شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

لطفا راهنمایی کنیدزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۳۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ice girl
آخرین ارسال: farhad
پاسخ: 4
بازدید: 689

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطفا راهنمایی کنید

۱-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ :عصر
ارسال: #1
Lightbulb لطفا راهنمایی کنید
سلام خدمت همه دوستان بخش پرسش و پاسخو نتونستم باز کنم واسه همین سوالمو اینجا مطرح میکنم امیدوارم کمکم کنید
از قبل سپاسگذارم.....
دوستان در آزمون ارشد سال 91(یعنی همین امسال)من دو رشته شرکت کردم هم کامپیوتر هم مدیریت اجرایی
حالا میخوام بدونم واسه انتخاب رشته مجدد (تکمیل ظرفیت)تکلیفم چیه؟هردو رشته رو میشه کداشو بزنم یا نه؟
واینکه اگه اطلاعاتی در مورد دوره های مجازی دارید ممنون میشم در اختیارم بزارید چون من فقط تونستم شهریه هاشو پیدا کنم از سایتای مختلف ولی توضیحات کامل نه.........اینکه مدرکش معتبره؟میشه بااین مدرک مثلا دانشگاه تدریس کرد؟کلا چجوریه؟اگه قبوی شیم ارزش داره ثبت نام کنیم یا بخونیم واسه یه دوره بعد؟از مهندسین ممنون میشم راهنمایی کنن
اگه شد در مورد دوره های غیر انتفاعی هم توضیح بدین ممنون میشم1 (1)
رسيديم به جايى که بايد همه چيز را از نو معنى کنيم از نو بفهميم..اما سعى کنيم اين بار عمل کنيم..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ :عصر
ارسال: #2
RE: لطفا راهنمایی کنید
سلام.

موقع تکمیل ظرفیت میتونید هردو رشته که ثبت نام کردید را مجدد ثبت نام کنید ولی خب چون میخواهید تقریبا قبولی خودتون را اینجا محک بزنید بهتره اون رشته ای که رتبه بهتری دارید را انتخابهای بیشتری ازش داشته باشید.اینطور احتمال قبولیتون بهتره.

دوره های مجازی هم مثل روزانه و شبانه کلاس برگزار میشه و شما دز طول ترم کلاس میرید ولی فرقی که دارن اینه که دانشجوهای روزانه و شبانه موقع امتحانهای پایان ترم و میانترم باید برن سرجلسه امتحان و جوابگو سوال باشند ولی شما در زمان خاصی و روز و ساعت خاصی باید توی سایت همون دانشگاه و قسمت مربوطه سوالات جواب بدید واگر دیر جواب بدید یا هرطور دیگه غیراز اون ساعت مشخص نمره کسب نمیکنید .

مدرکش هم بد نیست.ولی نمیتونید تدریس کنید.فقط برای کسانی ارزش داره که سرکار میرن و فقط مدرک براشون مهم هست که درجه شون بالاتر بره.نمیدونم میشه با این مدرک دکترا شرکت کرد یا نه.
ولی استخدام و ... خیلی مشکلتر هست.چون به هرحال دانشجوی روزانه و شبانه هم هستند و اونها اولویت بیشتری دارند.

البته اگر کار سراغ دارید و فقط نیاز به کسب مدرک دارید و پارتی خیلی خیلی خوبی سراغ دارید این مدرک مجازی ارزشش داره که برید هزینه بدید و درس بخونید.وگرنه فکر نکنم و من خودم شخصا دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی را به مجازی ترجیح میدم.

غیرانتفای هم مثل بقیه دانشگاههای روزانه و شبانه کلاس میرید و امتحان داره.فقط هزینه باید پرداخت کنید.

اولویت ها که من بهتون پیشنهاد میکنم:روزانه-شبانه-غیرانتفاعی-پیام نور-آزاد-مجازی
موفق باشی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط ice girl ، MostafA ، Administrator ، mahan ، flower ، mohammad
۱-۸-۱۳۹۱, ۱۰:۵۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ :عصر، توسط ice girl.)
ارسال: #3
واقعا متشکرم alidoustiعزیز واقعا لطف کردینمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ا
رسيديم به جايى که بايد همه چيز را از نو معنى کنيم از نو بفهميم..اما سعى کنيم اين بار عمل کنيم..
 سپاس شده توسط kaka
۲-۸-۱۳۹۱, ۰۷:۵۵ :عصر
ارسال: #4
سلام
درمورد دوره های مجازی اینه که هم کلاس داره وهم امتحاناش مثل حضوریه و تنها موردی که داره اینه نصف کلاساش حضوریه نصف دیگش غیر حضوری و با اینترنت سرعت بالا بصورت ویژوال برگزار میشه و اینو بگم بهتون که از دوره های حضوری بیشتر ازتون کار میکشن وبستگی به دانشگاهی که قبول میشین داره و بیشتر مدرکهای مجازی رو وزارت علوم وتحقیقات وفناوری صادر میکنه
ودرمورد تدریس اینه که اگه پارتی داشته باشین به محض حضور تو دوره ارشد میتونین تدریس میکنید ولی الان همشون میگن باید مدرکتون کامل باشه و فکر تدریس رو موقع دانشجوی ارشد رو نکنید
و درمورد غیر انتفاعی بستگی داره به مکانی داره میخواید برید و کلا مدرک ،مدرکه و فکر اینا رو نکنین ودر ضمن هزینش نصف هزینه دانشگاه آزاده
شکل پرسه روی فرشی پر از پوکه تویه سرزمین متروکه
هرچی نوشتیم خط خورد مثل برگی که سبز موند و مرد
 سپاس شده توسط mahan ، ice girl ، kaka ، flower ، Administrator ، mohammad ، ریحانه
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
7 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
pegah.kh (۸-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ :عصر)، raymon (۱۲-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۴۰ :عصر)، ررها (۱۳-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ :صبح)، ناززی (۱۳-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ :صبح)، razi (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ :صبح)، peresfone (۲۸-۸-۱۳۹۲, ۰۶:۳۰ :عصر)، mahdi ostadi (۱-۱۰-۱۳۹۳, ۰۵:۵۳ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری