شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

ليست ارائه دروس بهمن ماه 90زمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: mahan
پاسخ: 8
بازدید: 1254

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ليست ارائه دروس بهمن ماه 90

۱۳-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۱۱-۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
ليست ارائه دروس بهمن ماه 90
برای دریافت ليست ارائه دروس نیمسال دوم رشته فناوری اطلاعاتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید و برای دریافت ليست ارائه دروس نیمسال دوم رشته کامپیوتر نرم افزار دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلیک کنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، MostafA ، BARAN ، fahime.azad69 ، mohammad
۲۳-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۳۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: ليست ارائه دروس بهمن ماه 90
خبر خبر خبر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لیست منابع درسی هم رسید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه جالب من از این اقتصاد و تحقیق میترسیدم یوقت کامل تستی نشن چون خودخوان بودن برام

اقتصاد تستی تشریحیه و تحقیق در عملیات کلا تشریحیه ( آی میشه سیاه کاری کرد ) مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Mehran Amani ، MostafA ، fahime.azad69 ، nasrin67 ، mohammad
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ :عصر
ارسال: #3
آخه این شانسه که من دارم تا ترم پیش که اقتصاد مهندسی و پایگاه داده و سیستم عامل داشتم کامل تستی بودن حالا این ترم شدن تستی تشریحی و ترم پیش که تجارت و آی تی 2 رو نداشتم تستی تشریحی بودن حالا این ترم کردنش کامل تستی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بترکه این شانس...!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط MostafA
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ :عصر
ارسال: #4
(۲۴-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ :عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه این شانسه که من دارم تا ترم پیش که اقتصاد مهندسی و پایگاه داده و سیستم عامل داشتم کامل تستی بودن حالا این ترم شدن تستی تشریحی و ترم پیش که تجارت و آی تی 2 رو نداشتم تستی تشریحی بودن حالا این ترم کردنش کامل تستی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بترکه این شانس...!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سیستم عامل تستی تشریحی باشه که بهتره میشه یه نمره عالی ازش آوردمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ :عصر
ارسال: #5
خوشم میاد این سیستم گلستان همش ورژن جدیدش با من سازگاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۴۱ :عصر
ارسال: #6
(۲۴-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوشم میاد این سیستم گلستان همش ورژن جدیدش با من سازگاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوش به حالتون آقای جزایری...!!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که این ترم به قدری خوب خونده بودم که فکر کنم تو هیچ ترمی اینطوری نخونده بودم ولی نتیجش چی شد......مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا این ترمم که اینجوری داره میشه...
خدایا....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
۲۴-۱۱-۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ :عصر
ارسال: #7
به نظر من شما یه ترم مرخصی بگیری سیستم گلستان باهات سازگار میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از همین الان خودمو آماده کردم برای سیا کاری تحقیق در عملیات مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۲۵-۱۱-۱۳۹۰, ۱۲:۰۶ :صبح
ارسال: #8
(۲۴-۱۱-۱۳۹۰ ۱۱:۴۸ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من شما یه ترم مرخصی بگیری سیستم گلستان باهات سازگار میشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من از همین الان خودمو آماده کردم برای سیا کاری تحقیق در عملیات مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی من دیگه ترم آخررررررممهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اشکال نداره دیگه باید باهاش ساختمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدایا
ناش کریهایم را
به حساب
دل
تن گیهایم بگذار
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دروس اختیاری چی انتخاب کنم؟؟ STAR 26 3,507 ۶-۸-۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ :صبح
آخرین ارسال: STAR
  دروس عمومی پیام نور که باید بگذرونیم Administrator 9 2,028 ۳۰-۶-۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ :عصر
آخرین ارسال: AliReza
  دروس افتاده تاثیری در معدل کل داره؟ سامانی 28 8,117 ۲-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۱۴ :عصر
آخرین ارسال: nasrin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری