شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل بالا اومدن ویندوززمان کنونی: ۱۷-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۵۶ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi
پاسخ: 7
بازدید: 786

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل بالا اومدن ویندوز

۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۰ :عصر
ارسال: #1
مشکل بالا اومدن ویندوز
سلام دوستان
وقتتون بخیر
یکی از دوستان الان امکانش نبود بیاد خودش این سوال رو بپرسه به من گفت که بپرسم ایشالله مهندسین محترم پاسخ مشکلش رو بهش بگن

سوالش اینه:
لپ تاب من سیستم عاملش مکه آنتی ویروس نود روی اون نصب بود بعد از حذف کردن آنتی ویروس ویندوز دیگه بالا نمیاد فقط با safe mod میتونم وارد بشم مشکل چیه؟؟؟؟
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ :عصر
ارسال: #2
RE: مشکل بالا اومدن ویندوز
(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
وقتتون بخیر
یکی از دوستان الان امکانش نبود بیاد خودش این سوال رو بپرسه به من گفت که بپرسم ایشالله مهندسین محترم پاسخ مشکلش رو بهش بگن

سوالش اینه:
لپ تاب من سیستم عاملش مکه آنتی ویروس نود روی اون نصب بود بعد از حذف کردن آنتی ویروس ویندوز دیگه بالا نمیاد فقط با safe mod میتونم وارد بشم مشکل چیه؟؟؟؟
اخرش مکینتاشه یا ویندوز ؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ :عصر
ارسال: #3
(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۱۰ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
وقتتون بخیر

سوالش اینه:
اخرش مکینتاشه یا ویندوز ؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مکینتاش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۸ :عصر، توسط mahdi.)
ارسال: #4
(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۲۲ :عصر)mahdi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
وقتتون بخیر

سوالش اینه:

مکینتاش مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه سوال سیستم عامل مک اصلیه یا از اینایی هست که هک شدن ؟ و رو سی پی یو های اینتل نصب می شن ؟
 سپاس شده توسط nasrin67
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۰ :عصر، توسط nasrin67.)
ارسال: #5
از اینایه که رو سی پی یو های اینتل نصب شده
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ :عصر
ارسال: #6
(۱۱-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ :عصر)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو سی پی یو های اینتل نصب شده
همین که قبلاش کار می کرده خیلیشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیگه بسشه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این نسخه ها بعضا وقتی که نصب می شن حتی از ویندوز xp هم ضعیف تر عمل می کنن
حتی من دیدم سی پی یو هم سوزندن
یعنی این مشکلات برای این نسخه ها یا امر طبیعی هست
ولی ناگفته نماند که روی بعضی سیستم ها خوب جواب می دن یعنی بستگی به سخت افزار سیستم داره
و پایداری ندارن ممکنه الان خوب باشه ولی با یه خطای نرم افزاری دیگه بالا نیاد
مثلا اگه چند نرم افزار را اجرا کنید با هم و اطلاعات اونا در رم سیستم تداخل پیدا کنه ریست می شه و بالا نمیاد و لی تو ویندوز بعد ریست مشکل حل می شه
ممکنه انتی ویروس هم باعث ایجاد خطای نرم افزاری شده باشه
من توصیه می کنم از این نسخه ها صرفا برای اشنایی با محیط مک استفاده بشه اونم محدود
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Masoud Ebrahimi ، Administrator ، nasrin
۱۱-۲-۱۳۹۱, ۱۰:۲۰ :عصر
ارسال: #7
با سلام.
بنده کاملا با برادر مهدی موافقم. یکی از دوستام هم همین کار را انجام داده بود. البته برای درس آزمایشگاه سیستم عامل می خواست سه نوع سیستم عامل را کنار هم نصب کنه. یعنی Windows و Linus و Mac. اون دوتا نصب شدن و عملکردشون درست بود ولی به محض اینکه Mac را نصب کرد اصلا کلا هاردش به فنا رفت. البته قبل از نصب Mac یه نماز جمعه و 40 رکعت نماز خوند که سیستم را به فنا نده خدا را شکر همین شده ولی کلا هاردش از بین رفت.
در همین جا پیشنهاد می کنم هر گونه سیستم عاملی را که مخصوص پلتفروم ها IBM نیستند را جز با نرم افزارهای ماشین مجازی یا پلتفروم مخصوص خودشون نصب نکنید.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator ، mahdi ، nasrin
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
star مشکل در نصب ویندوز STAR 6 758 ۲۲-۱۲-۱۳۹۱ ۰۵:۰۴ :عصر
آخرین ارسال: Ahmad
  سیستمم بالا نمیاد nematolahi_22 18 1,990 ۱۹-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ :صبح
آخرین ارسال: nematolahi_22
  مشکل ویندوز nematolahi_22 5 631 ۲-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ :صبح
آخرین ارسال: MostafA

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
1 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
nematolahi_22 (۵-۵-۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری