شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

كورش باقري: وزنه را اضافه كردم تا محمدپور استراحت كند/پنجمي ارزش مدال داشتزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 257

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كورش باقري: وزنه را اضافه كردم تا محمدپور استراحت كند/پنجمي ارزش مدال داشت

۱۵-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۸ :عصر
ارسال: #1
كورش باقري: وزنه را اضافه كردم تا محمدپور استراحت كند/پنجمي ارزش مدال داشت
سرمربي تيم ملي وزنه‌برداري ايران مقام پنجمي سعيد محمدپور را ارزشمند و قابل تقدير مي‌داند.

كورش باقري در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار اعزامي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) به لندن اظهار كرد: من از مسابقه سعيد محمدپور راضي هستم. او در ركوردگيري‌هاي اخير و در بجنورد 175 كيلوگرم در يك ضرب زده بود و 215 كيلوگرم در دو ضرب. همين كه به اين ركوردها رسيد به نظر من خوب بود.

وي در پاسخ به اين سوال كه چرا در دومين حركت دو ضرب به يكباره وزنه را از 224 كيلوگرم به 226 كيلوگرم تغيير داديد گفت: مامجبور بوديم كه اين كار را بكنيم. رقابت خيلي نزديك شده بود و اگر وزنه را تغيير نمي‌داديم بلافاصله بايد به روي تخته مي‌رفتيم. او نفس نداشت. براي همين وزنه را بيشتر كرديم تا بتواند كمي استراحت كند البته ديديد كه اگر همان وزنه را مي‌زد باز به مدال نمي‌رسيد.

وي در ادامه به اين موضوع تاكيد كرد كه تيم ملي وزنه‌برداري ايران پاك است و گفت: اوج قدرت فدراسيون حسين‌ رضازاده اين است كه دو سال و نيم است كه تيمش پاك است و مانند برخي از كشورهاي ديگر سرمان را پايين نمي‌اندازيم. ببينيد همين براي دسته 105 كيلوگرم مي‌گويند كه دو وزنه‌بردار روس شركت نمي‌كنند. به طور حتم مشكلي هست كه اين دو وزنه‌بردار در رقابت شركت نمي‌كنند.

سرمربي تيم ملي وزنه‌برداري در مورد رقابت سه وزنه‌بردار باقي مانده نيز گفت: من از روز اول هم گفته بودم كه هر 6 وزنه‌بردار ما شانس مدال دارند. حالا اينكه امروز سعيد محمدپور پنجم شد هم به اندازه مدال براي ما ارزش داشت و فراتر از آنچه بود ظاهر شد. من از او راضي هستم.

كورش باقري در پايان در مورد سهراب مرادي كه ديروز به صورت ناباورانه از رقابت حذف شد نيز گفت: هنوز او از ديروز تاكنون با كسي صحبت نكرده است. ما هم با او كاري نداريم. فعلا بايد بماند تا به شرايط عادي برگردد. اين مسئله سخت است؛ ماه‌ها تمرين كرده و اينجا مي‌خواست نتيجه زحماتش را بگيرد اما متاسفانه نتوانست به آنچه مي‌خواهد برسد.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، mahan
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  باقری‌ معتمد: با رباط پاره نایب قهرمان المپیک شدم، اما مدالم را بی‌ارزش کردند mahdi hashemi 0 290 ۱۸-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ :صبح
  باقری‌ معتمد: با رباط پاره نایب قهرمان المپیک شدم، اما مدالم را بی‌ارزش کردند mahdi hashemi 0 316 ۱۸-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ :صبح
  محمدپور: عضلاتم خالي كرد/ از عملكرد دوضربم راضي نيستم mahdi hashemi 0 265 ۱۵-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ :عصر
  وضعیت دو وزنه‌بردار 105 کیلوی روس همچنان نامشخص/امیدهای نواب به مدال بیشتر شد mahdi hashemi 0 267 ۱۵-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ :عصر
  6 وزنه‌بردار المپيكي معرفي شدند/ انوشيرواني به سليمي رسيد mahdi hashemi 0 292 ۸-۴-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ :صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری