شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

متن تشکر پایان نامهزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۳۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: shimaf.547
پاسخ: 13
بازدید: 28021

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

متن تشکر پایان نامه

۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #1
متن تشکر پایان نامه
سلام به همه مهندسین گرامی مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چندتا سوال و همچنین راهنمایی میخواستم

اول اینکه متن تشکر پایان نامه باید اولش باشه یا آخر پایان نامه؟

دوم اینکه من و دوستم با همیم میتونیم دوتا متن تشکر بزاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سوم یه متن تشکر خوب هرکی داره میشه لطف کنه برامون بزاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط STAR
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۳ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: متن تشکر پایان نامه
اول پایان نام است فرمت پایان نامه پیام نور تو تالار هست

بله میشه گذاشت ولی چون مقاله یه صفحه تقدیم نامه داره باید تو همون صفحه بنویسید مثلا دو قسمت بشه

در ضمن یه صفحه تقدیم نامه میشه داشت و یه صفحه تقدیر نامه
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، kaka
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #3
این متن صفحه تقدیم پایان نامه من بود

تقدیم به پدر و مادر

به نام مادر
بوسه ای باید زد
دست هایی را
که میشویند غبار خستگی روزگار را
و سیراب می کنند روح تشنه

به نام پدر
بوسه ای باید زد
دست هایی را
که می تابانند
نیرو را
و
محکم می کنند
استواری پایه های زیستن را
 سپاس شده توسط STAR ، nasrin67 ، kaka ، mostafa haddadi
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ :عصر
ارسال: #4
میگم فرمت پایان نامه کجاست؟؟؟؟؟؟؟
من هرچی سرچ میکنم نیست
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۷ :عصر
ارسال: #5
بفرمایید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط nasrin67 ، kaka
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۵:۳۸ :عصر، توسط soha.)
ارسال: #6
اینم تقدیمی صحفه پایان نامه من بود

تقدیم به پدر و مادر مهربانم :

نهال را باران باید
تا بشوید غبار نشسته بر برگهایش
و سیرابش کند از آب حیات

و آفتاب باید
تا بتاباند
نیرو را
و محکم کند
شاخه های تازه روییده را

به نام مادر
بوسه ای باید زد
دست هایی را
می شویند غبار خستگی روزگار را
و سیراب می کنند روح تشنه را

به نام پدر
بوسه ای باید زد
دست هایی را
که می تابانند
نیرو را
و محکم می کنند
استواری پایه های زیستن را
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط nasrin67 ، kaka ، STAR ، mostafa haddadi
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۲۳ :عصر
ارسال: #7
این هم متن تقدیر پایان نامه کارشناسی من بود:

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، STAR ، mostafa haddadi
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ :عصر
ارسال: #8
ممنون به خاطر کمکهاتون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دیگه داشتم
من طبق فرمت پایان نامه تا صفحه فهرست رو جدا درست کردم اصل پایان نامه رو هم جدا درست کردم چون میخواستم شماره گذاریم بعد از صفحه فهرست و از صفحه مقدمه شروع بشه الان میخوام تبدیلش کنم به پی دی اف پشت سر هم میزارمشون شماره صفحه میره از اول راهی هست که هر دوتا رو با هم بزارم ولی شماره صفحه هام همینجور که میخوام باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ :عصر، توسط STAR.)
ارسال: #9
اینم تقدیمی من : مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تقدیم به:

روح پاک و آسمانی پدر عزیزم که عالمانه به من آموخت تا چگونه در عرصه زندگی، ایستادگی را تجربه نمایم

و به مادر عزیزم، دریای بی کران عشق که سراسر زندگي اش، درس ايثار و فداكاري است.
خیلی دلتنگت شده ام،اما نمیدانم خیلی را چگونه بنویسم که "خیلی" خوانده شود...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mahan ، kaka ، nasrin67 ، soha ، MostafA ، mehdi3234
۱۱-۱۱-۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ :عصر
ارسال: #10
(۱۱-۱۱-۱۳۹۱ ۰۸:۳۸ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون به خاطر کمکهاتون مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دیگه داشتم
من طبق فرمت پایان نامه تا صفحه فهرست رو جدا درست کردم اصل پایان نامه رو هم جدا درست کردم چون میخواستم شماره گذاریم بعد از صفحه فهرست و از صفحه مقدمه شروع بشه الان میخوام تبدیلش کنم به پی دی اف پشت سر هم میزارمشون شماره صفحه میره از اول راهی هست که هر دوتا رو با هم بزارم ولی شماره صفحه هام همینجور که میخوام باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

من هم همین مشکلو اون موقع داشتم...
راحت ترین راه رو هم انتخاب کردم...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

2تا پی دی اف مجزا درست کردم از هرکدوم، بعد با نرم افزارMerge & Split PDF اون دو تا رو به هم چسبوندم و شد یه فایل با شماره بندی مطلوب...!!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
74 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۷-۷-۱۳۹۴, ۰۴:۱۳ :عصر)، nasrin67 (۱۷-۹-۱۳۹۴, ۰۷:۰۲ :عصر)، mahdi (۲-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۰۹ :عصر)، STAR (۲-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۳۸ :صبح)، sinderela (۱۳-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۱۸ :صبح)، mehdi3234 (۲-۶-۱۳۹۴, ۰۱:۲۴ :عصر)، مش قربون (۱۱-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۴۲ :صبح)، sahar.i (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ :عصر)، 2559626640 (۱۰-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ :عصر)، gilas (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۰۶:۳۳ :عصر)، doost (۲۰-۵-۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ :عصر)، mosafer1392 (۵-۵-۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ :عصر)، aashena (۱۷-۵-۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ :عصر)، shima_amish (۹-۶-۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ :عصر)، زهره نصرابادی (۹-۶-۱۳۹۲, ۰۷:۰۸ :عصر)، mosaddeghi (۱۱-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ :عصر)، MARYAM70 (۱۲-۶-۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ :عصر)، hero_dehghani (۱۵-۶-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :عصر)، F_Diba (۱۶-۶-۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ :عصر)، zein0346 (۲۷-۶-۱۳۹۲, ۰۸:۳۶ :عصر)، ئmehri (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ :عصر)، javid20 (۱۱-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۸ :عصر)، marziyekhalili (۲۷-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ :عصر)، mandana66 (۱۹-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ :صبح)، zakbari (۲۲-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۴۵ :عصر)، zahrab (۱-۸-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ :صبح)، zoha69 (۴-۶-۱۳۹۵, ۱۲:۰۳ :عصر)، abas2008 (۲۱-۸-۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ :عصر)، rascal1364 (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ :عصر)، علی8367 (۳-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ :عصر)، ensyari (۴-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ :عصر)، vahidak (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ :عصر)، sarar (۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ :عصر)، samin farbod (۱۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۲:۱۵ :صبح)، sana_ghashang (۴-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ :عصر)، amirazizi (۷-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۵۰ :عصر)، Hooty (۱۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ :عصر)، ma)-(di (۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ :عصر)، کیانا (۲۴-۱۰-۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ :عصر)، میترا1183 (۲-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ :صبح)، rana63 (۱۰-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۰۵ :عصر)، elh@m (۱۹-۱۱-۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ :عصر)، unshtagh (۲۳-۱-۱۳۹۳, ۱۱:۴۲ :صبح)، gashtasebi (۲۵-۱-۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ :عصر)، farshadrstm (۲۸-۷-۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ :صبح)، سروش (۱۶-۲-۱۳۹۳, ۰۵:۳۲ :عصر)، anahidmehr (۱۸-۳-۱۳۹۳, ۰۷:۱۸ :عصر)، m4259h (۷-۳-۱۳۹۳, ۱۱:۱۸ :صبح)، farah63 (۹-۳-۱۳۹۳, ۰۶:۲۸ :عصر)، ziba abroee (۲-۴-۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ :صبح)، MOHSEN20 (۱۷-۳-۱۳۹۳, ۰۵:۴۹ :عصر)، inj3ctor (۲۲-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ :عصر)، n.mah67 (۱۵-۴-۱۳۹۳, ۰۶:۵۸ :عصر)، marmar (۲۰-۴-۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ :عصر)، hossein ipe (۱۰-۵-۱۳۹۳, ۰۳:۵۹ :صبح)، zahranorouzi (۵-۷-۱۳۹۳, ۱۱:۲۷ :صبح)، ایده (۲۶-۷-۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ :صبح)، محمد وفا (۸-۹-۱۳۹۳, ۰۵:۱۵ :عصر)، فری (۱۰-۹-۱۳۹۳, ۰۸:۴۰ :عصر)، eli-m (۲۸-۹-۱۳۹۳, ۱۰:۰۳ :عصر)، ارشد ریاضی (۴-۱۱-۱۳۹۳, ۱۱:۵۶ :عصر)، pari123 (۱۳-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۱۹ :عصر)، yasaya (۲۵-۳-۱۳۹۴, ۰۹:۴۴ :عصر)، یگانه70 (۱۷-۴-۱۳۹۴, ۰۶:۰۸ :عصر)، آیسان (۵-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۴۵ :صبح)، shimaf.547 (۲-۶-۱۳۹۴, ۰۲:۲۴ :عصر)، miladgl92 (۱۵-۶-۱۳۹۴, ۰۵:۵۷ :عصر)، پارساطلا (۳۰-۶-۱۳۹۴, ۱۲:۴۲ :صبح)، nastaran2398 (۱۲-۸-۱۳۹۴, ۱۰:۱۵ :عصر)، m.kh31 (۱-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۳۵ :عصر)، .khreza (۳-۱۲-۱۳۹۴, ۰۶:۰۴ :عصر)، m.r2 (۷-۲-۱۳۹۵, ۰۲:۵۴ :صبح)، مریم. ن (۱۴-۵-۱۳۹۵, ۰۷:۴۰ :صبح)، نادیا67 (۱۵-۹-۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری