شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مادر من ...زمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۲۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Administrator
آخرین ارسال: sadaf.sh
پاسخ: 8
بازدید: 497

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مادر من ...

۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ :عصر
ارسال: #1
مادر من ...
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز فقط و فقط به عشق تو دست به قلم بردم تا برایت بنویسم،امروز به پاس تمامی زحماتت یاد کودکی ام کردم،یاد شب هایی که تا صبح با پاهای خسته ات مرا راه میبردی تا مبادا نا آرام شوم نیمه شب ها به جای یک خواب آسوده،بارها و بارها بلند میشدی تا کوچولویت به سلامت باشد،از اولین توجهات و نگاه های من به ذوق می آمدی وخنده بر لبان مهربانت مینشست،وقتی برای اولین بار کلمه ای را به زبان آوردم،مدام با من حرف میزدی وتکرار میکردی تا سخن گفتن را به من بیاموزی،همچون شمعی کوچک به پای من آب شدی تا روزی که به راه رفتن افتادم،سرپرستی فرزندان دیگر وکارهای خانه گاه انقدر طاقتت را میبرید که فقط گهگاهی از گریه هایت برایم حرف زدی،مشکلات زندگی را به دوش خسته ات کشیدی وروز به روز خسته ترشدی،هنوز وقتی نگاهم میکنی یاد مهربانی هایت می افتم و دلم میخواهد بار دیگر کودکی شوم در آغوش گرم تو،تا دوباره جان بگیرم،هنوزیادم نرفته که هر روز باصدای بلند نمازت را میخواندی تا به من حرف زدن با خدا رابیاموزی،یادم هست همیشه میگفتی؛خدا دخترهایی رو دوست داره که حجاب داشته باشند،نماز بخوانند،یادته وقتی کار بدی میکردم به من میگفتی؛شیطون رو از خودت دورکن وچقدر زیبا بود لحظاتی که برایم قرآن میخواندی با آن صدای همیشه لرزانت، و حال امروز شده ام ثمره ی اینهمه زحمات بی دریغت،نمیدانم وقتی نگاهم میکنی برایت افتخارم یا .....،ولی میدانم گاهگاهی حرمتت راشکسته ام وباغرها و درشتی هایم آزارت داده ام،برای حجاب و نماز وروزه ام آنقدر به تو گله گزاری کرده ام واز سختگیریهایت بادیگران سخن گفتم،امروز اقرار کرده ام تا هم تو وهم خدایم مراببخشید...ممنونم ای مهربانترین مادر دنیا

مادرم دوستت دارم

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط af.rad ، STAR ، maryam ، Rastak432 ، sahar.n ، marjan ، sadaf.sh ، AliReza ، mahan ، mahdi hashemi ، mostafa haddadi
۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۷ :عصر
ارسال: #2
RE: مادر من ...
به سلامتيه مادرايي که با حوصله راه رفتن رو ياده بچه هاشون دادن
ولي تو پيري بچه هاشون خجالت ميکشن ويلچرشونو هل بدن !!!
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط sahar.n ، mahan ، mahdi hashemi ، zahra.n ، mostafa haddadi
۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۸ :عصر
ارسال: #3
یادش بخیر وقتی مریض میشدیم و پزشک ازمون میپرسید بیماریت چیه ؟ منتظر
مادرمون میشدیم و همیشه جواب دادن رو به اون میسپردیم چرا که میدونستیم
مادر همون احساسی رو داره که ما داریم حتی از خودمون بیشتر دردمون رو احساس
میکرد !!!
زندگی زیباست....زندگی آتشگهی دیرینه پابرجاست.....گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست......ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست.
 سپاس شده توسط sahar.n ، mahan ، mahdi hashemi ، zahra.n ، mostafa haddadi
۱۵-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۳۹ :عصر
ارسال: #4
بهشت هم خشک سالیست !!!

این را دیشب از کف پای مادرم که ترک خورده بود فهمیدم …
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sahar.n ، mahdi hashemi ، zahra.n ، kaka ، mostafa haddadi
۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ :صبح
ارسال: #5
ازش پرسیدم چند سالته مادر..؟؟؟
خندید و گفت:

دیگه اخراشه..
ب سلامتی همه ی مادرا

بچه ها برا مامانم دعا کنین
خیلی محتاجم
زخمی ام کردند !!!!

ولی میبخشمشان...
یادم نبـــــــــــــــــــود
کاکتوس را نباید نوازش کنم!!!
 سپاس شده توسط Administrator ، sahar.n ، mahan ، Rastak432 ، mahdi hashemi ، MostafA ، mostafa haddadi
۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۸ :عصر
ارسال: #6
(۱۶-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ :صبح)f_AllahbeiGy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی محتاجم

من که قلبم پاک نیست
ولی با همین قلب ناپاک برای سلامتیشون دعا میکنم

میتونم بپرسم مادرتون مگه چشون شده؟
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
 سپاس شده توسط MostafA ، mostafa haddadi
۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ :عصر
ارسال: #7
(۱۶-۷-۱۳۹۲ ۱۲:۳۰ :صبح)f_AllahbeiGy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی محتاجم

امیدوارم تو هیچ خونه ای مادر ی بیمار نباشه..

ان شا الله مادرتون هر چه زودتر خوب بشن.

برای سلامتی همه ی مادرها و پدر ها دعا کنیم.
 سپاس شده توسط sahar.n ، mostafa haddadi ، mahdi hashemi
۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :عصر
ارسال: #8
در دو چشم تو خدا جا دارد

عشق با چشم تو معنا دارد

مادرم چشمه ی احساس تویی

عطر خوشبوی گل یاس تویی
 سپاس شده توسط sahar.n ، mostafa haddadi ، maryam ، mahdi hashemi
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
27 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۳-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :صبح)، MostafA (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۰ :عصر)، mostafa haddadi (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ :عصر)، kaka (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :عصر)، STAR (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ :صبح)، nasrin (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ :عصر)، fahime.azad69 (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ :عصر)، mahan (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۰۸ :عصر)، marjan (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :عصر)، maryam (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ :صبح)، sahar.n (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۲۹ :صبح)، pegah.kh (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ :صبح)، AliReza (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ :صبح)، MshdN (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۱۴ :صبح)، af.rad (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ :عصر)، amir_ch_1367 (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ :صبح)، mahdi hashemi (۲۴-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ :عصر)، sinderela (۱۷-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ :صبح)، f_AllahbeiGy (۱۲-۲-۱۳۹۳, ۱۱:۳۹ :عصر)، amch (۲۸-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ :صبح)، Rastak432 (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ :عصر)، aminmeghnatisi (۱۱-۸-۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ :عصر)، zahra.n (۱۶-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ :عصر)، اسیر خودم (۲۹-۶-۱۳۹۲, ۰۲:۲۰ :عصر)، zpirmoradian (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ :عصر)، sadaf.sh (۲۱-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۳۱ :عصر)، سونيا (۲-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری