شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل - دانلود منیجرزمان کنونی: ۱۶-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۲۰ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: z.d
آخرین ارسال: mahdi
پاسخ: 4
بازدید: 475

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل - دانلود منیجر

۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ :عصر
ارسال: #1
مشکل - دانلود منیجر
تازه ویندوز نصب کردم. می خوام با استفاده از دانلود منیجر، دانلود کنم. ولی نمیشه
این پیغام میاد
و مجبورم که با فایرفاکس دانلود کنم. راه حل چیست؟

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۳-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ :عصر
ارسال: #2
RE: مشکل - دانلود منیجر
میگه افزونه دانلود منیجر که قراره عملیات دانلود به اون منتقل بشه خطا می ده
ممکنه از ورژن دانلود منیجر باشه که با مرورگر سازگار نیست یا بر عکس
بهتره اخرین نسخه مرورگر و دانلود منیحر را نصب کنید(قبلش باید این نسخه دانلود منیجر که خطا می ده را پاک کنید )
 سپاس شده توسط MostafA ، z.d ، Administrator
۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۱۶ :عصر
ارسال: #3
آخرین ورژن فایرفاکس را نصب کردم - الان دیگه اون ارور را نمیده - فقط به طور مستقیم هرچی که میخوام دانلود کنم با فایرفاکس دانلود میشه. حالا چکار کنم؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کانال نیازمندی های چهارمحال و بختیاری:
اخبار استخدامی، آگهی حراجی های فروشگاه های معتبر، آگهی های رهن و اجاره و خرید و فروش املاک و...
chaharmahalkhabar@
۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۰۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵-۹-۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ :عصر، توسط mahdi.)
ارسال: #4
(۱۴-۹-۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ :عصر)z.d نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرین ورژن فایرفاکس را نصب کردم - الان دیگه اون ارور را نمیده - فقط به طور مستقیم هرچی که میخوام دانلود کنم با فایرفاکس دانلود میشه. حالا چکار کنم؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول ببینید افزونه IDM داخل افزونه های فایر فکس هست یانه
اگه نیست باید فایر فکس را ببندید و دوباره دانلود منیجر را نصب کنید تا اعمال بشه
اگه هست
فعاله یا غیر فعال ؟
اگه فعاله باید فایر فکس را ریست کنید
اگه غیر فعاله باید فعالش کنید
ممکنه هیچ کدوم نباشه یعنی باز سازگار نیست یه لینکی کنارش هست که راهنمایی انلاین برای سازگار کردنش می کنه
اگه هیچ کدوم از روش ها نشد وقت خودتونا تلف نکنید برید سراغ کروم
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط z.d ، Administrator
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
17 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ :عصر)، z.d (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ :عصر)، MostafA (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ :عصر)، mostafa haddadi (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ :عصر)، Ahmad (۱۵-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ :صبح)، mohammad (۱۷-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۴۳ :عصر)، nasrin67 (۷-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ :عصر)، mahdi (۱-۱۰-۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ :عصر)، STAR (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۵۷ :عصر)، simin (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۱۱:۲۹ :عصر)، mahan (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ :عصر)، ف.فرجی (۱۵-۹-۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ :صبح)، moon (۴-۱-۱۳۹۳, ۰۱:۰۷ :صبح)، sahar.n (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۴:۳۵ :عصر)، nematolahi_22 (۱۳-۹-۱۳۹۲, ۰۵:۰۶ :عصر)، heda (۱۴-۹-۱۳۹۲, ۰۸:۴۹ :عصر)، arasherami (۱۶-۹-۱۳۹۲, ۰۳:۲۶ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری