شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل در نصب sqlزمان کنونی: ۲۰-۹-۱۳۹۵، ۰۴:۱۴ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahdi
آخرین ارسال: forozandeh
پاسخ: 11
بازدید: 2444

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل در نصب sql

۱۴-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۲۱ :صبح
ارسال: #1
مشکل در نصب sql
سلام به همه
من می خوام sql 2008 را نصب کنم ویندوزم هم 7 64 بیت هست که الان عوضش کردم
ولی وقتی می خوام نصب کنم خطای فریمورک 3.5 می ده
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ :عصر
ارسال: #2
RE: مشکل در نصب sql
مهدي ويندوز الان دقيقا چيه؟
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ :عصر
ارسال: #3
(۱۴-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهدي ويندوز الان دقيقا چيه؟
ویندوز 7 64 بیت
تازه نصب
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ :عصر
ارسال: #4
خوب شما بايد اولا تمامي اون Framework هاي 2.0 و 3.0 را به همراه Windows Installer 4.5 نصب كنيد.
نكته بعدي كه SQL Server Express 64bit را بايد از اينترنت جستجو كنيد و نصب كنيد. نسخه‌هايي كه من و شما داريم مربوط به ويندوز 32 بيت هستند.
اگر ويندوز شما كلاينت است حتما بايد با SQL Server Express كار كنيد. هيچ كدوم از نسخه‌هاي SQL Server ها جز همين SQL Server Express براي شما كار نمي‌كنه.
اين نمونه از SQL Server داراي نسخه‌هاي 64 بيت و 32 بيت است.
 سپاس شده توسط mahdi
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۵۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #5
آقا مهدی ما برای لپ تاپمان با ویندوز سون 64 بیت حدود 40 باری انواع و اقسام نسخه های sql را امتحان کردیم تا بالاخره نصب شد البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست که آخرش نفهمیدیم مشکل چه بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
انواع و اقسام ارور های محیرالعقول را میداد از جمله همینکه گفتی ما هم ساده میرفتیم فریم ورک دانلود کرده و هی نصب میکردیم نگو این دومثقال نرم افزار ما گیر آورده !!
دقت بفرمایید که نسخه sql تان هم 64 بیت باشد ...انشااله که مشکلتان ب زود مرتفع گردد.
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط mahdi
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۰۱ :عصر
ارسال: #6
(۱۴-۷-۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب شما بايد اولا تمامي اون Framework هاي 2.0 و 3.0 را به همراه Windows Installer 4.5 نصب كنيد.
نكته بعدي كه SQL Server Express 64bit را بايد از اينترنت جستجو كنيد و نصب كنيد. نسخه‌هايي كه من و شما داريم مربوط به ويندوز 32 بيت هستند.
اگر ويندوز شما كلاينت است حتما بايد با SQL Server Express كار كنيد. هيچ كدوم از نسخه‌هاي SQL Server ها جز همين SQL Server Express براي شما كار نمي‌كنه.
اين نمونه از SQL Server داراي نسخه‌هاي 64 بيت و 32 بيت است.

Windows Installer 4.5 این که اصلا نصب نمی شه می گه با پلتفرم سازگار نیست
بعد sql full هست که هم نسخه 64 داره هم 32
ولی یه نکته ، تست کردم روی سیستم های 32 بیتی مشکلی نداره حتی اگه فریمورک 3.5 نداشته باشه
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸-۷-۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ :صبح، توسط Masoud Ebrahimi.)
ارسال: #7
من خودم SQL Server Express 2005 را روي ويندوز 7 كه 64bit بود به همين طريق نصب كردم. حتي يادمه تيكه تيكه امكانات SQL Server Express را دريافت كردم. مثلا Management Studio و يه چند تا ديگه را دانلود كردم. از سايت خود مايكروسافت گرفتم.
با اين توضيحاتي كه شما داديد نسخه SQL Server شما با من فرق داره. فقط مطمئن شو كه نسخه Express باشه.
يه بار گفتم الان هم مي‌گم اگر سيستم كلاينت است حتما بايد SQL Server Express را نصب كني.
 سپاس شده توسط mahdi
۱۴-۷-۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ :عصر
ارسال: #8
شرمنده از آقا مهدی که الان پستشون را خوندم در جواب سئوالتون باید بگم

بعد از تعویض ویندوز برو تو قسمت: Control panel> Programs Turn Windows Features on or off
و بعدش تمام تیک های قسمت های Internet Information Services ,و Internet Information Services hostable
، microsoft .NET Framework 3.5.1 و MSMQ رو فعالشون کن و بعدش رو OK کلیک و سیستم رو یه بار خاموش و روشن کن.
بعدش جدیدترین نصخه Microsoft SQL Server 2008 و Microsoft .Net Framework رو نصب کن
یادت باشه که Visual Studio 2010 رو قبل از نصب sql باید نصب کنی
ی را حل دیگه هم اینه که در حین نصب VS2010یا بعدش sql express رو باهاش نصب بکنید دیگه این ارور رو نمیده
(کل جواب من به شما کپی پیست از انجمن یکی از دوستان بود)
با عرض شرمندگی از همه کاربران چند خطی خارج از بحث مطرح شده وجود داشت که لازم دیدم در همینجا پاسخگو باشم و بخاطر این امر دوستان منو مورد عفو قرار بدند
از قدیم گفتند :
شیشه نزدیکتر از سنگ ندارد خویشی هر شکستی که به انسان برسد از خویش است .
نمی دونم چرا دیگران نتیجه کنش و واکنشهای فردی خودشون را میخواند به پای دیگران بنویسند و دیگران را مسئول درگیریهای فردی خودشون بکنند
با تمام احترامی که برای همه افراد انجمن قائلم ولی باید بگم وقتی شخصی توی نوشته هاش هم آرامش فکری و همسانی جمله بندی پیدا نمیشه و حتی با کلماتی که ساخته ذهن خودش هستند هم درگیری داره چه انتظاری است که از دیگران طلب احترام و بزرگی داشته باشه از قدیم میگن حرمت مسجد با متولی آنه و .....
در ثانی در خصوص انجمن و سرپرستی قسمت کامپیوتریش خدا را گواه میگیرم یک هفته ای انجمن نبودم و بعد که اومدم دیدم شدم سرپرست و این سرپرستی نه اینکه برام ارزش نداشته باشه اما آنقدر هم شیفته و مجذوبش نیستم که بخوام اخلاقیات را زیرپا بذارم چند بار هم از مدیران خواستم منو معاف کنند یا نظرسنجی بذارند که هیچکدام از اینها عملی نشد .
اما خطاب به دوست خوبم آقا مسعود :
نه من شما را دیده ام و نه درست می شناسم فقط این طور که از رفتارتون توی انجمن دیدم متوجه شدم شما متاسفانه با خودتون هم درگیر هستید و حالا فکر می کنید من رقیب شمام نه برادر ما آردمون را بیختیم و الکمون را آویختیم اینم هنر نمی دونم که چندتا سئوالو ببینمو جواب بدم من جایی که باید خودمو ثابت کنم کرده ام اون زمانی که شما راهنمایی و شاید ابتدایی پشت میز و صندلی دانش آموزی می نشستید بنده داشتم توی همون پیام نوری که شما درس خوندید و آموزشکده ها و دبیرستانهای شهرتون تدریس کامپیوتر می کردم و خدا را شکر رتبه اول را در بین دبیران در سال 84 بدست آوردم (اینو را پای بزرگ بینی از خودم نذارید) من فقط می خوام بگم بین دنیای من و شما دنیایی فاصلس و رقابت من با شما نه در سطح من است و نه در حد شما .
شاید اگر کمی به سن شما نزدیکتر بودم علاقه بیشتری برای وارد شدن در گود داشتم اما این تنش برای من دو سر باخت است و برای شما دوسر برد دلیلش هم ...... بماند
اگر هم موقعی میام و جوابی میدم چون می بینم این جوابها بیشتر از اینکه احتیاج به دانش فردی داشته باشه احتیاج به جستجو در اینترنت داره حالا یکی بیشتر جستجو میکنه و جوابهای بهتری بدست میاره یکی کمتر .
الان هم از ادمین عزیز و مدیران انجمن تقاضا میکنم این جامه ارزشمند سرپرستی را از تن بنده درآورده و به اهلش واگذار کنند و گرنه به طور رسمی از این انجمن خداحافظی خواهم کرد اونم نه بخاطر حرف و عیب جویی دوستان بلکه بخاطر اینکه قبول این پست احتیاج به صرف زمان و انرژی داره که با توجه به کارمند بودن و تاهل بنده از عهده من خارج است.
باز هم از کلیه دوستان انجمن بابت طرح این موضوع در این پست معذرت می خواهم
و در اخر هم اینکه : ما را نه غم دوزخ و نه حرص بهشت است
موفق باشید
 سپاس شده توسط MostafA ، STAR ، mahdi
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۷ :صبح
ارسال: #9
سلام
ممنون از کمک دوستان اخرش sql نصب شد ولی نفهمیدم مشکل کجا بود مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان یه مشکل دیگه دارم
دیروز یه جدول ایجاد و ذخیره کردم امروز اومدم یه سری تغییرات را روی جدول انجام بدم ولی وقتی می خوام ذخیره کنم ذخیره نمی شه و پیغام زیر را می ده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi
۲۵-۷-۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۷-۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ :عصر، توسط sima.)
ارسال: #10
tools menu -> options -> designers -> uncheck .... prevent saving changes
سعی نکن متفاوت باشی...
فقط خوب باش...
این روزا خوب بودن به اندازه کافی متفاوته ...
 سپاس شده توسط mahdi ، Masoud Ebrahimi
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
10 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ :عصر)، sima (۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ :عصر)، mostafa haddadi (۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ :عصر)، mahdi (۲-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ :عصر)، mahan (۵-۷-۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ :عصر)، maryam (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ :عصر)، AliReza (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ :عصر)، mahdi hashemi (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ :عصر)، parva (۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ :عصر)، forozandeh (۶-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۳۷ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری