شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

كارنامه كنكور كارشناسي ارشد سال 1391زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۳۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Masoud Ebrahimi
آخرین ارسال: Arezoo
پاسخ: 33
بازدید: 3594

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كارنامه كنكور كارشناسي ارشد سال 1391

۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۱۵ :صبح
ارسال: #1
كارنامه كنكور كارشناسي ارشد سال 1391
با سلام به همه‌ي كاربران محترم

اين تاپيك براي بستن كارنامه كنكور كارشناسي ارشد سراسر سال 1391 است. (تا اعلام نتايج)

هر كس سخني مطلبي خاطره‌اي، آرزويي و ... چيزي داره بفرمايد.

بعد از برگشتنم يه تاپيك توي قسمت سرگرمي خواهم زد و براي شما يه سوپرايز خواهم داشت. مي‌تونم به جرات بگم هيچ كس اين سبكيش را رو نكرده.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۴ :عصر
ارسال: #2
RE: كارنامه كنكور كارشناسي ارشد سال 1391
من که هر دو امتحان رو خوب ندادم هم آی تی هم مهندسی کامپیوتر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ :عصر، توسط mohammad.)
ارسال: #3
آخی راحت شدیم .. وای که چقدر سرد بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز کامپیوتر داشتم ولی نمی دونم خوب بود یا بد فقط کلی وقت اضافه اوردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط STAR
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۳:۵۷ :عصر
ارسال: #4
(۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۳:۵۵ :عصر)mohammad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخی راحت شدیم .. وای که چقدر سرد بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من امروز کامپیوتر داشتم ولی نمی دونم خوب بود یا بد فقط کلی وقت اضافه اوردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو که همش خواب بودی سر جلسه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط mohammad
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ :عصر
ارسال: #5
پ ن پ ؛ زل میزدم به در و دیوار مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما خدایی عجیب خوابی بود
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ :عصر
ارسال: #6
امروز جاي يه چند تا از بچه‌ها را كه ديدم، بررسي كردم ديدم بهترين جا مال آقاي ادمين بود. خيلي راحت تا مراقب سرش رو برمي‌گردوند مي‌تونست بپره بره دستشويي و برگرده. جلوش هم فضاي زيادي بود خيلي راحت مي‌تونست پاش را هم بشكه.
راستي بچه‌ها اون كلاس‌هاي ارشد كه استاد منصوري تشكيل داده بود واقعا الان قدرش را مي‌دونم و به خودم مي‌گفتم اي كاش همش را رفته بودم. اگر همش را رفته بودم تمام تست‌هاس ساختمان داده و طراحي الگوريتم و پاپگاه داده‌ها و سيستم عامل را بي برو برگرد مي‌زدم.
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۵۷ :عصر
ارسال: #7
امروز قبل از شروع امتحان وقتي مي‌خواستم وارد سالن امتحان بشم. اصلا منو بازرسي نكردن ولي گير داده بودن به عكس روي كارت ورود به جلسم. مي‌گفتن عكس روي كارت با خودت تطابق نداره. هر چي قسم خورديم كه بابا تا ديشب ريش داشتيم براي امتحان زديم كه مرت و تر تميز بياييم سر جلسه به گوششون نرفت كه نرفت. مي‌گفت از نسبت به عكس روي كارت جلسه جوان‌تر هستي. همه پيرتر مي‌شن ولي تو داري جون‌تر مي‌شي. جريان چيه؟!! آقا به يه ماكافات از دستشون خلاص شديم.

ديشب قبل از اينكه بخوابم با همون ريش و سر و وضع يه عكس گرفتم براي يادگاري.

شما دقت كنيد خداييش جون‌تر شدم يا پيرتر شدم

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط Administrator
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ :عصر
ارسال: #8
یه دفعه پا شدم رفتم WC بعد
مراقب اومده میگه ببخشید اونوقت کی بهت اجازه داد پاشدی

منم گفت اع اجازه میخواست !!! ببخشید دیگه فکرشو نمیکردم اجازه من دست شماست مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بعدم که بسکویت اوردن دادن گفتم پس ساندیسش کو کشیدیت بالا اون مراقبه هم از اون کار بلدا بود گفت نه داداش به جاش ناهار براتون تدارک دیدیم منم گفتم چی حالاتدارک دیدید گفت جوجه کباب منم گفتم نوش جونت پرس منم بزن به بدنت شاد بشی رنگ روت وا بشه من جوجه بخور نیستم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرغشو میخورم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خلاصه اسممو اومد برداشت نوشت تو یه برگه گفتم برا چی مینویسی گفت چون بدون اجازه پاشدی از سر جات

خلاصه آخر جلسه دیگه رفتم برگمو تحویل بدم گفتم مهندس یوخت اسممو ندی بچه بالا گفت نه بابا جلو روم پارش کرد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، kaka
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۰۷ :عصر
ارسال: #9
خدايش امين تو كه امروز صبح منو ديدي بگو نسبت به اين عكسي كه الان گذاشتم جون‌تر شدم يا پيرتر يا اصلا تكون نخوردم؟!!!
۲۸-۱۱-۱۳۹۰, ۰۹:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸-۱۱-۱۳۹۰ ۰۹:۱۲ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #10
این عکس جدید رو هم بذار

صبح که دیدمت مخواستم بگم مسعود پسرم خوبی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، sima
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
5 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
ف.فرجی (۳-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :صبح)، mmmmz (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ :عصر)، Queen of night (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ :عصر)، anamehr (۳۰-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ :عصر)، j.sadeghi (۱-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۴۶ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری