شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشاوره هارد اکسترنالزمان کنونی: ۱۸-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۳۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ستاره
آخرین ارسال: MostafA
پاسخ: 5
بازدید: 985

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشاوره هارد اکسترنال

۱۱-۳-۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۳-۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ :عصر، توسط ستاره.)
ارسال: #1
مشاوره هارد اکسترنال
سلام دوستان قصد دارم هارد اکسترنال بخرم ، توصیه تون و تجربه تون در این مورد چیه؟
usb 3 هم باشه ،
و اطلاعاتو خوب نگه داری کنه و مقاوم هم باشه یعنی مثل بعضی از هاردها با یه ویروس از کار نیوفته، سرعت بالایی هم داشته باشه ، نظرتون در رابطه با هاردهایی که wi_fi رو پشتیبانی میکنند چیه؟ و بطور کل امروزه هاردها چه امکاتات جدیدی رو پشتیبانی می کنند ، بعضی هاردها شنیدم back_up هم می گیرند و ... من اطلاععات زیادی ندارم در این مورد ممنون میشم راهنماییم کنید
نظزتوون در مورده ssd ی ها چیه ؟
تا تو هستی و غزل هست دلم تنها نیست ....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳-۳-۱۳۹۲, ۰۶:۵۳ :عصر
ارسال: #2
RE: مشاوره هارد اکسترنال
کسی نمیخواد منو راهنمایی کنه ؟!!!!!!!!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۳۴ :عصر
ارسال: #3
من که اطلاعی ندارم و هارد اکسترنال هم ندارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
صبور باشین تا کاربرا راهنماییتون کنند
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ستاره ، AliReza
۱۳-۳-۱۳۹۲, ۰۷:۳۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۳-۱۳۹۲ ۰۷:۴۹ :عصر، توسط ستاره.)
ارسال: #4
من منتظرم ....مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱۳-۳-۱۳۹۲, ۰۹:۵۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳-۳-۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #5
بعععععععععله...
اینی که فرمودین که زود ویروسی نشه، به مدل هارد خیلی خیلی خیلی وابستگی کمی داره... قویترین هارد دیسک هم به راحتی توی محیط های پر از ویروس ویروسی میشه... البته هارد دیسک های سیستم های سرور که قیمتی حدود 4 یا 5 برابر این هاردهای PC هستند یه سری الگوریتم دارن واسه پریتی و تصحیح خطا ولی این خطاها بیشتر خطاهای انتقال و ذخیره سازیه و زیاد واسه ویروس ها نمیتونه عمل کنه...!!!
بحث USB3 بودن یا نبودنش هم اینو بگم که الآن دیگه اکثر مدلهای هارد اکسترنال توی بازار USB3 هستند و تفاوت قیمتی هم با USB2 ندارن پس سعی کنید USB3 بگیرین که بعداً محدودیت سرعت رو حس نکنید.
در مورد هارد دیسکهای دارای فناوری وایرلس هم باید خدمتتون این نکته رو متذکر بشم که این هارد دیسک ها واسه مقاصد خاص استفاده میشن و واسه یه کاربر معمولی زیاد کاربردی نیستن...
در مورد اون قضیه بکآپ گیری هم باید خدمتتون عرض کنم که بعضی از هارد دیسکها هستند که دارای خاصیتی هستند که میتوانید بازدن یک دکمه، از اطلاعات سیستمی که هارد رو بهش وصل کردید به صورت اتوماتیک یک بکآپ روی هارد ذخیره کنید و در مواقع خاص اون بکآپ رو بازگردانی کنید که باز هم این قابلیت برای کاربری که فقط قصد ذخیره اطلاعات را بر روی هارد داره زیاد کاربردی نداره...

در آخر هم بحث هارد دیسکهای SSD رو مطرح کردید که در حال حاضر سریع ترین هارد دیسک های موجود در بازار هستن...
فقط از تراشه های حافظه استفاده شده و هیچ دیسک و هدی نداره که سرعت خواندن و نوشتن به حرکت اون وابسته باشه و یا تکان خوردن و ضربه به هارد دیسک باعث صدمه به هارد بشه...
همچنین قیمتشون بالاست و فعلاً فقط طیف خاصی از وسایل الکترونیکی مجاب به استفاده از اون شدن...

من خودم یه هارد دیسک اکسترنال Seagate دارم و چندین ساله دارمش (توی ارزونی ها خریدمش 75 تومن) و ازش کاملاً راضیم، تاحالا حتی یک عکسم هم دچار مشکل نشده داخلش... پایداری بالایی داره...

زیاد هارد دیسک های توی بازار با هم تفاوتی ندارن... شما فقط باید ببینید کدوم تعداد دور در دقیقه بالاتر و سرعت تبادل اطلاعات بیشتری داره...

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط ستاره ، AliReza ، Ahmad ، Administrator ، kaka
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال ( هارد اکسترنال )؟ mahdi 3 819 ۲۷-۸-۱۳۹۱ ۰۵:۲۷ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
  مشاوره خرید و قیمت قطعات Masoud Ebrahimi 0 635 ۸-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
3 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
MostafA (۴-۵-۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ :عصر)، Ahmad (۲-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ :عصر)، sagh (۱۹-۱۲-۱۳۹۳, ۰۳:۳۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری