شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مرگ .....زمان کنونی: ۱۲-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۲۷ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: user
آخرین ارسال: kaka
پاسخ: 2
بازدید: 431

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مرگ .....

۲۲-۶-۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ :عصر
ارسال: #1
مرگ .....
با سلام خدمت همه دوستان و کاربران عزیز
میخواستم اگه امکان داره همه دوستان نظرشون را در مورد سئوالات زیر عنوان کنند
به نظر شما مرگ چه رنگیه؟
به نظر شما متضاد مرگ چه کلمه ایه ؟
به نظر شما انسان چقدر باید به یاد مرگ باشه ؟
اولین حسی که در زمانی که به مرگ فکر می کنید بهتون دست میده چیه ؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin ، maryam ، STAR ، kaka ، nasrin67
۲۲-۶-۱۳۹۱, ۰۶:۴۹ :عصر
ارسال: #2
RE: مرگ .....
سلام.
نظر من در مورد مرگ بعضی وقتها متفاوت هست
الان در برهه ای از زمان به سرمیبرم که مرگ برام سفید رنگ شده....یعنی رویایی بسیار مطلوب. مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ولی گاهی وقتها که فکرمیکنم؛ مرگ واقعا ترسناک و سیاه هست...
ولی در کل مرگ برای من درحالت عادی؛ خاکستری رنگ هست
فکر کنم تجربه جالبی برام باشه.از همون ریسکهایی که توی زندگی انجام میدم..!!
البته تجربه ای که دیگه راهی برای جبرانش نیستمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

-------
متضاد مرگ: فکر کنم زندگی بی هدف داشتن باشه.مرگ در صورتی که یک دید کلی از آینده داشته باشی و برنامه ریزی در زندگی باشد؛ باید قشنگ باشه.در حالت کلی میتونم مترادف مرگ را زندگی هدفمند داشتن معنی کنم پس متضاد مرگ میشه زندگی بی هدف..!!
----
اینکه چقدر به یادمرگ باشیم؛ فکرکنم کمی سخته.کسی که هرعملی که میخواد انجام بده را همون لحظه بدونه خوب یا بد بودن عملش؛ با مرگ عکس العملش را میبینه خیلی عالی هست.
ولی کمی واقعا زندگی سخت و بدون پیشرفت میشه.اگر آدمی همش به یاد مرگ باشه؛ شاید مانع پیشرفتش بشه و احتمال بده این کار را انجام بده ،هنوز به نتیجه نرسیده؛مرگ سراغش بیاد...پس بی خیال بشه...!!!!
ولی درکل فکر کنم 60% فکرکردن به مرگ خوب باشه.بیشتر از اون زندگی ترسناک میشه...!!
----
وقتی اسم مرگ میاد؛خودم به شخصه یاد شب اول قبر میفتم...!!!
خدا بهمون رحم کنه.یاد اون گناههایی که انجام شده و حالا باید جواب پس بدم...!!!
مخصوصا غیبت کردنها که با دوستان انجام میدادیم و چقدر لذت میبردیم.....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر کنم همین که الان به یاد اون غیبت کردنها میفتم و دوباره خنده ام میگیره ؛ هم گناهی دیگر محسوب میشه....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس خدا به دادم برسهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همش هم همین جمله میاد تو ذهنم که:
خداوندا ببخش مرا..برای گناهانی که لذتش رفته ؛ اما مسئولیتش مانده.... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط nasrin67 ، AliReza ، nasrin ، maryam
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری