شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

كتاب ترجمه فارسي جامع!!!!1زمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۲۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mhdaa
آخرین ارسال: fahime.azad69
پاسخ: 9
بازدید: 1059

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كتاب ترجمه فارسي جامع!!!!1

۹-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۱۷ :صبح
ارسال: #1
كتاب ترجمه فارسي جامع!!!!1
دوستان سلام
من هرچي گشتم كتاب جعفرنژاد ويراست دوم رو نديدم .يكي بگه كتاب فارسي مناسب براي درس الگوريم پيشرفته چي هست؟
يا كتاب ترجمه جعفرنژاد ويراست سه دو جلدي كتاب مناسبي براي اين درس هست يا نه؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط collegian_msc
۹-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ :صبح
ارسال: #2
RE: كتاب ترجمه فارسي جامع!!!!1
مگه میشه نباشه؟
اسمش مقدمه ای بر الگوریتمهاست!بگردین پیدا میکنین
اشاعه فرهنگ به اشتراک گذاری منابع علمی : نیاز جامعه علمی ایران
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۹-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ :عصر
ارسال: #3
(۹-۸-۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ :صبح)fahime.azad69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مگه میشه نباشه؟
اسمش مقدمه ای بر الگوریتمهاست!بگردین پیدا میکنین

بعله كتاب هست اما ترجمه ويراست دو نيست
ويراست سه فقط تو بازار ديدم سول منو ديدي؟ پرسيدم ويراست سه چقدر فرق داره ؟
بهر حال مرسي از پاسخت
۹-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۳۶ :عصر
ارسال: #4
من ویراست 3 رو ندیدم.ولی ویراست دو تو بازار اصفهان هست!شما کدوم شهری؟
فایل های درسی خود را برای استفاده دیگر دانشجویان در تالار ارشد به اشتراک بگذارید.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در صورت استفاده از هر فایلی که قرار دادم صلوات یادتون نره...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون
۱۰-۸-۱۳۹۲, ۱۰:۵۶ :صبح
ارسال: #5
(۹-۸-۱۳۹۲ ۰۲:۳۶ :عصر)fahime.azad69 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من ویراست 3 رو ندیدم.ولی ویراست دو تو بازار اصفهان هست!شما کدوم شهری؟

جایی که من هستم هیچ کتابی گیر نمیاد من قشم هستم اما باید از تهران میخریدم که فعلا فرصت تموم شد تا هفته های بعد....
یک خاهش ازت دارم اگر برات مقدوره عکس جلد کتاب و عکس سرفصل های امتحانی رو برام بفرستی
میتونی؟
۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۱۰ :عصر
ارسال: #6
به این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نگاه بکنین.قرارش دادم!
سرفصل هاش هم میتونین از توی جزوه سید جوادی ببینین.اونم تو تالار قرار دادم.

ممنون
۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :صبح
ارسال: #7
سلام دوستان
من هم نتونستم ویراست دوم را پیدا کنم خودم سبزوار هستم-خراسان رضوی- . حتی یک نفر را فرستادم تهران انقلاب رو گشته و ویراست دو را پیدا نکرده کسی کتاب رو داره ازش بخرم یا یک کتابفروشی معرفی کنه ؟
۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۶ :صبح
ارسال: #8
خانم آزاد تو کدوم کتابفروشی اصفهان دیدبد؟ برادرم که اصفهانه چندین جا گشت و نتونست پیدا کنه؟
۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ :عصر
ارسال: #9
(۲۸-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ :صبح)فریبا_ی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خانم آزاد تو کدوم کتابفروشی اصفهان دیدبد؟ برادرم که اصفهانه چندین جا گشت و نتونست پیدا کنه؟

دقیقا اسم مغازه رو یادم نیست ولی پاساژ شکری بگردین 100% پیدا میکنین!

ممنون
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
100 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۹-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ :عصر)، z.d (۱۹-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۵۵ :عصر)، MostafA (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ :صبح)، nasrin (۱۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :عصر)، fahime.azad69 (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ :عصر)، mahan (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ :عصر)، ebrahim.alaee (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :عصر)، sahar.n (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ :صبح)، AliReza (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ :عصر)، mgh1 (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ :عصر)، khoram22 (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ :عصر)، saeed_shah (۱۱-۳-۱۳۹۳, ۱۲:۲۳ :عصر)، msm2 (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، mohsen_moh338 (۶-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ :صبح)، حیفا (۳-۱-۱۳۹۳, ۱۰:۵۴ :صبح)، mohaddese (۲۳-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :صبح)، dara (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۱۳ :عصر)، parisaf (۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر)، 7srm (۶-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ :عصر)، helia (۱۹-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ :عصر)، parnia (۱۱-۹-۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ :عصر)، hashemihadi (۲۱-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ :عصر)، Sara Dalir (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ :عصر)، saba_asali (۱۸-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)، pejmanjohari (۲۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۲۱ :صبح)، azad90 (۲۷-۵-۱۳۹۳, ۰۱:۰۵ :عصر)، peyman22 (۸-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۵۴ :عصر)، pnsabz (۲۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ :عصر)، saragol (۶-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ :عصر)، pnu_shemiranat_user (۱۵-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ :صبح)، nmotaghed (۲۲-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ :عصر)، mehdizxc (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :عصر)، macman (۲۴-۹-۱۳۹۳, ۰۷:۳۸ :صبح)، flower.fbvon (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۲۷ :عصر)، ns.smoosavi (۲۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ :صبح)، dikoard (۹-۱-۱۳۹۳, ۰۷:۱۶ :صبح)، mhdaa (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۹ :صبح)، sarahb (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۴۲ :عصر)، elshan_n (۸-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ :عصر)، samira68 (۲۴-۱۰-۱۳۹۴, ۰۶:۴۸ :عصر)، sanchez (۲-۸-۱۳۹۵, ۱۰:۴۶ :عصر)، mm_mm (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ :عصر)، om67av (۲۰-۹-۱۳۹۴, ۱۱:۲۱ :عصر)، mhma_1367 (۶-۱۲-۱۳۹۳, ۱۲:۱۹ :صبح)، elmira_271 (۱۰-۹-۱۳۹۴, ۰۲:۱۱ :عصر)، مهران سیاحیان (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ :عصر)، jkashani (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ :عصر)، lahijani (۱-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :عصر)، saba13901390 (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :صبح)، behnam215757 (۱۱-۹-۱۳۹۴, ۰۶:۳۲ :عصر)، saeedeh123 (۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ :عصر)، ahvan (۲۹-۵-۱۳۹۳, ۱۱:۲۸ :صبح)، مهرنوش فرهادی (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ :عصر)، denajoon (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ :صبح)، mahaya67 (۶-۱-۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ :صبح)، yassgol2008 (۲۲-۹-۱۳۹۳, ۰۲:۳۹ :عصر)، masf110 (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ :عصر)، فرشته69 (۲۷-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ :عصر)، mzmzmzz (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۶:۵۲ :عصر)، samaneh672 (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :عصر)، elham_torki (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ :صبح)، باران177 (۷-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۴۵ :عصر)، sima62 (۱۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۳:۱۵ :عصر)، rasoul1560 (۱۹-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ :عصر)، software51 (۸-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ :صبح)، heda (۱۵-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۴۹ :عصر)، samira.y (۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۰۲ :عصر)، p30doc (۱۳-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ :عصر)، mahsa_122 (۱۷-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۴۴ :صبح)، nasery1 (۲-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ :صبح)، mortazavi (۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ :عصر)، ahrar (۲-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ :عصر)، samisami (۹-۸-۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ :عصر)، sohailrostami (۲۳-۴-۱۳۹۴, ۰۴:۲۰ :عصر)، 85123233 (۱۹-۱۰-۱۳۹۲, ۰۷:۵۳ :عصر)، rozita1365 (۱۰-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ :عصر)، hadi_rahmatkhah (۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ :عصر)، aram6622 (۱۵-۸-۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ :عصر)، satan_905 (۱۶-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۵۹ :عصر)، evilpesar (۲۹-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۲۱ :عصر)، m.fn (۲۷-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۴۵ :صبح)، nm7 (۱۹-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ :عصر)، farhad.raja (۲۵-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ :صبح)، amethist (۲۶-۸-۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ :صبح)، راحله حیدری (۱-۹-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ :عصر)، mohsen123 (۲۷-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :عصر)، eh_sun (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۵۹ :عصر)، farzad love (۲۵-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۷ :عصر)، aiad (۲۹-۸-۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ :عصر)، collegian_msc (۲۲-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ :صبح)، فریبا_ی (۲۸-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۵ :صبح)، mahshid.shirmohamadi (۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ :عصر)، ehsanisi (۷-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ :صبح)، mos123 (۲۵-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۳۹ :صبح)، k_hashemi (۹-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ :عصر)، tavaneh (۲۳-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، mkh313 (۵-۱۱-۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ :عصر)، پوردانا (۵-۱۰-۱۳۹۳, ۰۷:۳۳ :عصر)، ghja (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ :صبح)، fikhllhkif (۲۲-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری