شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشاوره برای مشکلاتزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۷:۲۳ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 11
بازدید: 1133

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره برای مشکلات

۱۰-۵-۱۳۹۱, ۱۲:۱۴ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۵-۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ :صبح، توسط kaka.)
ارسال: #1
1 (2) مشاوره برای مشکلات
سلام دوستان

کسی هست تا حالا براش مشکلی پیش اومده باشه و ناراحتی فکری داشته باشه و پیش مشاور رفته باشه؟
اگر هست میشه کمک کنید که چه کسانی درسطح شهرکرد مشاوران خوبی هستن؟
نمیخوام دارو تجویز کنن!!!!
میخوام واقعا راهنمایی کنند .....
کسانی که وکیل هستن توی کار مشاوره میتونن کمک کنن؟
خواهشا راهنمایی کنید...
ممنون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۱۳ :صبح
ارسال: #2
RE: مشاوره برای مشکلات
عجب.....!!!!!!!!
7-8نفر پست راخوندند...کسی حرفی برای گفتن نداره؟!!!!!!!!
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ :صبح
ارسال: #3
خانم علیدوستی مشاور خوب پیدا کردی ما روم خبر کن مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۳۸ :عصر
ارسال: #4
حتمامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز که پیدا نکردم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای یکی از دوستانم میخوام...گفتم شاید مشاوره بتونه کمکش کنه ...از نصایح من هم استفاده نمیکنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته امروز با دوستان خبره در این زمینه مشورت کردم...گفتن اگر برید پیش مشاوران ،یکسری قرص بی غیرتی براتون تجویز میکنن
دنده پهن که هستید بدتر هم میشیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون بهتر که افسرده بمونید ولی نمیخاد برید پیش روانشناس...اونو خودشون هم مشکل دارنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا شما مشکلتون چیه؟
افسرده هستید؟یا مشکل روحی روانی دارید؟ یا خدانکرده مشکل عاطفی براتون پیش اومده؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرمایید ،شاید من بتونم از تجاربم دراختیارتون بذارم....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ :عصر
ارسال: #5
(۱۰-۵-۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حتمامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هنوز که پیدا نکردم.مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای یکی از دوستانم میخوام...گفتم شاید مشاوره بتونه کمکش کنه ...از نصایح من هم استفاده نمیکنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته امروز با دوستان خبره در این زمینه مشورت کردم...گفتن اگر برید پیش مشاوران ،یکسری قرص بی غیرتی براتون تجویز میکنن
دنده پهن که هستید بدتر هم میشیدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همون بهتر که افسرده بمونید ولی نمیخاد برید پیش روانشناس...اونو خودشون هم مشکل دارنمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا شما مشکلتون چیه؟
افسرده هستید؟یا مشکل روحی روانی دارید؟ یا خدانکرده مشکل عاطفی براتون پیش اومده؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بفرمایید ،شاید من بتونم از تجاربم دراختیارتون بذارم....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی باحالی... آدم یه دخترعمو مثل تو داشتخ باشه دیگه نیازی به شاور نداره... حرف که میزنی آدم روحیش باز میشه... شیرین زبونیت به پسرعموت رفته آ... نـــــــه...!؟؟!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط kaka
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ :عصر
ارسال: #6
نقل قول: خیلی باحالی... آدم یه دخترعمو مثل تو داشتخ باشه دیگه نیازی به شاور نداره... حرف که میزنی آدم روحیش باز میشه... شیرین زبونیت به پسرعموت رفته آ... نـــــــه...!؟؟!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه...اصلامهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کی گفته شیرین زبون هستی؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزرگترین اشتباه زندگی ات که تا الان مانع از پیشرفتت شده ، همین هندوونه هاست که در زیربغلت جای گرفتندمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حالا جدی شما که از دوستان ادمین هستید،بگید ببینم مشکل ادمین چیه؟
من این پست را عمدا گذاشتم تا بیماران روحی روانی بیان خودشونو لو بدن:
Pمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شکست عاطفی خورده؟مشکل روحی روانی داره؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه دکترخوب سراغ دارم...میشه نوبت بگیرم...ببریمش پیشش....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط MostafA ، Masoud Ebrahimi
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۲:۲۴ :عصر
ارسال: #7
سر در گمم نمیدونم اصلا دارم چیکار میکنم به صورت تکراری تکراری صبح و به شب میرسونم و شب و به صبح انگار به دنیا اومدم فقط برای واسطه شدن بین صبح و شب فقط میدونم هر غلطی دارم میکنم اسمش زندگی کردن نیست
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط kaka ، seda ، mahmodi
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ :عصر
ارسال: #8
خب شما از لحاظ روحی درموقعیت بسیاربسیار بدی قرار دارید.......مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما یک بیمار به تمام معنا هستید...مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب حالا نصایح من:
تا جایی که در روانشناسی خبره هستم بهتون چندپیشنهاد میکنم:
1- کمتربنشینید پای اینترنت و یکمی برنامه ریزی کنید وساعتهایی را ازخونه بیرون باشید.
2-برید بادوستان تفریح و همچنین کلاس ورزش برای روحیه خیلی خوبه
3-باید ببینید هدفتون چیه و میخاهید چه موقعیتی در آینده داشته باشید و برای رسیدن بهش تلاش کنید
اینکه همش بنشینید از این فکرهای ناامیدانه بکنید خیلی خیلی بده

خوب بود؟مشکلتون حل شد؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط AliReza ، Administrator ، mahmodi
۱۰-۵-۱۳۹۱, ۰۳:۲۱ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۲۹ :عصر، توسط AliReza.)
ارسال: #9
سلام
اگه مشاورتون در مورد روابط عاطفی هستش بدون تعارف میگم که من میتونم مشکل رو حل کنم
چون تا حالا مشکلات خیلیا رو حل کردم،به یه مشاور خوب روابط دختر و پسر در تهران هم متصل هستم و جایی که کم بیارم از ایشون راهنمایی میگیرم
اما در مورد مشکل امین،من با خانوم علیدوستی موافق هستم،فقط یه جمله
روزا و شبات تکراریه چون داری کارای تکراری انجام میدی،از تکرار کردن یسری کارها پرهیز کن تا دیگه ایامت تکراری نباشه
 سپاس شده توسط kaka
۲۶-۱۱-۱۳۹۱, ۰۵:۲۹ :عصر
ارسال: #10
1 (9) RE: مشاوره برای مشکلات
سلام دوستم. سامانه 3000431313 تاحدی به سوالات مشاوره ای پاسخ میده. امتحانش کنید انشاءالله که نتیجه بده
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
M-SH-IT (۱۳-۱۲-۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری