شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل جستجو در فایل اکسلزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۵:۴۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nastaran
آخرین ارسال: emadziaei
پاسخ: 9
بازدید: 6240

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 59 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل جستجو در فایل اکسل

۱۰-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۴ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۳۳ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #1
مشکل جستجو در فایل اکسل
سلام به دوستان
من بازم مشكل فايل اكسل دارم با اجازتون ميپرسم
يه فايل دارم كه وقتي توي اون سرچ ميزنم براي بعضي از اسامي جستجو انجام ميشه اما براي بعضي ها انجام نميشه در صورتي كه اون اسم رو دارم ميبينمش به نظرتون مشكلش چيه؟ ويروس ميتونه باشه؟
ممنون از همگيمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قصه ابر و هوا را تو بخوان
تو بمان با من تنها تو بمان
درد دل صاغر هستی تو بجوش
من همین یک نفس از جرعه ی جانم باقیست
آخرین جرعه ی این جام تهی را تو بنوش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۰-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۳۶ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: مشکل جستجو در فایل اکسل
شما همون اسم رو که میگیند دارید رو تایپ نکنید از توی فایل اکسل اسم رو کپی کنید و در فیلد جستجو past کنید و جستجو کنید ببینید دوباره پیدا نمیشه ؟؟؟
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۰۲ :عصر
ارسال: #3
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۲۴ :عصر)nastaran نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
من بازم مشكل فايل اكسل دارم با اجازتون ميپرسم
يه فايل دارم كه وقتي توي اون سرچ ميزنم براي بعضي از اسامي جستجو انجام ميشه اما براي بعضي ها انجام نميشه در صورتي كه اون اسم رو دارم ميبينمش به نظرتون مشكلش چيه؟ ويروس ميتونه باشه؟
ممنون از همگيمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من مشكلم حل نشد جستجو رو در فايل انجام نمي دهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

يه سوال ديگه
اگه مثلا 120 تا شيت پشت سرهم داشته باشم بخوام جستجو انجام بدم كه همه اين شيتهارو جستجو انجام بده و نتيجه رو برگرونه ميشه(جستجوي كلي)؟
ممنون از پاسختون
درد دل صاغر هستی تو بجوش
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ :عصر
ارسال: #4
كسي نميتونه كمك كنه احتياج فوري دارم
درد دل صاغر هستی تو بجوش
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۱۲ :عصر
ارسال: #5

متاسفانه انگار بچه هایی که الآن آنلاین هستند مثل من در این زمینه هیچ اطلاعاتی ندارند...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nastaran
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ :عصر
ارسال: #6
(۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما همون اسم رو که میگیند دارید رو تایپ نکنید از توی فایل اکسل اسم رو کپی کنید و در فیلد جستجو past کنید و جستجو کنید ببینید دوباره پیدا نمیشه ؟؟؟

این کار رو انجام بدید و نتیجه رو بگین
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۰۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ :عصر، توسط nastaran.)
ارسال: #7

براي بعضي مواقع انجام ميشه البته در اين فايل 1000 و خوردهاي سطري ممكنه فقط يك اسم اونم جايي باشه كه فقط با ديدن تمام فايل پيدا بشه نمي شه اسمو پيدا كرد و كپيش كني تا مشابه هاي ديگش پيدا بشه
درد دل صاغر هستی تو بجوش
۲۴-۲-۱۳۹۱, ۰۷:۱۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۰۰ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #8
يكي از سوالامو جواب گرفتم براي جستجوي كلي اول روي شيت مربوطه راست كليك ميكنيم و گزينه Select all sheetرا انتخاب ميكنيم بعد از اينكه جستجو تمام شد براي اينكه تغييرات به همه فايلها اعمال نشود گزينه upgroup sheets را انتخاب مي كنيم

درد دل صاغر هستی تو بجوش
 سپاس شده توسط Administrator
۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ :صبح
ارسال: #9
(۲۴-۲-۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۰-۲-۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ :عصر)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کار رو انجام بدید و نتیجه رو بگین

سلام
با paste کردن جواب میده ولی تایپ که می کنی هنوز مشکل هست... چیکار کنم؟؟؟؟
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال درباره مخفی و آشکار سازی ستونها و سطرها در اکسل ؟؟؟ nastaran 9 2,050 ۴-۲-۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ :عصر
آخرین ارسال: nastaran

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
12 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ :عصر)، seda (۲۳-۱۱-۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ :عصر)، amir_ch_1367 (۹-۸-۱۳۹۳, ۱۱:۴۶ :عصر)، mosijoon (۲۷-۵-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ :عصر)، rokhdad (۱۴-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۵۱ :صبح)، mazyar1312 (۱۰-۷-۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ :صبح)، teddys (۱۸-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :عصر)، emadziaei (۲۱-۱۱-۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ :صبح)، ehsan2799 (۲۸-۲-۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ :صبح)، zahraabedi110 (۸-۵-۱۳۹۴, ۱۰:۴۹ :صبح)، سلام1313 (۳-۱۱-۱۳۹۴, ۱۲:۰۰ :عصر)، mobin14 (۳-۸-۱۳۹۵, ۰۸:۲۰ :صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری