شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.

تبليغات
سامانه ي پيامکي آز پي ان يو مقالات ISI
فروشگاه اينترنتي آز پي ان يو خريد شارژ آز پي ان يو

مشکل عدم لودشدن سایتها و قطعی نتزمان کنونی: ۱۳-۹-۱۳۹۵، ۱۱:۱۰ :عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: kaka
آخرین ارسال: Administrator
پاسخ: 14
بازدید: 1382

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مشکل عدم لودشدن سایتها و قطعی نت

۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ :عصر
ارسال: #1
مشکل عدم لودشدن سایتها و قطعی نت
سلام

چندروز هست با انترنتت پرسرعت (ازمخابرات)که وصل میشم به نت؛ توبعضی سایتها نمیره و گوگل و یاهو و و همین تالار بازنمیکنه

ولی با دایال آپ که وصل میشم ؛ به یاهو و گوگل و .... وصل میشه

چراغ ا دی اس ال بعضی وقتها روشن میشه و بعضی وقتها خاموشه
و هرموقع هم روشن هست تو یاهو و گوگل نمیره

این تنظیمات ا دی اس ال هم ریست کردیم و دوباره وصل میشم که همینطور هست.مشکل چیه؟

چکار کنیم؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ :عصر
ارسال: #2
RE: مشکل عدم لودشدن سایتها و قطعی نت
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ :عصر)Alidousti نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چکار کنیم؟مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اول شکر خدا مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درست می شه مشکل از isp
با همون نرم افزار های *#$%& اگه ip را عوض کنید فکر کنم درست بشه
 سپاس شده توسط kaka
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۰:۲۲ :عصر (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ :عصر، توسط MostafA.)
ارسال: #3
مخابرات ظاهراً داره یه سری تغیییرات روی سرورهاش اعمال میکنه... که به صورت دوره ای بعضی از مشترکها دارن به این مشکل بر میخورن...
من این شرایط رو 10 روز پیش تجربه کردم...
هیچ راه حلی هم نداره جز اینکه صبر کنید تا خودشون درست بشن...

البته با قندشکن میشه یاهو و گوگل رو با سرعت نفتی باز کرد...!!

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس شده توسط kaka
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۶ :عصر
ارسال: #4
سلام. مشکل به خاطر تغییرات توی سرور نیست اینها چیزهای الکی هستند که مخابرات داره می گه. تجهیزات مخابرات دچار مشکل شده. برای یه اداره که نیاز داشت و خیلی هم مصرف داشت از مخابرات 1 مگابیت گرفتم سرعت دانلودش در حد 5 کیلوبیت بر ثانیه است و خیلی جالبه. وقتی به عنوان نیرو پشتیبان اداره با مخابرات مذاکره کردم هر کدوم جواب های مختلفی دادن و این نشان از خرابی تجهیزات می ده چون اگر هر کدوم از این مشکلات واقعیت داشت پاسخ همشون یکی بود. یاد اون امتحان که دانشجوها نمی رن و می گن لاستیک ماشین پنجر بود افتادم.
یه چیز دیگه هم بگم که مخابرات هیچ گونه توسعه و نداره پس اینکه مخابرات داره سرورهاش را داره تغییر می ده و به روز می کنه یه حرف جالب نیست و تنها یه سر پوش روی کار مخابرات می ذاره.
گيرم كه در باورتان به خاك نشستم
و ساقه‌هاي جوانم از ضربه‌هاي تبرهاتان زخم دار است
 سپاس شده توسط kaka
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ :عصر
ارسال: #5
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ :عصر)MostafA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مخابرات ظاهراً داره یه سری تغیییرات روی سرورهاش اعمال میکنه... که به صورت دوره ای بعضی از مشترکها دارن به این مشکل بر میخورن...
من این شرایط رو 10 روز پیش تجربه کردم...
هیچ راه حلی هم نداره جز اینکه صبر کنید تا خودشون درست بشن...

پ لابد این شانس منه که هر دفه با مشترکاش دچار مشکل میشم
خب همون موقع یعنی 10 روز پیش من همین مشکل رو داشتم الانم دوباره دارم مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
۲۴-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ :عصر
ارسال: #6
تنها جایی که خوش شانس بودم همین جا بود که اینترنت از مخابرات نگرفتم
۲۵-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۰۳ :صبح (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵-۱۰-۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ :صبح، توسط soha.)
ارسال: #7
منم الان همه سایت ها باز میشن !! مشکلی نداره مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از مخابرات گرفتم)مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسرین جون مخابرات پارتی بازی کرده واسه ما !!!!
تازه بعد چند وقت سرعت بهتر شده مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لبخند بزن...
بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا....
و بدان که همین دنیا روزی آنقدر شرمنده می شود که به جای پاسخ به لبخندهایت ، با تمام سازهایت می رقصد.....
باورکن......
۲۵-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ :صبح
ارسال: #8
(۲۴-۱۰-۱۳۹۱ ۱۱:۱۶ :عصر)My Dear نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. مشکل به خاطر تغییرات توی سرور نیست اینها چیزهای الکی هستند که مخابرات داره می گه. تجهیزات مخابرات دچار مشکل شده. برای یه اداره که نیاز داشت و خیلی هم مصرف داشت از مخابرات 1 مگابیت گرفتم سرعت دانلودش در حد 5 کیلوبیت بر ثانیه است و خیلی جالبه. وقتی به عنوان نیرو پشتیبان اداره با مخابرات مذاکره کردم هر کدوم جواب های مختلفی دادن و این نشان از خرابی تجهیزات می ده چون اگر هر کدوم از این مشکلات واقعیت داشت پاسخ همشون یکی بود. یاد اون امتحان که دانشجوها نمی رن و می گن لاستیک ماشین پنجر بود افتادم.
یه چیز دیگه هم بگم که مخابرات هیچ گونه توسعه و نداره پس اینکه مخابرات داره سرورهاش را داره تغییر می ده و به روز می کنه یه حرف جالب نیست و تنها یه سر پوش روی کار مخابرات می ذاره.

مسعود جون، حالا کی گفت دارن توسعه میدن که تو آلپاچینو شدی و سخنرانی میکنی...!؟؟! مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این که سیستمشون مشکل پیدا کرده و خراب شده و دارن تغییراتی اعمال میکنن که این خرابی رو رفع کنن یا ماسمالی کنن واسه هر موجود زنده ای کاملاً مشخص و واضحه دیگه بالای منبر رفتن نمی خواد که داداش... مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیچکس همـــــــراه نیست... تنهــــــــــای اول...!

سپاس شده توسط Fereshte ، mahan ، nasrin67
۲۶-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ :صبح
ارسال: #9
به من که گفتن یکی از کابل های اینترنتمون در خارج از کشور خراب شده و یه 10 روزی طول میکشه تا کابل رو ترمیم کنیم
به همین خاطر کاربرا را فرستادیم از یه ترمینال دیگه سرویس میگیرن و باعث شده ترافیک زیاد بشه

یه جورایی هم باور کردم چون سایت هایی مثل سنجش و آپارات و مشرق نیوز و سایت های خبری که رو سرور ایران بودن به راحتی لود میشدن
مردم شهری که همه در آن می لنگند
به کسی که راست می رود میخندند !
 سپاس شده توسط kaka ، MostafA ، nasrin67 ، ستاره
۲۷-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۴۸ :صبح
ارسال: #10
کسی هست که هنوز این مشکل براش باشه؟؟؟؟؟؟
من زنگ زدم مخابرات گفتن از اونجا مشکلی نیست و باید سایتا باز بشن ولی من همچنان مشکل دارم و خیلی از سایتا باز نمیشن یعنی مشکلم از کجاست؟؟؟؟؟ مهمان ها نمي توانند تصاوير را ببينند و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پروردگارا تو تکراری ترین “حضور” روزگار منی و من عجیب به آغوش تو از آن سوی فاصله ها خو گرفته ام !
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

آپلودسنتر آز پي ان يو تالار گفتمان آز پي ان يو
تبلیغات نیازمندی های استان چهارمحال و بختیاری