شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل در کد captchaزمان کنونی: ۱۴-۹-۱۳۹۵، ۰۹:۵۵ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: samocaner
آخرین ارسال: samocaner
پاسخ: 2
بازدید: 253

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل در کد captcha

۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ :عصر
ارسال: #1
مشکل در کد captcha
با سلام
سایتی که من طراحی کردم یه مشکل امنیتی پیدا کرد ،من هم از کد امنیتی که هر فردی وارد سایت میشود بایستی وارد کند گذاشتم،سورس آن با php هست،این کد حاوی دستوراتی برای تبدیل یک کد تصادفی به تصویر هست(کد captcha)
برای اجرای کد یک سری تنظیماتمربوط به فعال کردن gdدر php.ini بایستی انجام میشد،البته در سیستم لوکال که روی سیسم خودم اجرا میشود،که باعث نمایش تصویر کد امنیتی شد،ولی این تنظیمات رو در قسمت مدیریتی سایتم نمدونم کجا عملی کنم،هم اکنون تصویر امنیتی داخل سایتم نمایش داده نمی شود.لطفا راهنمایی کنید،ممنون از لطفتون
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ :صبح
ارسال: #2
RE: مشکل در کد captcha
سلام
دیگه نیازی به جواب سوالم ندارم،حل شد،مشکلم سر کوچک و بزرگی کاراکترهای کدم بود، در حالی که هاستها قدرت شناسایی کاراکترهای بزرگ و کوچک رو ندارند، ولی لطفا وقتی این سایتها رو راه اندازی میکنید،قبل از راه اندازی هربخش اول مسئول جوابگویی به سوالات بخش رو پیدا کنید،بعد اون بخش رو راه اندازی کنید،اینطوری مراجعه کنندگان به سایتتون هم بیشتر میشه وهم بعضی کاربراتون هم سرکار نیستند و حداقل میتونن امیدوار باشن حداقل یکی سوالشون رو میخونه .
با تشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
6 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ :صبح)، MostafA (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ :صبح)، mahdi (۲۳-۱۲-۱۳۹۲, ۱۱:۱۰ :صبح)، AliReza (۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ :عصر)، samocaner (۲۲-۱۲-۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ :صبح)، parnia (۲۱-۱۲-۱۳۹۲, ۰۶:۵۵ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری