شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

كي‌روش عليه اظهارات "تفرقه‌انگيز" فتح‌الله‌زاده بيانيه مي‌دهدزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۶:۰۹ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 306

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

كي‌روش عليه اظهارات "تفرقه‌انگيز" فتح‌الله‌زاده بيانيه مي‌دهد

۲۱-۳-۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ :عصر
ارسال: #1
كي‌روش عليه اظهارات "تفرقه‌انگيز" فتح‌الله‌زاده بيانيه مي‌دهد
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران روز شنبه در پاسخ به اظهارات علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در گفت وگو با یکی از خبرگزاریها، گفت که پاسخ این اظهارات را با جزییات کامل طی یک بیانیه در آینده نزدیک خواهد داد.

به گزارش ايسنا به نقل سایت فدراسیون فوتبال، کی روش در این باره گفت: باتوجه به اظهارات تحریک کننده فتح الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد مصدومیت پژمان منتظری، ما معتقدیم که یک پاسخ شفاف و روشن، مورد نیاز است. این اظهارات تفرقه انگیز فقط تمرکز تیم ملی را ازبین برده و در کار آماده سازی تیم ملی برای دیدار حساس مقابل قطر در رقابتهای انتخابی جام جهانی 2014 خلل ایجاد می کند. وظیفه من از دیدگاه حرفه ای خودم این است که در آینده نزدیک، پاسخی با جزییات کامل را طی یک بیانیه اعلام كنم.

علی فتح الله زاده روز جمعه در بخشی از این گفت وگو اظهار داشته بود: "... آقای کی‌روش! سؤال من از شما این است: شما که چنین توصیه‌هایی می‌کنید چرا وقتی در بازی با ازبکستان منتظری در نیمه اول آسیب دید و همسترینگ او پاره شد، با روش طب سنتی روی او کار کردید و در نیمه دوم به او بازی دادید. به کادر پزشکی تیم ملی بگویید که پاسخ ما را بدهند چون آنها می‌دانند طب سوزنی در این شرایط غلط است. بهتر است کی‌روش کار خودش را انجام دهد و من هم به او احترام می‌گذارم و همانطور که دیدید تا به امروز استقلالی‌ها عصای دست او بودند ولی انتظار دارم در حد تیم ملی صحبت کند".
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کی روش : اینکه استقلال باشگاه بزرگی است دلیل نمی شود که فتح الله زاده هم آدم بزرگی اس iman123 0 191 ۲۷-۱-۱۳۹۳ ۱۰:۵۲ :صبح
آخرین ارسال: iman123
  بيانيه اعضاي تيم ملي فوتبال نوجوانان mahdi hashemi 0 368 ۱۵-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ :عصر
  با رویانیان دوستم اما بازی ما جوانمردانه بود/کار فتح‌الله‌زاده درست نبود mahdi hashemi 0 380 ۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ :صبح
  پیشنهاد فتح‌الله‌زاده به یک مدیر پرسپولیسی برای حضور در استقلال mahdi hashemi 0 316 ۲۰-۶-۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ :صبح
  فتح الله زاده:پرسپولیس از امکانات دولتی استفاده می‌کند/ به رئیس جمهور نامه می‌نویسیم mahdi hashemi 0 264 ۲۴-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری