شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

لوگین کردنزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۱ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nematolahi_22
آخرین ارسال: nematolahi_22
پاسخ: 9
بازدید: 645

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.58
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لوگین کردن

۱۶-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۴۹ :صبح
ارسال: #1
لوگین کردن
سلام دوستان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برا قسمت مدیریت سایتم login گذاشتم و رفتم در قسمت asp.net براش یوز ساختم وقتی یوزر و پسورد رو میزنم وارد صفحه default میشه چه کار کنم که وارد صفحه ای مدیر بشه
ممنونم
در شکار معرفت با عشق پیمان بسته ایم

در میان عاشقان ما عاشق دل خسته ایم

در جواب بی وفایی مهربانی کرده ایم

مهربانی را به رسم معرفت طی کرده ایم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۶-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۳-۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: لوگین کردن
توی Login Control یه گزینه ایی هست که بهش آدرس صفحه ایی که میخوایید بعد از لاگین بره رو بهش بدین
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۷-۳-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ :صبح
ارسال: #3
Login Control رو از کدوم قسمت باید بیارم
من پیدا نکردممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

۱۷-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۱ :صبح
ارسال: #4
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منظورت این بود؟(توی دسته کنترل های login)
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
۱۷-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۱۸ :صبح
ارسال: #5
(۱۶-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ :صبح)nematolahi_22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من برا قسمت مدیریت سایتم login گذاشتم و رفتم در قسمت asp.net براش یوز ساختم وقتی یوزر و پسورد رو میزنم وارد صفحه default میشه چه کار کنم که وارد صفحه ای مدیر بشه
ممنونم
میگم وقتی یوزرو پس میزنه و درسته به چه صفحه ای Response.Redirect کردی؟؟؟
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
۱۷-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ :صبح
ارسال: #6
سلام
من یوزر و پسورد که میزنم خودش میره تو صفحه default می خوام بره تو صفحه مدیر
که اقای چزایری گفتند قسمت login contol میشه رفت صفحه ای رو که می خواهیم وارد کنیم ولی من نمیدونم چطوری میشه؟
ممنون

۱۷-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۰۱ :عصر
ارسال: #7
سلام
ببین شما یا باید از برنامه نویسی بری یا ویزاردی بری

اگه بخوای وبزاردی عمل کنی باید از قسمت کنترلهای login کنترل login رو بیاری و در قسمت propertiesهمین کنترل از قسمت Behavior و بعد Destination page Url آدرس صفحه ای که میخوای به اونجا بری رو انتخاب کنی ، یعنی اول از همه تو باید صفحه admin رو ساخته باشی که وقتی تو این قسمت میری آدرس صفحه ادمین موجود باشه که بخوای انتخاب کنی.
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط Administrator ، maryam
۱۷-۳-۱۳۹۱, ۰۷:۲۱ :عصر
ارسال: #8
پاسخ اقای دلشاد مدیر تالار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: سلام راه های زیادی وجود داره ، بهترین راه استفاده از UserControl ها است ، با استفاده از آن میتوانید پرمیشن های مختلف و سطوح دسترسی مختلف ایجاد کنید ولی در ساده ترین روش کافیه یک if بگذارید که اگر مدیر بود به این صفحه و اگر کاربر بود به صفحه دیگر هدایت شود ، در هریک از بخش ها هم میتوانید از متد IsInRole استفاده کنید راه جالب دیگر پوشه بندی است یک پوشه به نام admin و یک پوشه به نام users درست کنید ، در هر کدام یک web.config قرار دهید و تنظیم کنید که فقط admin به این پوشه دسترسی داشته و به همین صورت برای users موفق باشید

خوندن این دو تا مقاله هم خالی از لطف نیست

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin ، nematolahi_22 ، maryam
۲۰-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ :عصر
ارسال: #9
سلام دوستان از راهنمایی های خوبتون ممنونم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل من حل شد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایراد کار من این بود که مدیر را به صفحه login لینک داده بودم
ولی وقتی اعتبار سنجی می کنیم بدون اینکه نیاز به لینک دادن باشد خودش وارد صفحه login میشه و بعد از دادن یوزر و پسورد وارد صفحه مدیر می شود.

سپاس شده توسط Administrator
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری