شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

لحظه تحویل سال 92زمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۰:۲۷ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 17
بازدید: 1416

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لحظه تحویل سال 92

۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #1
1 (9) لحظه تحویل سال 92
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لحظه تحویل سال 1392 هجری شمسی به ساعت رسمی جمهوری اسلامی ایران :

ساعت 14 و 31 دقیقه و 56 ثانیه روز چهارشنبه 30 اسفند 1391 هجری شمسی مطابق 8 جمادی الاول 1434 هجری قمری و ۲۰ مارس 2013 میلادی

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط af.rad ، Administrator ، Rastak432 ، marjan ، Ahmad ، sahar.n ، mostafa haddadi ، kaka ، parva ، ice girl ، AliReza
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۰۸ :عصر
ارسال: #2
RE: لحظه تحویل سال 92

تغریبا15ساعت مونده به تحویل سال

چه حس جالبی احساس تازه شدن

احساس ورود به یک دنیای تازه

دنیایی بهتر

تحویل سال همراه تحول در زندگی و رفتار

تحول در نحوه نگرش به زندگی

خدایا کمکمون کن تو رو بهتر ببینیم

بهمون یاد بده فقط خودمونو نبینیم

بهمون یاد بده محبت کردنو دوست داشتنو عشق ورزیدنو

توکل کردنو تشکر کردنو

خدایا سال جدید رو برای تمام دوستانم و خانواده ام سالی پر برکت و همراه با سلامتی قرار بده
شورش را درنیاور دنیا...
عزیزی دارم که شیرینیه خنده هایش "شوریت" را که هیج،"تلخیت"را هم از بین میبرد.....!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، mostafa haddadi ، kaka ، ice girl ، طاقانک ، AliReza ، Ahmad
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۲-۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #3
حس تنهایی و غربت این روزها و ساعت های پایان سال !!! قد انفجار نیروگاه بوشهر شده !!!
من که حسی ندارم فقط موندم چطوری باز یه سال گذشت !!!!
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Rastak432 ، ice girl ، AliReza ، Ahmad
۲۹-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ :عصر
ارسال: #4
چقد زود گذشت من اصلا حسی ندارم که داره سال نو میاد

تصور اینکه امسال بدون بابابزرگم هستیم برای مامان و برای خانواده ام خیلی سخته

امسالم تموم شد

خدایا خواهش میکنم اتفاقات سال 91 برای من و خانواده ام تکرار نشه
خدایا !!
راهي نميبينم ! آينده پنهان است ...
اما مهم نيست !
همين كافيست كه
تو راه را مي بيني و من تو را ..............
 سپاس شده توسط mostafa haddadi ، Rastak432 ، parva ، ice girl ، AliReza ، soha ، Ahmad
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ :صبح
ارسال: #5
من امسال تنهام...
پس اگه حس خوبيم نداريد شكر خداكنيد پيش خونواده هستيد
عيدتون مبارم...
چارلی چاپلین:
با پول میشه ...
با پول میشه خونه خرید ولی آشیونه ، نه!
میشه رختخواب خرید ولی خواب ، نه!
میشه ساعت خرید ولی زمان ، نه!
میشه مقام خرید ولی اِحترام ، نه!
میشه کتاب خرید ولی دانش ، نه!
میشه دارو خرید ولی سلامتی ، نه!
حتی با پول میشه...
قلب خرید ولی عشق ، نه!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza ، soha ، Rastak432 ، Ahmad
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۶ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۱۲-۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #6
در عرض یک چشم به هم زدن سال 91 هم رفت
همه سال ها و ساعت ها و دقیقه ها میان و میرن ولی ما غافل از خودمون و دنیای خودمون
غافل از نعمت هایی که بهمون داده شده و بی استفاده موندن
غافل از عمری که ازمون میره و به مرگ نزدیک میشیم
خدایا تو سال جدید هممون رو از غفلت دربیار
 سپاس شده توسط soha ، Rastak432 ، kaka ، Ahmad ، sahar.n
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۱:۲۹ :عصر
ارسال: #7
چیزی نمانده تا "نقاشی بهار" کامل شود

بهترین شاهکار گیتی برشما مبارک مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یامقلب القلوب والابصار
یامدبرالیل والنهار
یامحول الحول والاحوال
حول حالنا الا احسن الحال

بدرود تا سال آیندهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Rastak432 ، farhad ، AliReza ، Ahmad ، sahar.n ، dara
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ :عصر
ارسال: #8
اولین پست سال 92 رو من گذاشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Ahmad ، kaka
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰-۱۲-۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #9
نخیر من گذاشتم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط AliReza ، Ahmad
۳۰-۱۲-۱۳۹۱, ۰۶:۲۷ :عصر
ارسال: #10
راستی زمان تحویل سال نو از تالار برای من ( و احتمالا همه ی کسانی که شماره ی همراهشون رو در سیستم پیامک سایت وارد کردند) دو تا پیامک تبریک اومد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
 سپاس شده توسط Rastak432
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لحظه تحویل سال 93 Rastak432 0 301 ۲۳-۱۲-۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ :صبح
آخرین ارسال: Rastak432
1 (7) لحظه تحویل سال 91 nasrin67 0 441 ۲۴-۱۲-۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
2 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Rastak432 (۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ :صبح)، parnia (۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۰۸ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری