شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

لطفاً کمک!زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۲۴ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SHIRIN
آخرین ارسال: nematolahi_22
پاسخ: 8
بازدید: 700

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطفاً کمک!

۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ :عصر
ارسال: #1
لطفاً کمک!
سلان بر جماعت مهندس.
خوب هستین؟
خانمها و آقایون من میخوام یه متنی رو صفحه بندی کنم با این شرط که چکیده و تقدیر(الف،ب)باشن فهرستم حروف یونانی باشه و متن اصلیم عدد.البته بخش بندیش هم میکنم و لی نمیشه و از اول تا آخر عدد میخوره!لطفا به من بگین مشکلممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چیه.ممنون.
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۳۳ :عصر
ارسال: #2
RE: لطفاً کمک!
ساده ترین راه جدا سازی چیکیده و تقدیر و فهرست و ... از متن اصلی میباشد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپس پرینت کنید
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA ، SHIRIN ، Ahmad ، سامانی
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۳۹ :عصر
ارسال: #3

من هم مجبور شدم تفکیکشون کنم، بعد که PDF شدن اونها رو Merge کردم و یک فایل PDF تحویل دادم. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته احتمالش هست که همچین امکانی توی Word تعبیه شده باشه ولی من خیلی خیلی توی Word آماتور هستم و نتونستم پیداش کنم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط SHIRIN ، Ahmad
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۶:۴۵ :عصر، توسط SHIRIN.)
ارسال: #4
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من مطمئنم که یه راه حلی وجود داره چون یه دفعه استاد مصطفوی سر کلاس شیوه بهمون توضیح داد ولی متاسفانه یادم نیست!
دنیا
پا به ماه ِلبخند توست
بخند
بگذار زندگی بدنیا بیاید...
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ :عصر
ارسال: #5

چرا میزنی... من هم که گفتم حتماً یه راهی داره...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه راهش رو پیدا کردید، همینجا راه حل رو بذارید تا من و بقیه بچه ها هم استفاده کنیم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Administrator
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۶:۵۲ :عصر
ارسال: #6
بله 100% راهی هست
منم برای تایپ پروژم به همچین چیزی برخوردم پیگیر نشدم یاد بگیرم
تفکیکشون کردم و بعد پرینت کردم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۱۲-۱۳۹۰ ۰۸:۰۵ :عصر، توسط seda.)
ارسال: #7
باید از Break استفاده کنی ... من واسه متن پروژم ازش استفاده کردم و عمل موفقیت آمیز بود .... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA
۱۷-۱۲-۱۳۹۰, ۰۷:۵۶ :عصر
ارسال: #8
سلام
عکس مراحل انجام کار رو گذاشتم

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم

در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی مهربانی کرده ایم

مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم
 سپاس شده توسط Ahmad ، seda ، سامانی
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری