شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

قوانین جدید نظام وظیفهزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۴۲ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: mostafa haddadi
پاسخ: 7
بازدید: 1095

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.32
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قوانین جدید نظام وظیفه

۲۱-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۰ :عصر
ارسال: #1
قوانین جدید نظام وظیفه
تغيير مدت خدمت دوره ضرورت از سال ۹۱
سازمان وظيفه عمـومي نـاجـا در خصوص مدت خدمت دوره ضرورت در سال ۱۳۹۱ اعلام كرد: برابر ابلاغ ستاد كل نيروهاي مسلح مدت خدمت دوره ضرورت براي مشمولاني كه از فروردين سال ۱۳۹۱ به خدمت اعزام مي‌شوند به نسبت مدت قانوني آن كه ۲۴ ماه بوده حسب مورد كاهش يافته است.
لازم به ذكراست: طبق آخرين ابلاغيه ستاد كل نيروهاي مسلح مدت خدمت دوره ضرورت براي كاركنان وظيفه درنيروهاي مسلح و يگان‌هاي حفاظت ۲۱ ماه و اين مدت براي كاركنان وظيفه مامور به دستگاه‌هاي غيرنظامي به جز يگان حفاظت ۲۴ ماه مي‌باشد و همچنين مدت خدمت كاركنان وظيفه در مناطق جنگي و امنيتي درگير ۱۸ ماه و براي كاركنان وظيفه غيربومي در مناطق امنيتي غيردرگير ومناطق عملياتي و همچنين،مناطق محروم و بد آب و هوا ۱۹ ماه مي‌باشد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-------------------------------------------------
توقف كسرخدمت هاي جبهه، جانبازي و مدرك تحصيلي براي مشمولان از سال ۹۱
سازمان وظيفه عمومي ناجاطي اطلاعيه اي اعلام كرد: باتوجه به اينكه برخي مصوبات مربوط به ايثارگران از قبيل كسرخدمت به سبب سابقه جبهه و جانبازي والدين و همچنين كسرخدمت مربوط به مدارك تحصيلي دانشگاهي مشمولان، در قانون جديد وظيفه عمومي ذكر نشده است لذا در سال جاري ، اين نوع كسرخدمت ها اجرايي نخواهند شد و صرفا افرادي مي توانند از امتيازات مذكور بهره مند شوند كه در شمول مصوبه سال ۱۳۹۰ قرار داشته باشند. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-------------------------------------------------
توقف اجراي معافيت سه برادري
سازمان وظيفه عمـومي نـاجـااعلام داشت: معافيت سه برادري (بعني معافيت يك فرزند از خانواده اي كه سه فرزند آن خدمت كرده) از سال ۱۳۸۸برابر مصوبات و ابلاغيه ستاد كل نيروهاي مسلح به مرحله اجرا درآمد و تا پايان سال ۱۳۹۰ نيز استمرار داشت ليكن اجراي اين معافيت از تاريخ ۱/۱/۹۱ متوقف گرديده است. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط mohammad ، Ahmad ، The DaRk PrOpheT ، Masoud Ebrahimi
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #2
RE: قوانین جدید نظام وظیفه
زرءشـــــک
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ :عصر
ارسال: #3
به ما که رسید...
ای... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍمِنْ اوْلیائِکَ
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ :عصر
ارسال: #4
درضمن قانون معافیت تک پسر پدر 59سال تمام و بیشتر شد پدر 65 سال تمام و بیشتر
هرچند من که دیگه معافیم رو گرفتم
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #5
من برای کسری خدمت به خاطر سابقه جبهه پدرم برج دوازده اقدام کردم و قرار شد 45 روز بعد کسری رو بفرستن خونمون

حالا کسری من اگه امسال بخوام برم خدمت اعمال میشه؟
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ :عصر
ارسال: #6
فکر کنم چون پارسال اقدام کردین
و اگه تاریخ ثبتش هم پارسال باشه کسری خدمت حساب بشه
۲۱-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #7
(۲۱-۱-۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ :عصر)alireza alizadeh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر کنم چون پارسال اقدام کردین
و اگه تاریخ ثبتش هم پارسال باشه کسری خدمت حساب بشه

یعنی با این وضع اگه من یه سال کسری داشته باشم
یه سال باید برم خدمت؟
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قانون جدید خدمت وظیفه عمومی: سن سربازی ۱۹ سال شد Masoud Ebrahimi 0 331 ۹-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ :صبح
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری