnjnj (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ :صبح)، collegian_msc (۳۰-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۲۶ :عصر)، babaipour (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۴۸ :عصر)، fazadi28 (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۲:۱۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری