شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل (عدم باز کردن رجیستری )زمان کنونی: ۱۵-۹-۱۳۹۵، ۰۱:۵۲ :صبح
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nasrin67
آخرین ارسال: nasrin67
پاسخ: 9
بازدید: 1537

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل (عدم باز کردن رجیستری )

۸-۹-۱۳۹۰, ۰۶:۳۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰-۹-۱۳۹۰ ۰۳:۲۹ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #1
مشکل (عدم باز کردن رجیستری )
سلام
یه سوال:
وقتی توی run کلمه regeditرو مینویسم ارور زیر رو میده میدونید چیه؟
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۹-۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ :صبح، توسط Administrator.)
ارسال: #2
RE: مشکل
نرم افزار قدرتمند TweakNow RegCleaner 2011 6.4.0 کلیه قسمت های رجیستری ویندوز را اسکن می نماید و خطاهای موجود در آن را از بین می برد. این کار باعث بهبود عملکرد سیستم شما شده و سرعت اجرای برنامه ها را افزایش می دهد.

مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسورد فایل www.downloadha.com
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط Masoud Ebrahimi ، nasrin67
۸-۹-۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۸-۹-۱۳۹۰ ۰۸:۰۱ :صبح، توسط MostafA.)
ارسال: #3
فکر کنم این نرم افزار کم حجم و قابل حمل (Portable) بتونه مشکلتون رو حل کنه.
فقط کافیه توی یی از درایوهاتون نصبش کنید و اجراش کنید؛ خوبیش به اینه که پرتابل هست و میتونید روی فلش مموریتون نصب کنید و روی سیستمهای دیگه، حتی سیستم هایی که محدودیت استفاده از رجیستری رو دارن ازش استفاده کنید...!!
این تصویری از محیطش:

این هم لینک دانلودش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط nasrin67 ، Masoud Ebrahimi ، mohammad ، Administrator ، mostafa haddadi
۹-۹-۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #4
سلام
من برای اینکه بتونم مشکل کامپیوترم رو درست کنم بایستی مراحل زیر را انجام میدادم
گام اول:
ابتدا در قسمت runکلمه regeditرو تایپ کنم که وارد ریجیستری شوم سپس ctrl+f را بزنم و oobetimerرا سرچ کنم وقتی پیدا شد روی oobetimer دو بار کلیک چپ و سپس محتویات بایت اول کهffاست را صفر کنم یعنی00

این مرحله را با استفاده از روشی که اقای علیدوستی گفتن انجام دادم

گام دوم:
با فرض اینکه ویندوز در درایو c نصب شده باشد در درایو cداخل پوشه windows سپس system32 بعد oobe و در نهایت فایل msoobe.exe
سپس آدرس زیر را در run تایپ کنم: c:windows\system32\oobe\msoobe /a
بعد در پوشه activate window گزینه دوم(by telephone) را انتخاب کنم و بعد مرحله بعد گزینه chang product key
بعد کلید زیر را وارد کنم: b7r7o-j63jp-2j7vh-w3tdj-pdpft در انتها اجرا کنم
ولی من در مرحله ای که با رنگ قرمز مشخص کردم دچار مشکل شده ام
میشه لطف کنید بگید چرا اینجوریه:
با توجه به توضیحات باید چند تا گزینه اینجا باشه که نیست؟
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۱۰ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۷-۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ :عصر، توسط Administrator.)
ارسال: #5
RE: مشکل (عدم باز کردن رجیستری )
سلام
لینک این برنامه خراب هست بی زحمت لطف میکنید لینک رو درست کنید یا اینکه اسم برنامه رو بگید دانلود کنیم
آخه مربوط به خیلی وقت پیش هست اسم برنامه رو یادم نیست
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ :عصر
ارسال: #6
RegWorkshop Portable 4

مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط MostafA ، nasrin67
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ :عصر
ارسال: #7

از این لینک دانلود کنید:

سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۰ :عصر
ارسال: #8

خخخخخخ...
همزمان جواب دادیم... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس شده توسط nasrin67 ، Administrator
۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ :عصر
ارسال: #9
تشکـــــــــــــــــــــــر مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال پاسخ 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشکل باز کردن سایت گوگل..... sahar.n 11 1,108 ۴-۹-۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ :صبح
آخرین ارسال: sahar.n

کسانی که از این موضوع بازدید کرده اند . . . ( آز پی ان یو )
11 کاربر زیر موضوع را خوانده اند:
Administrator (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ :عصر)، MostafA (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ :صبح)، Ahmad (۱۵-۳-۱۳۹۳, ۰۹:۱۶ :صبح)، mohammad (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۰۲ :عصر)، nasrin67 (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ :عصر)، STAR (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ :عصر)، mahan (۲۵-۷-۱۳۹۲, ۰۸:۵۶ :عصر)، sahar.n (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ :صبح)، Rastak432 (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ :صبح)، p30doc (۱-۸-۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ :عصر)، tinaa (۲۶-۷-۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ :عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری