شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مراحل سوار شدن به متروی تهران!زمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۴۸ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: seda
پاسخ: 5
بازدید: 446

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مراحل سوار شدن به متروی تهران!

۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۵:۵۹ :عصر
ارسال: #1
مراحل سوار شدن به متروی تهران!
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط b kar ، MostafA ، seda ، atefeh.m ، sima ، mohammad ، nasrin ، Administrator ، yasi ، mahan
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۶:۴۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۶:۴۲ :عصر، توسط b kar.)
ارسال: #2
RE: مراحل سوار شدن به متروی تهران!
خدایی منم تا با چشم خودم ندیده بودم باور نمیکردم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اولش همه ساکتن بعد تا اینکه مترو رسید همه با هم شمردن سه.. دو ...یک ...حمله ...من فقط داشتم نگاه می کردم
واقعا آخر فرهنگ بودن دمشون گرم
البته ایستگاه به استگاه هم باهم فرق داشتن این قضیه ایستگاه حسن آباد بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نداشتن ثروت بدتر از نداشتن علم است
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط mohammad ، sima
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۰۴ :عصر
ارسال: #3
آخه همه عجله دارن که به کارشون برسن ، مثلا صبحها همه باید ساعت 7:30 یا 8 سر کار باشند به همین خاطر مجبورن حتی با فشار هم شده سوار مترو بشن و به مقصد برسن، ولی واقعا خسته کنندست
دلگیر نباش از آدمها ، نیش زدن طبیعتشونه ، سالهاست به هوای بارانی میگویند " خراب "...
 سپاس شده توسط mohammad ، sima ، b kar
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۱۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۱۶ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #4
(۲۰-۱۱-۱۳۹۰ ۰۸:۰۴ :عصر)nasrin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخه همه عجله دارن که به کارشون برسن ، مثلا صبحها همه باید ساعت 7:30 یا 8 سر کار باشند به همین خاطر مجبورن حتی با فشار هم شده سوار مترو بشن و به مقصد برسن، ولی واقعا خسته کنندست

آره من گاهی دلم برای بچه ها و پیرا خیلی میسوزه اگه فرهنگ سازی بشه اینطوری نیست یادمه متروی تهرانو تو ی برنامه خارجی هم مسخره میکردن که دارن ملت کشتی میگیرن...خب برادرم خواهرم بذار اینکه میخواد خروج بشه پیاده شه بعد تو سوار شو...تو برنامه خنده بازارم راجعش دیدم اما از سوار و پیاده شدن نبود...فکر میکنم اگه فرهنگ سازی بشه لااقل باعث میشه که آگاهانه تر رفتار کنیم.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط MostafA ، seda ، b kar
۲۰-۱۱-۱۳۹۰, ۰۸:۳۳ :عصر
ارسال: #5
خیلی باحاله اگه نگاه کنی همه در عین حال که دارن هل می دن می گین هل ندیییییییییییدین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط sima ، MostafA ، b kar ، atefeh.m ، Masoud Ebrahimi
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کاریکاتور/ لوکس سوار! mahdi hashemi 0 291 ۲۰-۷-۱۳۹۱ ۱۰:۰۱ :صبح
آخرین ارسال: mahdi hashemi
  کاریکاتور: آب گرفتگی متروی تهران mahan 0 386 ۲-۲-۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ :صبح
آخرین ارسال: mahan
  عکس : مراحل نشستن یک دانشجو از ابتدا تا انتهای کلاس ! nasrin67 0 594 ۱۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۵۶ :عصر
آخرین ارسال: nasrin67
  مراحل درس خواندن...!!! STAR 2 907 ۲۴-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ :صبح
آخرین ارسال: mahdi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری