شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مریم امیرجلالی: از سینما و تلویزیون به طور کلی خداحافظی می‌کنمزمان کنونی: ۱۹-۹-۱۳۹۵، ۰۳:۰۱ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi hashemi
آخرین ارسال: mahdi hashemi
پاسخ: 1
بازدید: 261

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 4.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مریم امیرجلالی: از سینما و تلویزیون به طور کلی خداحافظی می‌کنم

۲۴-۶-۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ :عصر
ارسال: #1
مریم امیرجلالی: از سینما و تلویزیون به طور کلی خداحافظی می‌کنم
مریم امیرجلالی گفت: «حرفه اصلی من موسیقی است و خوشحالم که شرایط مهیا شد تا دوباره در این حرفه ادامه فعالیت داده و علاقه اصلی‌ام را دنبال کنم.»

او ادامه داد: «من موسیقی و فراگرفتن آن را از سالیان قبل آغاز کرده و در سال 84، چهار یا پنج کنسرت در سالن‌های مختلف ازجمله بهمن، فرهنگ، ارسباران و... برگزار کردم که یک کنسرت ویژه بانوان بود و باقی به صورت عمومی برگزار شد و استقبال خیلی خوبی از این کنسرت‌ها صورت گرفت.»

این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: «چون تصمیم گرفتم از سینما و تلویزیون به طور کلی خداحافظی کنم بنابر این وارد حرفه اصلی خودم موسیقی و آواز شدم و دوست دارم این کار را که علاقه اصلی‌ام است ادامه دهم. کنسرت با گروه بیان 24 و 23شهریور ماه در تالار وحدت به سرپرستی عرفان گنجه‌ای برگزار می‌شود و در این اجرا سپهر رفیعیان نوازنده سنتور، پیمان قدیری نوازنده کمانچه، مرتضی فتحی نوازنده کمانچه، عبدالرضا جلالی نوازنده تار، علیرضا مالکی نوازنده تار، شایان یزدی‌زاده نوازنده تمبک و محمد ابراهیم پوستین چی نوازنده رباب هنرنمایی می‌کنند و همخوانان صالح صفدری، فیروزه فزونی و‌‌ رها یوسفی هستند. غفور شیخ تکخوان هستند و تصنیف‌ها به اتفاق من و آقای غفور شیخ اجرا می‌شود. در این اجرا قرار است یکسری تصانیف قدیمی بازخوانی شود.»

او در خصوص دلیل همکاری خود با گروه موسیقی «بیان» تصریح کرد: «زمانی که تصمیم گرفتم در حرفه موسیقی ادامه فعالیت دهم با آقای داوود گنجه‌ای این مسئله را در میان گذاشتم و ایشان گروه «بیان» را که برادرزاده خودشان سرپرستی آن را برعهده دارند و گروه موفقی هم است به من معرفی کرد و به این صورت قرار شد من با گروه «بیان» همکاری داشته باشم.»

امیرجلالی در پایان خاطرگفت: «در حال حاضر حدود دو ماه است که هفته‌ای سه تا چهار بار با گروه تمرین داریم و تمامی مجوزهای اجرا نیز دریافت شده است. امیدوارم بتوانم در مسیر موسیقی که دلگرمی و علاقه بسیاری به آن دارم موفق شوم و همین حرفه را دنبال کنم بازیگری هیچ وقت حرفه اصلی من نبوده است و به صورت خیلی اتفاقی و بدون حضور در هیچ کلاس بازیگری وارد آن شدم.»

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ﺑﻪ ﺳﻼﻣﺘﯽ ﺭﻭﺯﯼ ﮐﻪ ...
ﺍﺳﻤﻢ ﺑﯿﺎﺩ ﺭﻭ ﻟﺐ ﺭﻓﯿﻘﺎﻡ،ﻧﯿﺸﺨﻨﺪ ﺑﺰﻧﻦ ﻭ ﺑﺎ ﭘﺸﺖ ﺩﺳﺖ ﺍﺷﮑﺎﺷﻮﻧﻮ ﭘﺎﮎ ﮐﻨﻦ ﺑﮕﻦ : ﻫﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﻬﯽ !!!! ﮐﯽ ﻓﮑﺮﺷﻮ ﻣﯿﮑﺮﺩ؟؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با “ریال” خداحافظی کنید۲۰ماه mohammad.habibiyan 0 318 ۳۰-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۰۹ :عصر
آخرین ارسال: mohammad.habibiyan
  دو خواننده معروف پاپ رمضان 91 در تلویزیون+عکس manjoon 0 293 ۲۴-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ :عصر
آخرین ارسال: manjoon
  بازگشت بدل علی دایی به تلویزیون Ahmad 0 407 ۱۸-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۵۵ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری