شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مراسم تشییع شهید علی عسگریزمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mostafa haddadi
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 8
بازدید: 1596

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مراسم تشییع شهید علی عسگری

۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۲۲ :عصر
ارسال: #1
مراسم تشییع شهید علی عسگری
با سلام

فردا مورخ 15 / 11 / 91 مراسم تشیع پیکر شهید علی عسگری( که چندی پیش در سوریه به وسیله وهابیون به شهادت رسیدند) از ساعت 9 الی 11 صبح از محل سه راه شهر کیان(واقع در شهرکرد) تا چهارراه ولیعصر طاقانک و سپس گلزار شهدا شهر طاقانک برگزار می گردد
« اَلَیسَ اللهُ بِکَافٍ عَبدَهُ ... »
آیا خدا برای بنده اش کافی نیست؟!

سوره ی مبارکه ی زمر - آیه ی نورانی 36
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Administrator ، soha ، kaka ، MostafA
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۴:۵۴ :عصر، توسط mostafa haddadi.)
ارسال: #2
RE: مراسم تشییع شهید علی عسگری
[font=arial, helvetica, sans-serif]بنا به هماهنگی های انجام شده پیکر پاک شهید علی عسری طاقانکی فردا راس ساعت 9 صبح از چهارراه اصلی شهر طاقانک به سمت گلستان شهدا تشیع خواهد شد با برنامه های تدارک دیده شده قرار است سردار سلیمانی فرمانده سپاه استان همچنین جمعی از پاسداران انقلاب اسلامی، گروه موزیک سپاه و همچنین امام جمعه موقت شهرکرد حاج آقا نکونام نیز در این تشیع حضور داشته باشند انشاالله با حضورگسترده مردم در این تشیع شکوه مهرورزی،شهید پروری و ولایت مداری مردم طاقانک بر مردم استان و کشور نمایان خواهد شد.[/font]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط kaka ، soha
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۰۷:۵۴ :عصر
ارسال: #3
ایشون کی بودند؟شخصیت خاصی بودند؟
چی شده که به شهادت رسیدند؟
فقط ایشون شهید شدند یا کسانی دیگر هم هستند؟
یک بیوگرافی یا عکس هم ازشون بگذارید بشناسیمشون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ :عصر
ارسال: #4
(۱۴-۱۱-۱۳۹۱ ۰۷:۵۴ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشون کی بودند؟شخصیت خاصی بودند؟
چی شده که به شهادت رسیدند؟
فقط ایشون شهید شدند یا کسانی دیگر هم هستند؟
یک بیوگرافی یا عکس هم ازشون بگذارید بشناسیمشون

یه فرد معمولی بودند
که در جریان تیراندازی در حرم حضرت زینب سلام الله علیها به دست وهابیون به شهادت رسیدند

اطلاع چندانی در مورد اینکه کسه دیگه ای هم شهید شده یا نه ندارم

در اسرع وقت، اگه بیوگرافی و عکسی ازشون پیدا کردم میزارم

سپاس شده توسط kaka
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۵ :عصر
ارسال: #5
گروگان نبوده؟؟؟
تلوزیون چیزی اعلام نکرد!!!!(ما که ندیدیم) حرم تیر اندازی کردن و ایشون شهید شدن!!! یا گروگان گیری و ... بوده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۱۴-۱۱-۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ :عصر
ارسال: #6
یکی از دوستان گفت چند روز پیش اخبار گفته که حرم حضرت زینب سلام الله علیها از وهابیون بازپس گرفته شده
فک کنم به این قضیه ربطی داشته باشه

ولی اطلاع دیگه ای ندارم ...

گویا خبری هم در مورد چگونگی شهادت هنوز توسط خبرنگاری ها بازگو نشده ...

سپاس شده توسط kaka
۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ :عصر
ارسال: #7
سلام دوستان عزیز من پسر عموی شهید علی عسگری هستم، شهید علی عسگری فرزند اسماعیل، 27 ساله و مجرد بود من از زمانی که یاد دارم این بزرگوار آرزوی شهادت داشت و هیچوقت عبادتش ترک نمیشد، یه خاطره براتون تعریف میکنم بعد شرح حال شهید را بهتون میگم، تقریبا هفت سال پیش بود که عموم و زن عموم عازم سوریه بودند وقتی که میخواستن حرکت کنن شهید علی عسگری یک کاغذ کوچیک داد به عموم و گفت اینا بنداز داخل ضریح حضرت زینب عموم وقتی نگاه به این کاغذ کرد دید حسابی دور این کاغذا چسب پیچیده بود، عموم کنجکاو شد و کاغذا با دقت چسباشا باز کرد و دید چند خط دعا نوشته که دقیق یادم نیست دعاش چی بود و زیر این دعا هم نوشته یا حضرت زینب به نجابتت قسمت میدم که من رو به آرزوم که شهادته برسون عموم نامه را همونطور برد و انداخت تو ضریح الان میبینم بعد از 7سال حضرت زینب آرزوشا برآورده کرد و جالب اینجاس که در حرم خودش هم شهید شد... خوب حالا بیوگرافی این شهید رو خدمتتون میگم : این شهید سه برادر دیگه داره که همه از خودش بزرگترن و این برادرها هم آدمای مومن و متدینی هستن، پدر این شهید بزرگوار جانباز هستش که در جنگ ایران و عراق جانباز شدن، این شهیده بزرگوار همیشه به این اعتقاد داشت که حضرت محمد فرموده اگر در جایی از دنیا به مسلمانی ظلم شد وظیفه هرمسلمان اینه که قیام کنه و به کمک برادر مسلمانش بشتابه و این را در وصیت نامه خودش هم ذکر کرده بود بخاطر همین به سپاه قدس پیوست و در لبنان و فلسطین هم جهاد کرده بود که به سوریه عازم شد و در اونجا پاسدار و خادم حرم حضرت زینب شد چند وقتی اونجا بود که برگشت و در همون چند روزی که برگشته بود وصیت نامه خودش رو نوشته بود و از پدر و مادرش خداحافظی کرده بود و رفته بود بعد از چند ماه خبر شهادتش بهمون رسید،هنگامی که تروریستها به حرم حضرت زینب حمله کرده بودند و قصد تخریبه حرم را داشتند با مقاومت پاسداران حرم و شهید علی عسگری در این امر ناموفق بودند ولی در لحظات آخر با اصابت دو گلوله که یکی به سر و یکی به سینه او اصابت کرده بود شهید شد و پیکر پاکش با عزت و جلال فراوان تشییع شد، در تشییع جنازش بسیاری از نیروهای سپاه و گروه موزیک و بسیاری دیگر از طلاب و روحانیون شرکت داشتند، من از وصیت شهید یه کپی گرفتم چون واقعا وصیت نامه اش زیبا و پر محتوا بود، انشاالله که روحش با بزرگان اهل بیت باشه، برای شادی روحش صلوات بفرستید و اگه سوالی دیگه داشتید من در خدمتم.
 سپاس شده توسط Administrator ، kaka ، mostafa haddadi ، atefeh.m ، moon
۱۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۸:۳۹ :عصر
ارسال: #8
ممنون آقا سجاد به خاطر مطلبتون
شهیدان زنده اند الله اكبر به خون غلتیده اند الله اكبر
شهید علی عسگری واقعا به آرزوشون رسیدن و به جمع فرشتگان آسمانی پیوستن
روحش شاد و یادش گرامی باد ...
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !