شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل در مرورگر گوگل کرومزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۱۲:۲۳ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 10
بازدید: 1410

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل در مرورگر گوگل کروم

۱-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۲۱ :صبح
ارسال: #1
مشکل در مرورگر گوگل کروم
سلام به مهندسین محترم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خسته نباشید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال داشتم

من مرورگرم گوگل کرومه چند وقتیه هر چند دیقه یه بار این ارور میاد وسرعتم وحشتناک کم میشه، کم که چه عرض کنم نمیشه هیچ کاری کنم، هنگ میکنه باید صبر کنم این بره یا روی گزینه wait کلیک کنم چند لحظه بعد درست میشه ولی کامل نه بازم بعد از هفت الی هشت دقیقه بعد میاد و.... اعصابمو خورد کرده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی میدونه این مشکل واسه چیه؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ارور میاد :

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ :صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در مرورگر گوگل کروم
برای منم قبلا این مشکل پیش اومد مجبور شدم کلا کروم را remove کنم و دوباره نصب کنم

شما کش و کوکی های مرورگرتون رو پاک کنید اگه درست نشد که دوباره نصبش کنید مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط nasrin67 ، MostafA
۱-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۲۵ :صبح
ارسال: #3

بله... حق با امینه... بهترین راه نصب مجدد کروم هست... آخرین ورژنش رو نصب کنید...!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ :صبح
ارسال: #4
سلام
خسته نباشید میگم به همهمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من مرورگرمو حذف کردم یکی دیگه یعنی همون گوگل کروم ولی ورژن 19 رو نصب کردم اما مشکلم حل نشد همچنان اون eror میاد مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راه حل دیگه ای نداره؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ :صبح
ارسال: #5
واقعـــــــــــــــــــــا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه خوب پاکش نکردین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره کش و کوکی ها بر گشتن روی مرورگر ؟

یا نکنه کلا این ورژن ناسازگاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ :صبح
ارسال: #6

نه بابا... من هم کروم 19 دارم، همه چیز خوبه... مشکل از جای دیگست...!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوزتون سالمه...!؟؟!

۴-۳-۱۳۹۱, ۱۰:۵۰ :صبح
ارسال: #7
(۴-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ :صبح)Administrator نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
واقعـــــــــــــــــــــا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نکنه خوب پاکش نکردین مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوباره کش و کوکی ها بر گشتن روی مرورگر ؟

یا نکنه کلا این ورژن ناسازگاره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دوباره این مشکل رو دارم
همون قبلی خوب بود این اواخر اینجوری شده بود
شما که گفتین مرورگر رو حذف کنم حذف کردم و ورژن 19 رو نصب کردم
ولی دوباره ارور میاد تازه بدتر هم شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یعنی وقتی میاد کلا قات میزنه مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۴-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۰۱ :صبح
ارسال: #8
(۴-۳-۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ :صبح)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه بابا... من هم کروم 19 دارم، همه چیز خوبه... مشکل از جای دیگست...!!! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوزتون سالمه...!؟؟!

آره سالمه
ولی اینجور که پیش میره باید ویندوز عوض کنم
راستی این مشکل وقتی ایجاد شد که برنامه sql رو نصب کردم یعنی ممکنه به خاطر اون باشه؟؟
۴-۳-۱۳۹۱, ۰۲:۲۳ :عصر
ارسال: #9
(۴-۳-۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ :صبح)nasrin67 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی این مشکل وقتی ایجاد شد که برنامه sql رو نصب کردم یعنی ممکنه به خاطر اون باشه؟؟

بعید میدونم، اگه مشکل از اون بود باید توی بقیه مرورگرهاتون هم به مشکل بر میخوردید...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه یه کروم Portable (قابل حمل= بدون نیاز به نصبمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)دارید با اون هم امتحان کنید ببینید اون سالمه یا کلاً کروم با سیستمتون مشکل پیدا کرده...!!مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nasrin67
۱۲-۳-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ :عصر
ارسال: #10
من مروگرمو حذف و یکی دیگه نصب کردم درست نشدمهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ویندوزم عوض کردم که شاید درست بشه بازم نشده و همچنان این مشکل رو دارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی هیچ راهی وجود نداره؟؟؟؟؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل باز کردن سایت گوگل..... sahar.n 11 1,110 ۴-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ :صبح
آخرین ارسال: sahar.n
  مشکل در جستجوی گوگل Ahmad 4 635 ۱۵-۱۱-۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ :عصر
آخرین ارسال: Masoud Ebrahimi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو