شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

محمد بنا: با مديريت فعلي فدراسيون كار نمي‌كنم/ حاضرم پول بدهم و در كشتي فرنگي بمانمزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۱۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 304

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

محمد بنا: با مديريت فعلي فدراسيون كار نمي‌كنم/ حاضرم پول بدهم و در كشتي فرنگي بمانم

۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ :عصر
ارسال: #1
محمد بنا: با مديريت فعلي فدراسيون كار نمي‌كنم/ حاضرم پول بدهم و در كشتي فرنگي بمانم
محمد بنا گفت: اگر مديريت فدراسيون بماند صددرصد همكاري‌ام را قطع مي‌كنم.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، سرمربي تيم كشتي فرنگي ايران در حاشيه مراسم تجليل از مدال آوران پارالمپيك، اظهار كرد: در حال حاضر در فدراسيون سوء مديريت است و مديريت لازم اعمال نمي‌شود. وقتي تيم ملي در شرايطي ايده‌آل قرار دارد نمي‌توان با امكانات 70 درصدي نتايج لازم را گرفت. فدراسيوني كه اينقدر بدهي دارد و هزار جور اختلاف در آن است نمي‌تواند معجزه كند. زماني كه هزينه لازم فراهم نيست، من نمي‌توانم نتيجه‌اي را كه مي‌خواهم، بگيرم.

وي با بيان اين كه در اين مدت با كمبود امكانات ساختم تا در المپيك نتيجه بگيريم، تصريح كرد: آن زمان براي المپيك كوتاه آمدم اما اكنون تا زماني كه شرايطي كه مي‌خواهم مهيا نشود برنمي‌گردم. ورزشكاران از من مي‌پرسند چرا ما در كشتي فرنگي ليگ نداريم من بايد چه جوابي به آنها بدهم؟ كشتي‌گيران حتي ليگ ندارند كه درآمدي داشته باشند و حقوق بگيرند. البته اين را هم بگويم كه من از ورزشكاراني كه مي‌گويند پول نداريم و نمي‌توانيم كار كنيم متنفرم. يك ورزشكار بايد با آب دهانش زندگي كند ولي حتي سرش را كج نكند و طلب پول نكند.

بنا در پاسخ به اين پرسش كه مگر شما به رييس جمهور قول نداديد كه به كارتان ادامه دهيد؟ تصريح كرد: من در آن زمان گفتم اگر شرايط فراهم شود مي‌مانم. من آدمي هستم كه حاضرم پول بدهم و باز هم در كشتي فرنگي بمانم و كار كنم.

سرمربي تيم كشتي فرنگي ايران در بازيهاي المپيك لندن در پايان تاكيد كرد: اگر مسوولان فدراسيون كشتي به كارشان ادامه دهند قطعا از اين تيم جدا خواهم شد.

به گزارش ايسنا، در مراسم تجليل از پارالمپيكي‌ها، نشان درجه يك شجاعت از سوي رئيس جمهور به محمد بنا اهدا شد.
ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  يك طلا، يك نقره و يك برنز ايران در تورنمنت كشتي فرنگي اوكراين mahdi hashemi 0 334 ۲۸-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۰۵ :صبح
  ردين معصومي: در اين شرايط از كشتي خداحافظي نمي‌كنم/ براي چه به لهستان بروم؟ mahdi hashemi 0 370 ۲۱-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ :عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری